18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

trololololoo #3a

matiqq • 2012-11-28, 20:34
Żyjem sobie w trudzie, znoju-orzę ziemie, grzebie w gnoju! jestem panem W całej wsi bo mam AŁDI W TDI. Wszyscy we wsi mnie szanują, gdy zajadę swoją furą... Laski piszczą, kury gdaczą kiedy w AŁDI mnie zobaczą! gdy zajadę zaś pod kościół wszyscy mówią TO jest gościu... WÓZ wymiata Fordy, Fiaty, widać we wsi kto bogaty, a sam znaczek TDI wszystkim się po nocach śni .Idę orać bo już czas, zanim ZAZDROSC ZEŻRE WAS. Wy se siedźta i czytajta, mego WOZA podziwiajta!!! bo to auto cud techniki, Niemce robią super bryki!.












PS.nienawidzę Diesla w osobówkach. Ciągniki siodłowe, busy oczywiście ale nie oso.!

nerfy

2012-11-29, 01:26
Ja tam już raz się wypowiadałem na ten temat, ale widzę że trzeba cwaniaczków po prostować po raz kolejny. Nic do benzyn nie mam, jeździłem, miałem pewnie będę jeszcze jeździł. Od 2 lat mam diesla, patrz ironio nawet w Audi (1.9TDI). Auto wydawało by się na maksymalnie już wyprężone, bo z seryjnego ahf (110km) zrobiło się po połowie roku 200km i 407nM. Każdy powie, pewnie trup, pewnie nie jeździ kopci i pali jak smok. Otóż nie, autem jeźdże ponad rok po modyfikacjach i jedynie regenerowałem turbinę (kupiłem używaną i swoje miała przejechane, z resztą które też są w benzynach i też zregenerować trzeba) a no i hamulce, ale to już kwestia tego, że seryjne dość szybko się zużywają. Auto pali mi praktycznie zawsze 8l, miasto / trasa czasem zejdę niżej ale tak z reguły wynik oscyluje w granicach 8. Startowałem autem na zawodach i to w sumie nie jednych(linki mam, pare pamiątek na YT jest :) ) i trochę kresek też było i póki co autko zdrowe, nie kopci (aż tak, jak to podłubane diesle potrafią) a objechałem nim nie jednego cwaniaczka w benzynie oczywiście o podobnej mocy. (e36 2.8, Scirocco 2.0TSI 220km, prelude 2.2 200~km i wiele innych których nie jestem w stanie sobie już przypomnieć. Wiadomo bywało też tak, że mnie ktoś objeżdżał słabszy, ale zazwyczaj był to już fun car'y pustaki po sweapie. Fakt faktem, w auto włożyłem fhui pracy i jeszcze tyle pieniędzy, żeby to 200 koni wycisnąć ale to bez względu czy benzi czy klekot to koszta są podobne.

Podsumowując, ja dużo po polsce jezdze, jak jest tu jakiś cwaniak : D który ma benzi do 220 kucy to bardzo chętnie się z nim sprawdzę, dla mnie to zabawa i przyjemność nawet gdy przegram, a prostowanie takich cwaniaków co się podśmiewają z TDI a później wąchają "opał" to przyjemność nad przyjemności.

Barejski

2012-11-29, 02:55
Robsajson napisał/a:


No zdjęciu w necie się nie liczy :D

Byś się zdziwił bo były takie silniki :)

Ja tam klekota nigdy nie miałem i nie przemawiają do mnie te silniki. Służbówek troche przerobiłem i pojeździłem trochę autami znajomych. Jedyne co jest dla mnie na plus to ilość spalonego paliwa na 100km i wyższy moment obrotowy niż w silnikach benzynowych.


I to jest własnie to, co przemawia za TDI, bo na ch*j Ci 200 koni przy niskim momencie obrotowym. O cenie i spalaniu nie muszę nic pisać.

rafiki napisał/a:

Ciekawe czy będziecie tak chwalić diesla jak padną wtryski, dwumas, pompa paliwowa i pojedziecie do warsztatu, a po tym jak usłyszycie cenę usiądziecie i poprosicie o szklankę wody. Z drugiej strony prowadząc warsztat cieszę się że są diesle, lepsza kasa niż z benzyniaka ; )

Diesle dobre...już były np silnik VW 1,9D nie do zajechania .



To jest dopiero dobre dobre...

~Velture

2012-11-29, 02:57
Gość was trolluje a wy się dajecie jak 5 letnie dzieci romanowi polańskiemu.

Suguru

2012-11-29, 06:25
matiqq napisał/a:

...bryki!.

...nie oso.!



Dziekuje. Niech ci tam matka jakies slowniki rzuci do klatki, zebys sie poduczyl jezyka.

Pokahontaz

2012-11-29, 06:48
Jedyne w czym diesel jest gorszy od benzyny to dźwięk - nie wyciśniesz z żadnego TeDeIka takiego rasowego dźwięku jak w benzyniakach - poza tym - każdy jeździ czym chce.

quest

2012-11-29, 06:53
Ale autobusy w dieselu to pewnie lubisz

zonk

2012-11-29, 07:21
Znowu użytkownicy sadola wyszli na gimbusów. Dali się ztrolować i tyle. A co do ciebie @matiqq, piwo się należy. Pokazałeś ile tutaj jest durni.

elektro-nik

2012-11-29, 07:35
nie rozumiem po co opisujesz swoje smutne jak p*zda życie...

artiee

2012-11-29, 07:43
Lelobass napisał/a:

@matiqq - czyli twoja wiedza na temat "ropniaków" zatrzymała się na etapie starego niezawodnego merca. Jechał ty kiedyś w miarę nowym ropniaczkiem ? Osobiście powożę paska B6 2.0 TDI na wirusie i gwarantuję ci ze jest cichutki, przyj***nie ma straszne, o elastyczności ci nie powiem bo jeszcze ci się głupio zrobi. Przejedź się czymś podobnym, a szybko zmienisz zdanie o klekotach.



Super, tego gówna w życiu bym nie kupił. Wolę golfa 2, bo się nie psuł. http://vwszrot.pl/

carloooss

2012-11-29, 07:43
~ Audi kopci audi czadzi audi nigdy Cie nie zdradzi ~

Mam Audi b4 w TDI, nie zamienię na żaden inny- ilość ludzi którzy kochają ten samochód mówi samo za siebie :)


P.S. - Ludzie hejtują niektóre rzeczy bo nie potrafią ich zrozumieć wiec wybaczam ;) ale i tak piwa nie ma ;p

max1522

2012-11-29, 07:49
Ludzie sobie cenia diesle popatrz choćby na allegro. twoja myśl na ten temat była dobra z 20lat temu.

pietreksz

2012-11-29, 08:07
Z tego co mi wiadomo to więcej KM = większa prędkość maksymalna a więcej NM to lepsze przyśpieszenie.
Nie zapominajmy o żywotności silników, tu ropniak wypada lepiej. Z kosztami napraw też nie przesadzajcie, jak ktoś nie mam dwóch lewych rąk i potrafi korzystać z internetu to większość napraw sam sobie zrobi, budowa dizla jest prosta jak budowa cepa.

ja...........03

2012-11-29, 08:16
zarabiasz mało i masz rodzinkę to kupujesz dieselka albo na lpg cos malego a ja np za kawalera mialem bmw 728 z 1994 roku to palił 20l gazu i a potem wsiadłem w 725 a on palił 7-10l ropy
a teraz mam malego trajtka 1.9 sdi pali tak do5- 6 litrow ropy jak dotychczas sie nie psuje bo rocznik 2005
wiecej malych awarii bylo z benzyna zaplon przewody itd ale to byly groszowe sprawy sam sobie je robilem a w dieslu za wymiane kilku kluczowych czesci zabulilem 2 srednie krajowe

mr_9mm

2012-11-29, 08:24
rafiki dobrze wyjaśnił, ale nieee, dalej muszą pie**olić głupoty...
Wychwalanie auta jest zawsze do pierwszej poważnej awarii.