18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się kończy rumakowanie...

Anarchangel • 2013-11-19, 01:16
Materiał własny, wydarzył się już jakiś czas temu, ale czekałem na finał sprawy...
Przywoziłem swą kobietę z pracy, wjechałem na mocno obciążone rondo i w momencie jak już miałem z niego zjeżdżać, to jakiś typ w białym BMW zajechał mi drogę ignorując własne czerwone światło. Zatrąbiłem, wskazałem na swoją kamerę w samochodzie oraz na światła drogowe (moje zielone i jego czerwone). Typ zaczął pokazywać różne gesty myśląc, że obrazi mnie w ten sposób, natomiast ja wyszedłem z samochodu aby zrobić zdjęcie jego numeru rejestracyjnego. W Polsce prawo pozwalałoby mi wyciągnąć typa z samochodu przez najmniejsze okienko, ale niestety kraj w którym się to działo nie pozwalał mi nawet typa dotknąć...
Ze względu na tak wysoki poziom frajerstwa oraz fakt, iż nie mogę sprawy załatwić na miejscu, zawiozłem film (ten sam, tyle, że bez cenzury i z oryginalnym dźwiękiem na którym moja kobieta krzyczy za mną: "nie możesz mu wpie**olić...") na policję (gdzie zostałem na początku pouczony, że to niebezpieczna okolica była i najlepiej nie wychodzić tam z samochodu).

Dzisiaj dostałem telefon z policji, gość miał zarzuty: "Dangerous Driving" oraz "Assault With a Dangerous Weapon", poszedł na ugodę: dwa lata zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych z wymogiem wyrobienia prawa jazdy ponownie po upływie owego okresu, kilkaset godzin społecznych do odpracowania oraz jakieś odszkodowanie finansowe dla mnie...

Mr...........dy

2013-11-19, 02:00
Jak widać, buractwo z BMW to nie tylko domena polskich wiosek

mscicielzLitwy

2013-11-19, 02:38
dawaj oryginalny glosik twojej dupci.

i oczywiscie oryginalne cycki dupci

vass

2013-11-19, 02:42
k***a jak by u nas tak latali ludzie z filmami, że ktoś komuś zajechał drogę, przejechał na czerwonym itp. to na komendach by kolejki stały.
Też się wk***iam na cwaniaków, ale zapierdzielać z filmem na psiarnię, to by mi się nie chciało :)

enduroboy

2013-11-19, 05:54
a w polsce to bys wpie**ol dostal

Ty...........th

2013-11-19, 06:36
I dobrze wieśniakowi :)

Fa...........um

2013-11-19, 06:42
Eee ... na fimie widać, że to 100% UK. A buc w bejcy ciapaty. Am I right?

Konar91

2013-11-19, 07:00
Na wyspach aż takie problemy robią za naruszenie komuś ryja? Nie mieszkałem nie wiem ;<

dumad

2013-11-19, 07:09
autor chyba chce naprawić cały świat :szczerbaty:

ile razy jeżdżąc po warszawie napotykam takie sytuacje, ale jakoś nikt nie wychodzi robić zdjęć blachy.
Tacy leniwi jesteśmy :szczerbaty:

Damciciastko

2013-11-19, 07:10
Jak by wpie**olił temu bucowi z BMW dostałby wyrok. A tak on ma przesrane za tzw. "Road Rage".

Boss-man

2013-11-19, 07:11
U nas jakby za cwaniactwo tak karali to ulice były by puste.

ZłoconyPenisZagłady

2013-11-19, 07:12
Moim skromnym zdaniem takie zajechanie drogi to pikuś jest. Wjechał powoli, w korku przepychając się. Co innego że potem próbował Cię przejechać.....

Aruś

2013-11-19, 07:21
Byś te włosy ściął.

TelewiZorro

2013-11-19, 07:24
piwko za podskok w 1:05 :) śmiechłem

KrisC

2013-11-19, 07:30
Postąpiłeś z klasą i na jak najbardziej wysokim poziomie zachowując kulturę, ale jednak przyjemniej by się oglądało jakbyś mu jebnął...