18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się kończy rumakowanie...

Anarchangel • 2013-11-19, 01:16
Materiał własny, wydarzył się już jakiś czas temu, ale czekałem na finał sprawy...
Przywoziłem swą kobietę z pracy, wjechałem na mocno obciążone rondo i w momencie jak już miałem z niego zjeżdżać, to jakiś typ w białym BMW zajechał mi drogę ignorując własne czerwone światło. Zatrąbiłem, wskazałem na swoją kamerę w samochodzie oraz na światła drogowe (moje zielone i jego czerwone). Typ zaczął pokazywać różne gesty myśląc, że obrazi mnie w ten sposób, natomiast ja wyszedłem z samochodu aby zrobić zdjęcie jego numeru rejestracyjnego. W Polsce prawo pozwalałoby mi wyciągnąć typa z samochodu przez najmniejsze okienko, ale niestety kraj w którym się to działo nie pozwalał mi nawet typa dotknąć...
Ze względu na tak wysoki poziom frajerstwa oraz fakt, iż nie mogę sprawy załatwić na miejscu, zawiozłem film (ten sam, tyle, że bez cenzury i z oryginalnym dźwiękiem na którym moja kobieta krzyczy za mną: "nie możesz mu wpie**olić...") na policję (gdzie zostałem na początku pouczony, że to niebezpieczna okolica była i najlepiej nie wychodzić tam z samochodu).

Dzisiaj dostałem telefon z policji, gość miał zarzuty: "Dangerous Driving" oraz "Assault With a Dangerous Weapon", poszedł na ugodę: dwa lata zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych z wymogiem wyrobienia prawa jazdy ponownie po upływie owego okresu, kilkaset godzin społecznych do odpracowania oraz jakieś odszkodowanie finansowe dla mnie...

DuckDodgers

2013-11-19, 07:40
Podoba mi się jak załatwiłeś buraka. Piwo.

Uurion

2013-11-19, 08:03
jesteś p*zdą i frajerem skoro nie potrafiłeś sprawy załatwić sam na miejscu tylko poszedłeś jak dziećko poskarżyć się na policję. Sam kiedyś będziesz w takiej samej sytuacji jak ten gośc tylko trafisz na kogoś kto p*zda nie jest i wpie**ol dostaniesz pedale... pozdawiam

magicgarage

2013-11-19, 08:03
"W Polsce prawo pozwalało by mi wyciągnąć typa z samochodu przez najmniejsze okno " . Chyba z kraju wyjechałeś w latach 90' . A po drugie strach by Ci nie pozwolił ,przynajmniej z tymi kudłami .

Werewolv

2013-11-19, 08:07
Jeszcze na nick autora bym zerknął ;)

Horendal

2013-11-19, 08:12
Skaczesz jak rasowa sarenka :lol:

kietong

2013-11-19, 08:22
Czy ja dobrze widziałem? Toć Ty wyglądasz jak jakiś metal-brudas. Jak chcesz być poważnie traktowany na drodze czy gdziekolwiek? Też bym Ci k***a drogę zajechał, jeszcze bym Ci kazał połknąć ten telefon. Ciesz się, że Ci włosów nie podpalił. Do fryzjera, hipisie!

killerZeWsi

2013-11-19, 08:23
k***a, jaka anarchia wzorcowa...

mike83

2013-11-19, 08:26
Dobrze że takie p*zdy wyjechały z Polski , ale pewnie dobrze wiedziałeś że to nie jest kraj dla takich ludzi jak ty .

O_Co_Ci_Chodzi

2013-11-19, 08:31
dumad napisał/a:

autor chyba chce naprawić cały świat :szczerbaty:

ile razy jeżdżąc po warszawie napotykam takie sytuacje, ale jakoś nikt nie wychodzi robić zdjęć blachy.
Tacy leniwi jesteśmy :szczerbaty:



Po prostu w Polsce wieśniactwo na drodze to norma, zwłaszcza w stolicy. To nie powód do chwały.

Uurion napisał/a:

jesteś p*zdą i frajerem skoro nie potrafiłeś sprawy załatwić sam na miejscu tylko poszedłeś jak dziećko poskarżyć się na policję. Sam kiedyś będziesz w takiej samej sytuacji jak ten gośc tylko trafisz na kogoś kto p*zda nie jest i wpie**ol dostaniesz pedale... pozdawiam



Człowieku weź rozbieg i pie**olnij ten pusty łeb o ścianę. j***ny k***a wojownik. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś ci poszerzy odbyt zabijako. A skoro już o pedałach to pozdrów starego.

Krak

2013-11-19, 08:37
Brawo, trzeba "zwracać uwagę" na to drogowe bydło.

raqu

2013-11-19, 08:42
Birmingham ? :)

Birmingham ? :D


Qbuniu

2013-11-19, 08:45
j***ny lewacki pomiot, który chce być anarchistą a na psy chodzi społeczniak pie**olony. Chłopak Ci krzyczał, że nie możesz mu wpie**olić bo przecież jesteś szczurem w długich klakach może dlatego? Wjechał na zielonym tylko są korki więc się wolno przesuwał co miał zrobić? A reszta tych sk***ysynów z komentarzy co się podnieca jak to zajebiście "załatwiłeś" typa na bank wieśniaka bo w BMW jeździ niech wypie**alają po sieciówkę autobus. Bieda wam robi galaretę z mózgu.

raqu

2013-11-19, 08:46
Birmigham ? :]]

thqpo

2013-11-19, 08:48
W sumie to byś mu nie dał rady wpie**olić, tak jak ktoś nade mną napisał. Tak sobie myślę... Rosja to dziwny kraj, ale tam nikt by się po sądach o takie gówno nie ciągał. Sprawa została by załatwiona na miejscu za pomocą gazrurki/pałki teleskopowej/gazu pieprzowego/pięści.

raqu

2013-11-19, 08:48
Sory za spam, ale cos mi sie przycielo, i dodalo mi pare komentarzy... :E