18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się kończy rumakowanie...

Anarchangel • 2013-11-19, 01:16
Materiał własny, wydarzył się już jakiś czas temu, ale czekałem na finał sprawy...
Przywoziłem swą kobietę z pracy, wjechałem na mocno obciążone rondo i w momencie jak już miałem z niego zjeżdżać, to jakiś typ w białym BMW zajechał mi drogę ignorując własne czerwone światło. Zatrąbiłem, wskazałem na swoją kamerę w samochodzie oraz na światła drogowe (moje zielone i jego czerwone). Typ zaczął pokazywać różne gesty myśląc, że obrazi mnie w ten sposób, natomiast ja wyszedłem z samochodu aby zrobić zdjęcie jego numeru rejestracyjnego. W Polsce prawo pozwalałoby mi wyciągnąć typa z samochodu przez najmniejsze okienko, ale niestety kraj w którym się to działo nie pozwalał mi nawet typa dotknąć...
Ze względu na tak wysoki poziom frajerstwa oraz fakt, iż nie mogę sprawy załatwić na miejscu, zawiozłem film (ten sam, tyle, że bez cenzury i z oryginalnym dźwiękiem na którym moja kobieta krzyczy za mną: "nie możesz mu wpie**olić...") na policję (gdzie zostałem na początku pouczony, że to niebezpieczna okolica była i najlepiej nie wychodzić tam z samochodu).

Dzisiaj dostałem telefon z policji, gość miał zarzuty: "Dangerous Driving" oraz "Assault With a Dangerous Weapon", poszedł na ugodę: dwa lata zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych z wymogiem wyrobienia prawa jazdy ponownie po upływie owego okresu, kilkaset godzin społecznych do odpracowania oraz jakieś odszkodowanie finansowe dla mnie...

Anarchangel

2013-11-19, 14:16
quartz75 napisał/a:

Dobra, nie kumasz. Czas założyć bloga o tym, jakim jesteś hiper maczo. Gubisz się jak dzik w szuwarach chcąc udowodnić, że jesteś zajebisty. No i że w Polsce byś klepał zaraz michę a tam to możesz tylko skakać jak kózka ze swoim srajfonem. Daj se na luz bo nie czujesz, kiedy to przestaje być ciekawe. Film ch*jowy, nic z niego nie wynika. Dowodów żadnych na to co się niby stało z tym niby wymuszającym. Reakcja polegająca na filmowaniu to powód do dumy dla ciebie, ok. Niech tak zostanie, dla ciebie.



timmy77 napisał/a:

Jeżeli zrobiłeś to, bo koleś jest ciapaty to spoko, ale jeśli dlatego, że chciałeś zakapować bo Ci ktoś p*zdeczko drogę zajechał i nie umiesz pilnować swojej kolejki to już twoja ciotowata sprawa. Prowadzę auto zawodowo od 3 lat i jak bym miał k***a czekać, aż każda p*zda znajdzie jedynkę zanim ruszy to do emerytury by mi te 3 lata wykonywanych zleceń zeszły...



Wzruszyła mnie wasza historia, ale teraz już możecie sp***alać...
Nie masz prawa wjechać na skrzyżowanie, jeśli nie masz miejsca aby z niego zjechać, ponadto nie masz fizycznych możliwości by wjechać na skrzyżowanie jeśli jadący prostopadle nie zrobią ci miejsca (przynajmniej na szerokość twojego auta) - taki z ciebie "zawodowy kierowca"...

quartz75

2013-11-19, 14:37
No i w końcu udowodniłeś, że masz kompleksy, że jara ciebie to skakanie z aparatem. Twoja historia człowieku jest wzruszająca ale ty nawet nie widzisz w tym podnieceniu, że im dalej brniesz, tym więcej dupy dajesz. Dowartościowałeś się już czy jeszcze coś musisz dopisać włochaty konfidencie p*zdowaty, z ambicjami bycia strażnikiem skrzyżowań? Poprawiaczu świata z ajfonem i kamerką w aucie. Idź w ch*j bo każda kolejna odpowiedź potwierdza, żeś dupek zwykły co musiał się pochwalić swoją walecznością. Oczywiście wpie**alając w to "ciapatych". Ciebie dupa boli bo jeździsz czymś tańszym, ot co.
sp***alaj to ty sam, bloga se załóż a nie tu te swoje gówna panoszysz, jakbyś k***a odkrycie i wrzut roku zrobił.

Anarchangel

2013-11-19, 14:42
quartz75 napisał/a:

No i w końcu udowodniłeś, że masz kompleksy, że jara ciebie to skakanie z aparatem. Twoja historia człowieku jest wzruszająca ale ty nawet nie widzisz w tym podnieceniu, że im dalej brniesz, tym więcej dupy dajesz. Dowartościowałeś się już czy jeszcze coś musisz dopisać włochaty konfidencie p*zdowaty, z ambicjami bycia strażnikiem skrzyżowań? Poprawiaczu świata z ajfonem i kamerką w aucie. Idź w ch*j bo każda kolejna odpowiedź potwierdza, żeś dupek zwykły co musiał się pochwalić swoją walecznością. Oczywiście wpie**alając w to "ciapatych". Ciebie dupa boli bo jeździsz czymś tańszym, ot co.
sp***alaj to ty sam, bloga se załóż a nie tu te swoje gówna panoszysz, jakbyś k***a odkrycie i wrzut roku zrobił.



...której części słowa "sp***alaj" nie rozumiesz?

qwachu

2013-11-19, 14:43
Ja pie**olę :facepalm:
Kwejka zamknęli, że się gimbusiarstwa naleciało? JP na 200% k***a? Idźta w ch*j, gość dobrze zareagował, dałby po mordzie to by siedział jak za człowieka, a tak te k***y przez 2 lata nie będą napie**alać po ulicy, przysługa dla wszystkich.

quartz75

2013-11-19, 15:37
I ch*j, dupa, p*zda jak to mawiał mój stary znajomy jak coś się zrobiło tak gówniane, że nawet się tego gówna nie chciało sprzątać.

barteql

2013-11-19, 15:51
kietong napisał/a:

Czy ja dobrze widziałem? Toć Ty wyglądasz jak jakiś metal-brudas. Jak chcesz być poważnie traktowany na drodze czy gdziekolwiek? Też bym Ci k***a drogę zajechał, jeszcze bym Ci kazał połknąć ten telefon. Ciesz się, że Ci włosów nie podpalił. Do fryzjera, hipisie!



ch*ja byś zrobił... Obsrał byś się jakbyś zobaczył, że ma kamerkę i błagałbyś na kolanach(pewnie uwielbiasz tą pozycję), żeby z tym nigdzie nie szedł.

A dla autora piwko za załatwienie buraka i to załatwienie z klasą!

Pr...........zy

2013-11-19, 16:33
Brawo gościu!

karinawaw

2013-11-19, 17:13
Brawo dla gościa, ale faktycznie te włosy to byś ściął. Masz dłuższe włosy ode mnie a ja jestem kobietą. Faceci powinni mieć schludne krótkie włosy bo facet w długich włosach wygląda jak brudas którego nie stać na fryzjera. To tylko dobra rada dla Ciebie, nie obrażaj się od razu.

Noblond

2013-11-19, 17:33
up, raczej to jego sprawa, a i też kwestia gustu, czasem facetowi pasują długie włosy i mi się to na przykład podoba. To tak jakbym ja napisała, że kobiety powinny mieć długie włosy, a Ty skoro posiadasz krótkie - masz hodować!
Co do tematu, to tylko dowód na to, że nie trzeba być burakiem co tylko skacze z pięściami w celu dochodzenia swoich spraw. Jak dobrze, że jeszcze czasem natrafia się na objawy inteligencji.

ca...........21

2013-11-19, 18:14
Czy to Birmingham?

Owsikowy

2013-11-19, 18:35
Uurion napisał/a:

jesteś p*zdą i frajerem skoro nie potrafiłeś sprawy załatwić sam na miejscu tylko poszedłeś jak dziećko poskarżyć się na policję. Sam kiedyś będziesz w takiej samej sytuacji jak ten gośc tylko trafisz na kogoś kto p*zda nie jest i wpie**ol dostaniesz pedale... pozdawiam



Jaki bojowy, włoski cię tak wkurzyły, czy po prostu jesteś zbyt tępy, żeby zrozumieć co autor napisał? Jak taki "męski, nie-p*zdowaty samiec alfa" jesteś, to życzę powodzenia przy kontaktach z współwięźniami <sprawdź sobie jakie kary są za pobicie chociażby w Polszy>. Lub wysokich grzywien, odszkodowań i tym podobnych. Pozdrawiam ozięble. :}

lolo555

2013-11-19, 18:55
ja tam uważam że kolo klepał swoją ideę a że idiota nie pomyślał z bmw to ma za kozakowanie, ilu takich królów szos mijam codziennie jadąc 5 km do tyry w jedną manię, ost. mi wyskoczył z prawego pasa na mój na jezdni o 3 pasach z tekstem że k.. przepuścił już 5 wow przepuścił jak zmieniając pas zawsze powinien ustąpić pierwszeństwa, i co z takim, on parę kurew ja parę i się rozjechaliśmy a imo powinien lamus jeśli w pysk mu mało też 2-letni zakaż, piwo dla autora chociaż fakt te pióra ;)

lilithangel

2013-11-19, 20:31
i po co konfidencie? Obraził Cię fajną furą? Udupiłeś gościa za nic, każdy ma czasami słabszy dzień.

I po co konfidencie? Obraził cię fajną furą? udupiłeś faceta za nic, a każdemu się slabszy dzień zdarza.

tranzystor

2013-11-19, 20:42
Anarchangel napisał/a:


Dzisiaj dostałem telefon z policji, gość miał zarzuty: "Dangerous Driving" oraz "Assault With a Dangerous Weapon", poszedł na ugodę: dwa lata zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych z wymogiem wyrobienia prawa jazdy ponownie po upływie owego okresu, kilkaset godzin społecznych do odpracowania oraz jakieś odszkodowanie finansowe dla mnie...




Przesadziłeś z tą ściemą...