18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się kończy rumakowanie...

Anarchangel • 2013-11-19, 01:16
Materiał własny, wydarzył się już jakiś czas temu, ale czekałem na finał sprawy...
Przywoziłem swą kobietę z pracy, wjechałem na mocno obciążone rondo i w momencie jak już miałem z niego zjeżdżać, to jakiś typ w białym BMW zajechał mi drogę ignorując własne czerwone światło. Zatrąbiłem, wskazałem na swoją kamerę w samochodzie oraz na światła drogowe (moje zielone i jego czerwone). Typ zaczął pokazywać różne gesty myśląc, że obrazi mnie w ten sposób, natomiast ja wyszedłem z samochodu aby zrobić zdjęcie jego numeru rejestracyjnego. W Polsce prawo pozwalałoby mi wyciągnąć typa z samochodu przez najmniejsze okienko, ale niestety kraj w którym się to działo nie pozwalał mi nawet typa dotknąć...
Ze względu na tak wysoki poziom frajerstwa oraz fakt, iż nie mogę sprawy załatwić na miejscu, zawiozłem film (ten sam, tyle, że bez cenzury i z oryginalnym dźwiękiem na którym moja kobieta krzyczy za mną: "nie możesz mu wpie**olić...") na policję (gdzie zostałem na początku pouczony, że to niebezpieczna okolica była i najlepiej nie wychodzić tam z samochodu).

Dzisiaj dostałem telefon z policji, gość miał zarzuty: "Dangerous Driving" oraz "Assault With a Dangerous Weapon", poszedł na ugodę: dwa lata zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych z wymogiem wyrobienia prawa jazdy ponownie po upływie owego okresu, kilkaset godzin społecznych do odpracowania oraz jakieś odszkodowanie finansowe dla mnie...

paczek1262

2013-11-19, 09:19
"nie możesz mu wpie**olić..." :D

sory, gościu, ale jesteś chudym kucem, a kolo z BMW raczej by cię miał na strzała, więc nie tylko kraj zabraniał ci typa dotknąć

renegade88

2013-11-19, 09:23
Dla mnie to Ty jesteś KONFIDENT, zapodajesz na policje, a tak się nie robi nawet z największym wrogiem. I Z CZEGO SIĘ CIESZYSZ??

JohnyHellsing

2013-11-19, 09:24
widzę, że spora ilość ma pretensję do kierowcy i pochwala wieśniackie zachowanie gości z bmw. Mój kraj taki piękny :/
piwko dla gościa który sprzątnął jednego imbecyla z dróg mniej (:

jotpekos

2013-11-19, 09:37
Z jednej stronyu dobrze zrobił bo takich ku*asów powinno sie tępić zwłaszcza, ze za kółkiem siedział pewnie jakiś ciapaty, ale nie zmienia to faktu, że jestes j***nym cwe*em bo biegasz na psiarnie

manriusz

2013-11-19, 09:38
Nie wiem po co była ta spina na początku bo tutaj to normalka.Mieszkam w Londynie od kilkunastu lat i trzeba się przyzwyczaić że murzyny z zasiłków kupują kilkuletnie BMW żeby swoim ziomkom poszpanować.
Jednak jego próba przejechania Ciebie to już czyste sk***ysyństwo.Za co lubie tutaj policję, to właśnie że oni ostro reagują na takie rzeczy.Pomieszkać na Brixton albo Hackney w Londynie to jest dopiero wyzwanie.
Masz piwko kolego.

Kropa18

2013-11-19, 09:50
A prawda jest taka że gdyby to nie było białe zajebiste BMW tylko jakiś złom to olałbyś całą sprawę, tyle.

mare30ks

2013-11-19, 10:01
jaka napinka mistrzow kierownicy z gimnazjum, zaraz by kazdego naj***li. a skonczyloby sie tradycyjnie. dostaliby strzala i polecieli z placzem na policje sciagajac w miedzyczasie swoje bluzy hwdp jp100%

immikofreako

2013-11-19, 10:02
Nie chce hejtowac ale po posturze was obu smiem twierdzic ze kolo by ci nastukal I to lekko

angelkoles

2013-11-19, 10:05
mscicielzLitwy napisał/a
Cytat:

dawaj oryginalny glosik twojej dupci.

i oczywiscie oryginalne cycki dupci


Ty mi tu nie pie**ol, że tylko głos i cycki Cię interesują :roll: Niech daje tu wszystko po kolei dupę, cycki (do zbiorowego Pokaż swoje cycki - Dzieła Zebrane ) i c*pkę niech się podzieli z bliźnimi :spermshot:

Fialek

2013-11-19, 10:10
Pierwszy raz slysze takie wykonanie Guns of the Brixton :O

Ecne

2013-11-19, 10:13
pewno większość własnie myśli.. najwyżej po ryju dostanie... a tu taki wał .. popłynął na prawko na 2 lata hahahaha. co jak co ale dla mnie by to była większa satysfakcja niż napie**alanie się z jakimś idiotą.

chrap

2013-11-19, 10:18
Żal czytać te komentarze wyzywające autora - wielkich cwaniaków, zwykłych kurew społecznych. Typ chciał go przejechać, z resztą uderzył w niego, to zrobił to co zrobić powinien. pie**olone pokolenie jotpe. Kto z was wyznacza normy z czym się chodzi na policję, a z czym nie? Za morderstwo można już?

kocurid

2013-11-19, 10:20
"W Polsce prawo pozwalałoby mi wyciągnąć typa z samochodu przez najmniejsze okienko, ale niestety kraj w którym się to działo nie pozwalał mi nawet typa dotknąć..."

HAHAHAHA rozpie**alają mnie tacy ludzie. Jedno co mogłeś to zachować się tak jak się zachowałeś czyli jak na zwykłą p*zdę przystało :)

takija

2013-11-19, 10:25
Dokładnie tak wyobrażam sobie tych wszystkich napinaczy że autor jest konfidentem i p*zdą ...:


Ecne

2013-11-19, 10:25
kocurid napisał/a:


HAHAHAHA rozpie**alają mnie tacy ludzie. Jedno co mogłeś to zachować się tak jak się zachowałeś czyli jak na zwykłą p*zdę przystało :)



nie mieszkamy już w jaskiniach. cywilizacja stoi na troszkę wyższym poziomie