18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się kończy rumakowanie...

Anarchangel • 2013-11-19, 01:16
Materiał własny, wydarzył się już jakiś czas temu, ale czekałem na finał sprawy...
Przywoziłem swą kobietę z pracy, wjechałem na mocno obciążone rondo i w momencie jak już miałem z niego zjeżdżać, to jakiś typ w białym BMW zajechał mi drogę ignorując własne czerwone światło. Zatrąbiłem, wskazałem na swoją kamerę w samochodzie oraz na światła drogowe (moje zielone i jego czerwone). Typ zaczął pokazywać różne gesty myśląc, że obrazi mnie w ten sposób, natomiast ja wyszedłem z samochodu aby zrobić zdjęcie jego numeru rejestracyjnego. W Polsce prawo pozwalałoby mi wyciągnąć typa z samochodu przez najmniejsze okienko, ale niestety kraj w którym się to działo nie pozwalał mi nawet typa dotknąć...
Ze względu na tak wysoki poziom frajerstwa oraz fakt, iż nie mogę sprawy załatwić na miejscu, zawiozłem film (ten sam, tyle, że bez cenzury i z oryginalnym dźwiękiem na którym moja kobieta krzyczy za mną: "nie możesz mu wpie**olić...") na policję (gdzie zostałem na początku pouczony, że to niebezpieczna okolica była i najlepiej nie wychodzić tam z samochodu).

Dzisiaj dostałem telefon z policji, gość miał zarzuty: "Dangerous Driving" oraz "Assault With a Dangerous Weapon", poszedł na ugodę: dwa lata zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych z wymogiem wyrobienia prawa jazdy ponownie po upływie owego okresu, kilkaset godzin społecznych do odpracowania oraz jakieś odszkodowanie finansowe dla mnie...

Tajulek

2013-11-19, 21:34
Ja bym nie wytrzymał i typowi wpie**olił :D

.Piotrek

2013-11-19, 22:44
Wielkie dresy, nauczcie sie maso debili, że nie każdy chce sie bawić w te wasze posrane zabawy w bijatyki. Prawem każdego człowieka jest żyć w spokoju, i na prawde debil z iq oslylującym w okolicach 20 nie ma prawa ograniczać tego prawa. A że place za policje to mam prawo z jej usług korzystać(a nawet obowiązek, kretyn który atakuje innych jest zagrożeniem dla innych). Szkoda tylko że majdanek zamknięto...

Anarchangel

2013-11-20, 00:26
karinawaw napisał/a:

Brawo dla gościa, ale faktycznie te włosy to byś ściął. Masz dłuższe włosy ode mnie a ja jestem kobietą. Faceci powinni mieć schludne krótkie włosy bo facet w długich włosach wygląda jak brudas którego nie stać na fryzjera. To tylko dobra rada dla Ciebie, nie obrażaj się od razu.



Powinni? Kobiety z podobnym punktem widzenia (poziomem świadomości), powinny otwierać usta tylko na dźwięk rozpinanego rozporka. To tylko dobra rada dla Ciebie, nie obrażaj się od razu.

lilithangel napisał/a:

i po co konfidencie? Obraził Cię fajną furą? Udupiłeś gościa za nic, każdy ma czasami słabszy dzień.

I po co konfidencie? Obraził cię fajną furą? udupiłeś faceta za nic, a każdemu się slabszy dzień zdarza.



Tak się zastanawiałem czy blachara siedząca na siedzeniu pasażera była Polką - świat jest mały... Przy tej ilości solarium jakiej zażywasz, to kolorem skóry prawie się nie różnisz od swego chłopaka :-D
Odpowiedzi na swe naiwne pytania szukaj w komentarzach, bo nic nowego nie wnosisz.

tranzystor napisał/a:




Przesadziłeś z tą ściemą...



Gdybyś był na tyle bystry jak udajesz, że jesteś, to wygooglałbyś sobie przykładowe wyroki i stwierdził, że wcale tak dużo nie dostał... Dla przykładu wyrok za brak ubezpieczenia: Alan Jeffrey Ebbutt, 33, Marketstead Estate, Kirton. Drove on Princess Road, Kirton, without insurance. Community order for 180 hours’ unpaid work, £60 victim surcharge, £85 costs, disqualified from driving for 18 months.


Dla wszystkich pytających o muzykę: Nouvelle Vague - Guns of Brixton (cover The Clash).
Wszystkim, którym przeszkadzają moje włosy - ch*j wam w dupy i obyście mieli z tego jak najmniej przyjemności, bo przypie**alanie się do czyjegoś wyglądu to czysty debilizm. Jakie to trzeba mieć gówniane życie, by tak niezdrowo interesować się czyimś (do tego tak nieistotnymi kwestiami jak włosy).

Fa...........um

2013-11-20, 09:22
quartz75 napisał/a:

I ch*j, dupa, p*zda jak to mawiał mój stary znajomy jak coś się zrobiło tak gówniane, że nawet się tego gówna nie chciało sprzątać.



Np. takie gówno jak ty gimbie :roll:

delsol

2013-11-20, 13:17
E91 M3? :O Nie było tego w kombi... jakas samoróbka znaczy :O

hogg

2013-11-22, 00:36
Anarchangel napisał/a:



Zajechał drogę oraz próbował ubliżyć mi oraz mojej kobiecie. Z dostępnych opcji miałem tylko mandat za wjazd na czerwonym świetle, ale gość był na tyle głupi, że chciał negocjować wyższą karę... Rozumiem, że pozwalasz przypadkowym kolesiom nawet klepać twoją pannę po tyłku, by nie wyjść na kapusia? Czy może reagujesz emocjonalnie, by później prawnicy typa oskubali cię z ostatniego grosza? Jak bym był ku*asem i kierował się nienawiścią, to "przyaktorzyłbym" w takiej sytuacji, a wtedy gość raczej nie uniknąłby więzienia...


bla, bla, bla...

Dobra, k***a, dzielny i męski jesteś jak wikingowie z bajki "Rycerz Mike"

Anarchangel

2013-11-22, 00:53
hogg napisał/a:


bla, bla, bla...

Dobra, k***a, dzielny i męski jesteś jak wikingowie z bajki "Rycerz Mike"



Nie oglądam bajek, ale jestem wystarczająco dzielny, by móc urwać ci głowę i nasrać do szyi oraz wystarczająco męski, by być nieczuły na twe komplementy pedale.

de_ent

2013-11-22, 13:40
Nieźle sobie zadałes trudu, a potem się dziwicie jak nawet ciapaci mówią że wszystkie polaczki to konfidenci. Tu macie takiego i jeszcze chwalipięta.

On ma tylko tę dupcię na której siedział ;) chyba że ręka się liczy ;) ale nie krzyczy

Anarchangel

2013-11-22, 16:44
de_ent napisał/a:

Nieźle sobie zadałes trudu, a potem się dziwicie jak nawet ciapaci mówią że wszystkie polaczki to konfidenci. Tu macie takiego i jeszcze chwalipięta.

On ma tylko tę dupcię na której siedział ;) chyba że ręka się liczy ;) ale nie krzyczy



Myślisz, że w internecie jesteś anonimowy?
Z ciekawości poświęciłem 5 minut by znaleźć jakieś informacje o tobie, które wyjaśnią mi dlaczego tak bardzo boli cię dupa oraz dlaczego tak ci zależy na tym, abym cię pokarał...
Okazało się, że jesteś zwykłym nieudacznikiem o przaśnym imieniu Jurek, a pomimo 43 lat na karku nie masz nic: jesteś jedynie samotnym sfrustrowanym napinaczem internetowym, któremu nic w życiu nie wyszło. Żadnej rodziny (czy choćby dziewczyny), żadnego samochodu - jesteś zwykły gołodupiec, który pomimo, że krytykuje produkty apple (jako bardzo aktywny użytkownik forum: applefobia), sam posiada jedynie przestarzałą Nokię 5310 XpressMusic. Okazuje się, że nawet przeprowadzka z Łodzi do Coventry, nie poprawiła twej sytuacji materialnej (do czego trzeba być chyba ostatnią ofiarą losu), na domiar złego zamknęli niedawno twoich ostatnich znajomych mieszkających do niedawna w Coventry, a pochodzących z twego rodzinnego miasta - Łodzi (Łódź k***a). Przyznać ci jedynie trzeba, że rzeczywiście nie byłeś "konfidentem" - dzięki czemu twoi znajomi mogli spokojnie zamordować 4-letniego Daniela Pełkę...
Nie martw się, nie jesteś osamotniony - internet jest pełen podobnych tobie nieudaczników, którzy ze względu na ciągłe niepowodzenia życiowe, próbują dokopać tym, którym zazdroszczą...
Termin "polaczki", którego tak nadużywasz w internecie, opisuje jedynie ciebie (cokolwiek by nie mówili na ten temat twoi "ciapaci" koledzy). Nie wiń Polaków, że cię unikają - prawdopodobnie sam byś siebie unikał, jakbyś tylko miał taką możliwość oraz wystarczające zdolności intelektualne...
PS: IP nie kłamie

hogg

2013-11-22, 21:52
Anarchangel napisał/a:



Nie oglądam bajek, ale jestem wystarczająco dzielny, by móc urwać ci głowę i nasrać do szyi oraz wystarczająco męski, by być nieczuły na twe komplementy pedale.



Na razie to ty możesz przykucnąć na psim ch*ju, p*zdo z aparatem.

Anarchangel

2013-11-23, 01:30
hogg napisał/a:



Na razie to ty możesz przykucnąć na psim ch*ju, p*zdo z aparatem.



Okazuje się, że jesteś wrażliwym chłopcem, który bardzo emocjonalnie reaguje na odrzucenie. Ciągle zapominam, że homoseksualiści są "trochę wrażliwsi...", zatem przepraszam jeśli uraziłem twoje uczucia, ale wolę kobiety (samiczki z gatunku homo sapiens powyżej osiemnastej wiosny, nie samczyków ani nie zwierzęta - nie kombinuj dalej, nie mam ochoty słuchać twych wypaczonych fantazji)
Tak na marginesie, to twa obelga jest dla mnie kompletnie niezrozumiała, obawiam się, że nie znam "środowiska" ani waszych sprytnych sposobów "kucania" - ale jest to jedna z tych rzeczy o której nie chcę wiedzieć.
Zauważyłem też, że dostałeś ostrzeżenie co jest zabawne, ale nasuwa również pytanie kto to jeszcze czyta oraz (ważniejsze) co takiego zrobił, że musi? Pytanie retoryczne, bo rozumiem, że skończyliśmy tutaj wyjaśniając sobie wszystko i nie będzie już histerii z twej strony.
Nie pozdrawiam.