18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Superniania i pokolenie JPierdole

grigori • 2010-07-12, 00:57
jak w tytule. Prościej byłoby zlać gówniarzowi dupsko, aż się posra na czerwono. A tutaj mamusia jeszcze przytuli... :homer:

Prz3m00

2010-07-13, 00:34
bartdrummer napisał/a:

ten program jest na maksa pok***iony a tą całą nianię stary r*chał w kołysce. k***a, mam 12 i 7 letnich chłopaków, jestem ojcem i jakby 1% tego co te bękarty robią zrobiłyby mi, to tak bym w papę wypie**olił że przez tydzień by smarki zlizywali



Piwo dla tego pana.

pravus

2010-07-13, 01:18
U mnie to by te małe gówna latały po ścianach. Nawet jeden lot na ścianę by wystarczył. ] :>

serdel1

2010-07-13, 07:23
Halibut napisał/a:



k***a idioto przestan krzywdzic swoje dziecko! Dzieci, ktore w wieku do 7 lat dostawaly klapsy mialy w swoim doroslym zyciu wyzsze IQ, lepsza prace i ogolnie ocenialy swoje zycie na bardziej szczesliwe niz ci wychowywani bezstresowo! Widac, ze jestes zwyklym kretynem, ktory polecial na ta lewacka mode ale coz... jestem liberalem i masz prawo krzywdzic swoje dziecko...


Po Twojej niezwykle merytorycznie ulozonej odpowiedzi wnosze ogromnie wysokie IQ u ciebie. Znakiem tego napie**alano cie dlugo i skutecznie, najczesciej celujac w glowe.

Zastanowiles sie choc przez chwile nad przytoczonym przykladem ? Nawet psy terroryzowane, a potem puszczone na wolnosc są szczesliwsze od tych, ktore wolnosc zawsze miały.

I cos, czego nie zrozumiales w moich wypowiedziach (tato za czesto chyba w te twoja glowe trafial) - mozna tak wychowac dziecko, ze podniesiony tembr glosu, zmarszczona brew dzialaja na niego lepiej niz klaps.

ja...........03

2010-07-13, 11:20
no i k***a żaden znajomy nie napie**alał rodziców i otoczenia mimo że dostawał wpie**ol za np zaj***nie kasy z portfela , palenie po krzakach i złe oceny
nie mylmy bicie dziecka w wieku 2 lat kablem czy pasem za rozlanie herbaty i takiego zachowania k***a wyłączcie TV bo i wam odpie**oli

Apiro

2010-07-13, 11:30
Synek: ch*j ci w dupę! <plask>
Mama: Kocham cię
Nania: Bardzo pięknie się zachowałaś



Czy to ja zwariowałem, czy ich poj***ło?

dymion

2010-07-13, 12:13
teken napisał/a:

To jest lepsze



:ok***a:



przecież ona wzięła mu tylko monitor :szczerbaty:

bot89

2010-07-13, 18:25
jebnij matke z buta
nie żałuj sobie bracie
kopnij ojca w p*zde
niech spadna mu gacie
8-)

Asmodea22

2010-07-13, 22:37
Bula napisał/a:

Dupa, nie ADHD, wymyślona choroba tak samo jak dysortografia i inne gówna, żeby zamiast zająć się problemem



Czyli jednak jest jakiś problem? Zaprzeczasz sobie. Miło, że ktoś wymyślił sposoby zmniejszania odchyłów, szkoda, że nikt (szczególnie rodzice) nie bierze pod uwagę tego, że dzieciak musi dojrzeć do tego by chcieć sobie z danym problemem poradzić

Oczyszczacz napisał/a:

To ja zapie**alam na rodzine, pracuje nie raz po 12-16h, jebie po to by miały co żryć, a ich psim zasranym obowiązkiem jest słuchać rodziców i się uczyć.



Kiedy byłeś mały myślałeś o tym, że rodzice mają więcej problemów i obowiązków bo mają Ciebie więc należy im się szacunek czy raczej, że już są duzi i dostosowani do ilości zrzucanego na nich gówna? Nie miałeś swoich małych problemów które Ciebie małego przytłaczały?

Stefn666

2010-07-13, 23:04
Powiem krotko... jakby mi obca baba przyszla do domu w ktorym sie wychowuje i zaczela warunki stawiac i zamykac mnie we wlasnym pokoju we wlasnym domu... dostalaby odemnie po ryju... domyslam sie co czuje ten dzieciak pomimo tego ze jest glupi to na swoj sposob idzie sie z nim dogadac napewno..

apo5

2010-07-14, 15:29
To jak będziesz miał swoje dzieci i będą się tak zachowywały (czego oczywiście nie życzę) to zobaczymy czy będziesz się z nimi dogadywał czy po prostu pas pójdzie w ruch ;)

Explo

2010-07-15, 12:59
Kiedyś metodą wychowawczą spinało się spodnie.

Sebeq91

2010-07-15, 17:14
Kiedyś za komuny, każdy dostał czasem pasem po tyłku, bywało gorzej, a czy wtedy istniało coś takiego jak dresiarstwo czy jp i emo? Z opowiadań mojego dziadka wiem, że dostało się pasem po tyłku i był spokój i nie było takiego cwaniastwa gnoi takich jak ja. Mimo, że sam jetem młody, już teraz będe wiedział jak wychować swoje dziecko.

r4dzik

2010-07-16, 20:54
oddac w p*zdu do domu dziecka, moze sie k***a nauczy szacunku, i jak mu nie pasuje w domu to moze mu sie spodoba tam jak go pobija itepe.

dominika92

2010-07-16, 22:29
Wszyscy jesteście nienormalni. Jak można bić własne dzieci? Trzeba je umieć wychować jak są jeszcze małe tak żeby nie trzeba było stosować wobec nich takich metod. Mnie ani mojej siostry rodzice nigdy nie uderzyli, a nie wyobrażam sobie, żeby któraś z nas zachowała się w ten sposób. Są inne metody wychowawcze.