18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Superniania i pokolenie JPierdole

grigori • 2010-07-12, 00:57
jak w tytule. Prościej byłoby zlać gówniarzowi dupsko, aż się posra na czerwono. A tutaj mamusia jeszcze przytuli... :homer:

m3...........4l

2010-07-12, 16:12
jazda123 napisał/a:

Przemoc jest oznaką słabosci rodzica niestetrty jak sobie nie radzisz poporstu oddaj dziecko..
kiedys nie znano adhd ale tez nie znano wielu choroób psychicznych i torturowano ludzi a nawet zabijano zeby usunąc z niego :szatana:
nadszedł czas na postęp ale wy oczywiscie byliscie tak wychowani w patologi/przemocy i dalej checie kontynuwoac to dzieło zapoczątkowane przez waszych rodziców bo przeciez innego przydkładu nie mielsicie skąd brac..
i tylko cos zrobiłby i wpie**ol ..
ja niestety wziełem przykład z tatuska i sam mu wpie**oliłem
jak podniósł rekę i mam nadzieje ze wasze dzieci kiedys się wam odpłaca psychopaci
jak macie taką ochote do bicia ,to idzicie na ulice i zaczepcie paru ludzi to zobaczysz reakcje dostaniesz poprostu wpie**ol
bo koles jest silnijeszy..




:homer:

Nic dodać - nic ująć .

moszna

2010-07-12, 16:15
Magik2501 napisał/a:

Virdos - za aborcją? A co, przewdziałbyś, że dzieciak będzie takim ch*jem?
(...)



Wyjście jest proste, dopuścić aborcję do 15 roku życia płodu.

Halibut

2010-07-12, 16:21
serdel1 napisał/a:



Niezupelnie. Pokazujesz mu wlasnie ze napie**alac wolno, tylko ze trzeba byc najpierw silniejszym.
Wychowanie bez lania nie jest wbrew pozorom trudniejsze. Kara dla mojego 4 latka jest podniesiony glos, nigdy nie dostal klapsa. Dodatkowo dostaje juz pierwsze lekcje SW i jakos nie przychodzi mu do glowy zeby boksowac kogokolwiek.



k***a idioto przestan krzywdzic swoje dziecko! Dzieci, ktore w wieku do 7 lat dostawaly klapsy mialy w swoim doroslym zyciu wyzsze IQ, lepsza prace i ogolnie ocenialy swoje zycie na bardziej szczesliwe niz ci wychowywani bezstresowo! Widac, ze jestes zwyklym kretynem, ktory polecial na ta lewacka mode ale coz... jestem liberalem i masz prawo krzywdzic swoje dziecko...

Eth

2010-07-12, 16:21
Super niania ma tak samo z glowa jak ten bachor. Takie odchyly leczy sie w mlodosci wpie**olem w dupe, lepsze to niz jak sie takie uposledzone dziecko nie nauczy swojego miejsca w swiecie i predzej czy pozniej wyladuje w szpitalu bo ktos sie nie bedzie cackal lub co gorzej z kilkoma znajomymi wysle kogos do szpitala.

radzik.

2010-07-12, 16:23
Bluzeczka z pokemonów to widać zachowanie :samoboj:

Mati_UTD

2010-07-12, 16:38
Kamera wyjedzie, a matka wpie**ol dostanie. :-/

kyloziom

2010-07-12, 16:46
zastosujemy metode wpie**ol i do lochu!!!

Bula

2010-07-12, 16:58
No, dokładnie. Bezstresowe wychowanie, w dodatku bez ojca (o ile dobrze widzę).
Definitywnie brakuje tu męskiej ręki, który za taki tekst do matki typu "bo dostaniesz w ryja" dostał by sowity wpie**ol że by nie siadł na zasranym dupsku przez miesiąc. Kilka razy by mu dupa spuchła to by sie nauczył szacunku gówniarz zasrany.
To nie jest tylko sprawa rodziców, że oni mają przej***ne.
Potem za kilka lat wyjdę sobie na zakupy, a taki gnojek, który nie bał się przyj***ć własnej matce, będzie miał opory żeby mi sieknąć kose w brzuch?
Takie coś trzeba tępić, bo po prostu zagraża społeczeństwu. I to nie k***a superdziadzą tylko ostrym wpie**olem.

Dupa, nie ADHD, wymyślona choroba tak samo jak dysortografia i inne gówna, żeby zamiast zająć się problemem, usprawiedliwić go i uznać ze tak po prostu musi być, że to choroba i że to normalne.

SweetTooth

2010-07-12, 17:22
No , jakieś pociski kierowane na kod genetyczny by się przydały albo coś.

lool3k69

2010-07-12, 17:28
"Gdybym była sama musiałabym ... uderzyć..." :lodowka:
Ja pie**olę co za podejście. Dzieciak widzi że go matka nie tknie to sobie pozwala a gdyby wpie**ol siarczysty (ognisty :D ) dostał żeby się cwaniak nie mógł na krześle posadzić to by więcej na matkę ręki nie podniósł i zaczął ją szanować. Winny nie jest dzieciak tylko matka nie znająca starych, dobrych, skutecznych metod nauczania. Spuścić łomot i zamknąć w pokoju na przemyślenia. Tak się kiedyś uczyło i to się sprawdziło. Bezstresowe wychowanie = porażka rodziców...

_InVictus_

2010-07-12, 17:41
Już piąta strona więc i tak mało kto to przeczyta, ale coś dodam do tematu...

Wina niewątpliwie jest po stronie rodziców aczkolwiek głównym czynnikiem takiego zachowania było najbliższe otoczenie. Od kogo się nauczył przeklinać etc.? od matki? Wątpię...

Mam brata (13l) pali, pije, przeklina a od kogo się nauczył? od swoich fajnych kolegów.... Teraz co raz więcej dzieciaków będzie tak poj***nych jak na tym filmie

Bym napisał jeszcze troche ale już mi się nie chce bo gorąc jak ch*j, siedze i się poce, klawisze zalewają się tym śmierdzącym potem, tak więc The End

~Conscribo

2010-07-12, 18:11
taa, wychowanie dziecka na czerwonych i żóltych kartkach :-?

LWMG

2010-07-12, 18:30
Szkoda, że nie przyj***ł tej super niani. :(

KILLA997

2010-07-12, 19:02
Ja Pier... ciekawe skąd te dzieci znają takie słowa.. Czyżby od mamusi ?

marcin9002

2010-07-12, 19:11
Cwaniak jak ja pie**ole a się pobeczał jak mama zabrała mu odtwarzacz :P j***ne bezstresowe wychowanie. pie**olnijcie się wszyscy mocno sami w łeb! Jak ja coś przeskrobałem i dostałem w dupę to wiedziałem że drugi raz na taki numer się nie odważę :/ Teraz rodzice pozwalają swoim dzieciakom wchodzić na głowę, kupują co chcą i ustępują na każdym kroku :/ Popie**olony system wychowania :/ Ludzie mają jednak nasrane w łepetynach :/