18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Superniania i pokolenie JPierdole

grigori • 2010-07-12, 00:57
jak w tytule. Prościej byłoby zlać gówniarzowi dupsko, aż się posra na czerwono. A tutaj mamusia jeszcze przytuli... :homer:

matełuż

2010-07-12, 13:38
Biedna ta matka - nawet w kuchni kobieta nie może się czuć bezpiecznie

Thomas_Terkovitz

2010-07-12, 13:49
Takiego dzieciaka 'do wora i do jeziora'. Na miejscu jego matki napie**oliłbym go ostro.

Overload

2010-07-12, 14:00
Bezstresowe wychowanie dzieci...oto i skutki. Najlatwiej stwierdzic ze dzieciak ma ADHD. Obstawiam w ciemno ze 90% przypadkow "ADHD" mozna wyleczyc pasem.

serdel1

2010-07-12, 14:02
Black Snake napisał/a:


Tak, a później będziesz płakał jak twój bachor będzie na dworze i w szkole dostawał wpier**l. I będzie myślał, że tak trzeba, bo jemu zabroniono "boksować" innych.


Specjalnie dla Ciebie jasniej - wlasnie by uniknac takich sytuacji zaczalem uczyc go SW (Sztuki Walki jesli nie znasz odpowiednika amerykanskiego MA).

Earth

2010-07-12, 14:12
Mam nadzieję, że moje przyszłe dzieci nie będą się tak zachowywały - dla własnego bezpieczeństwa.

VeQe

2010-07-12, 14:26
Ogarnijcie się wszyscy.Piszecie praktycznie to samo. Jak masz zamiar coś napisać to najpierw przeczytaj czy kto inny nie miał takiej samej mysli jak ty i ewentualnie postaw mu piwko za wypowiedz

widelec11

2010-07-12, 14:32
Echelon napisał/a:

Sami k***a pedagodzy k***a, onetowi specjaliści od wszystkiego - czyli od niczego.

Obrazek
Mp3 odzyskane :mrgreen:




jestem z wykształcenia pedagogiem i pomimo tego co wiem ze szkoły przyznaje reszcie racje, głaskanie i przytulanie ch*ja da w takiej sprawie... mimo że to mało pedagogiczne (ale za to skuteczne) złoił bym mu dupe pasem kilka razy, nie wieże że by nie pomogło

woland

2010-07-12, 14:56
Wszyscy wielcy zwolennicy napie**alania gówniarzy. Mam do was pytanie. Wiecie może skąd biorą się największe młode ścierwa na ulicach? bo z waszego pisania wynika, że tylko z porządnych, cywilizowanych, normalnych rodzin.

A mnie się wydaje, że największa bydło wychodzi z wychowania w patologii, gdzie ojciec przyjdzie naj***ny do domu, wpie**oli najpierw matce, a później gówniarzom, bo coś mu nie podpasuje i że najgorsza hołota i dresiarstwo pochodzi z właśnie takich rodzin, gdzie z pewnością nie słyszeli nawet o czymś takim jak bezstresowe wychowanie.

Matka mnie wychowywała sama, w bloku gdzie było więcej patologii niż normalnych rodzin, ale nigdy od matki wpie**ol nie dostałem, a wyszedłem na normalnego człowieka. Nikomu bez powodu bym nie wpie**olił, nie palę, piję jak każdy student (czyli umiarkowanie ;p) a na matkę ani inną kobietę w życiu bym ręki nie podniósł. Więc może zanim zaczniecie generalizować, to zastanówcie się nad tym, czy patologię w większej mierze rodzi bezstresowe wychowanie, czy patologia właśnie ;-)

Ps. sam nie jestem zwolennikiem bezstresowego wychowania, ale to zależy w dużej mierze od dziecka. Osobiście szczylowi z tego filmiku powyrywałbym nogi z dupy, bo chyba bym nie wytrzymał :evil:

loras

2010-07-12, 15:08
Widzę, że jak zwykle ta część protestujących przeciwko "wychowawczemu" nie rozróżnia właśnie klapsa wychowawczego od patologii. Do elementarzy uczyć się czytania ze zrozumieniem.

Bl...........er

2010-07-12, 15:09
woland napisał/a:

A mnie się wydaje, że największa bydło wychodzi z wychowania w patologii, gdzie ojciec przyjdzie naj***ny do domu, wpie**oli najpierw matce, a później gówniarzom, bo coś mu nie podpasuje i że najgorsza hołota i dresiarstwo pochodzi z właśnie takich rodzin, gdzie z pewnością nie słyszeli nawet o czymś takim jak bezstresowe wychowanie.



Mylisz pojęcia to o czy ty piszesz to znęcanie się nad rodziną co jest naganne.

DanZiu

2010-07-12, 15:19
Ja i tak bym mu wpie*****ł.

Better off dead

2010-07-12, 15:39
Virdos napisał/a:

Jestem za aborcją !


eutanazją :wisielec:

TwojMatka

2010-07-12, 15:41
:ok***a: i tyle w temacie...

VeQe

2010-07-12, 15:45
Cytat:

Mylisz pojęcia to o czy ty piszesz to znęcanie się nad rodziną co jak najbardziej jest naganne



Dokładnie tak jak pisze blackhunter...

...Woland nie przechodz do skrajności...

Pozatym w kwastji wychowania najwiecej mają do powiedzenia osoby które mają dzieci (a takich napewno sie tu trochę znajdzie). Denerwują mnie wypowiedzi domorosłych "doktorUW i magisterUW" specjalistów ds. wychowania

rotttt

2010-07-12, 15:48
nie mogę być ojcem.. zaraz bym mu z tekena wyjechał :kop: