18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Superniania i pokolenie JPierdole

grigori • 2010-07-12, 00:57
jak w tytule. Prościej byłoby zlać gówniarzowi dupsko, aż się posra na czerwono. A tutaj mamusia jeszcze przytuli... :homer:

Dr...........er

2010-07-12, 01:01
Ta niania też posrana, dzieci mieszkają z jej mężem :p

Vireek

2010-07-12, 01:02
Jestem za aborcją !

Vendis

2010-07-12, 01:08
No ja pie**ole! Masakra! Bo przecież można przypisać wszystko ADHD :lodowka:

Magik2501

2010-07-12, 01:11
Virdos - za aborcją? A co, przewdziałbyś, że dzieciak będzie takim ch*jem?
Komorro ma podpisać ustawę, która zabrania bić dzieci. Nawet k***a klapsów. I jak się nie będzie stosować, to Ci zabiorą bachora. TO jest chore i TO prowadzi do takiej patologii.
Jak byłem gnojem to nie raz dostalem po dupie i jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby podnieść rękę na swoją matkę.
Ale widać teraz od liberalizmu europejskiego się w dupach pie**oli.

Vireek

2010-07-12, 01:19
Magik2501, Przynajmniej podsunąłem ci pomysł na mądrą wypowiedź. :P Komentarz możecie zignorować, ale i tak jestem za aborcją!

kucopony

2010-07-12, 02:01
moja matka by mi tak wpie**oliła że przez tydzień na dupie bym nie usiadł jakbym tak sie zachowywał ..

14.Gumis

2010-07-12, 02:07
Mieli by starszego brata (nie wazne jakiego) to on by im wytlumaczyl i by chodzili jak w zegarku ale ze to usłyszy na podwórku co jego kolega robi to probuje byc jeszcze lepszy i fajniejszy na podworku

Harry90

2010-07-12, 03:52
Te matki są tak tępe że naprawdę zasługują na wpie**ol. Najpierw się nauczyć wychowywać, a potem rodzić k***a.

Asmodea22

2010-07-12, 04:19
"chciałabym żebyś przeprosił mamę, powiedział, że jest ci przykro i że to się nie powtórzy" ok ale idź już z tego pokoju kobieto i oddajcie mi moje mp3

DakrSilver

2010-07-12, 06:35
jak kobieta, której własne dzieci wolą mieszkać z ojcem a nie z matką i taka baba ma uczyc wychowywać dzieci innych ludzi?? A dzieciak to wpie**ol powinien zebrac raz a do porządku

blacknile

2010-07-12, 06:51
Pamiętam do tej pory jak dostałem wpie**ol pasem od mamy zrobiła to raz i wystarczyło mi to na resztę życia. ADHD jakoś kiedyś takie dziwne zjawiska nie istniały.

Ec...........on

2010-07-12, 07:27
Sami k***a pedagodzy k***a, onetowi specjaliści od wszystkiego - czyli od niczego.


Mp3 odzyskane :mrgreen:

Gu...........99

2010-07-12, 07:59
Matka pozwoliła sobie wejść na głowę i teraz ma. Pokazała dzieciakowi że nie jest autorytetem, teraz zbiera po głowie.
Pokolenie dzisiejszych 30-kilku latków zbierało po dupie, w szkole zrobiłeś coś złego - wpie**ol od nauczycielki linijką, w domu ojciec poprawił, do tego szlaban, żadnego k***a roweru i piłki na tydzień i koniec, wyleczony byłem. O ADHD nikt nie słyszał, zapędy malca leczyło się w "zarodku", teraz Cię dzieciak opluje i mam go k***a przytulić?
Moje dziecko, jak każdy 3 latek próbował sprawdzić na ile może się posunąć - uderzył raz i czekał na reakcję. Po jej braku uderzył ponownie, mocniej, dostał w dupsko i więcej nie próbował - to jest metoda, może inna od nowo-amerykańskiej j***nej mody na nianie i inne pierdy, ale skuteczna, sprawdzona przez poprzednie pokolenia.