18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Superniania i pokolenie JPierdole

grigori • 2010-07-12, 00:57
jak w tytule. Prościej byłoby zlać gówniarzowi dupsko, aż się posra na czerwono. A tutaj mamusia jeszcze przytuli... :homer:

Złowroga Pralka !

2010-07-12, 11:55
JA pie**ole ... w życiu bym sie tak nie zachował ! matke jebnąć o.o może być najgorszą k***ą ! najgorszą szmatą ! ale jebnąć można tylko w obronie własnej ! a to wszystko co jest teraz ! to jest tragedia !! a to jest pie**olenie co to jest ? dziecko dojrzeje w 5 minut do rozmowy i porozmawia i pogadają sobie i wszystko bedzie pieknie a potem bedzie to samo albo i jeszcze gorzej przecież to tylko dziecko jakoś trzeba wychować a czym ma go wychować jeżeli słowa nie docierają ? Dobry remik jebie matke po mordzie na karnego jeżyka to nic nie da :? w niektórych przypadkach to nie ma sensu !

Ma...........ry

2010-07-12, 12:01
jak bym uderzyła moją matkę to tak by mi wyj***ła. że bym się z 2 tygodnie bez muzyki kręciła, k***a niektóre dzieci trzeba dusić w kołysce

Black Snake

2010-07-12, 12:15
Ta głupia pi*da nie ma kaloryfera i łańcucha w domu? Albo piwnicy?

serdel1 napisał/a:



Niezupelnie. Pokazujesz mu wlasnie ze napie**alac wolno, tylko ze trzeba byc najpierw silniejszym.
Wychowanie bez lania nie jest wbrew pozorom trudniejsze. Kara dla mojego 4 latka jest podniesiony glos, nigdy nie dostal klapsa. Dodatkowo dostaje juz pierwsze lekcje SW i jakos nie przychodzi mu do glowy zeby boksowac kogokolwiek.



Tak, a później będziesz płakał jak twój bachor będzie na dworze i w szkole dostawał wpier**l. I będzie myślał, że tak trzeba, bo jemu zabroniono "boksować" innych.

patgaw

2010-07-12, 12:21
jebac nianie na 30%

petek12

2010-07-12, 12:53
Powinien dostać wpie**ol raz, drugi, trzeci to już by nie był kozak... Tak właśnie dorasta nasze kochane pokolenie: "Antypolicyjnych dzieci neo interesujących się subkulturą emo". W skrócie ADNISSE. U nas w nowej hucie to jakby tak przykozaczył to by go pogrzebali żywcem. :dead:

jazda123

2010-07-12, 12:54
Przemoc jest oznaką słabosci rodzica niestetrty jak sobie nie radzisz poporstu oddaj dziecko..
kiedys nie znano adhd ale tez nie znano wielu choroób psychicznych i torturowano ludzi a nawet zabijano zeby usunąc z niego :szatana:
nadszedł czas na postęp ale wy oczywiscie byliscie tak wychowani w patologi/przemocy i dalej checie kontynuwoac to dzieło zapoczątkowane przez waszych rodziców bo przeciez innego przydkładu nie mielsicie skąd brac..
i tylko cos zrobiłby i wpie**ol ..
ja niestety wziełem przykład z tatuska i sam mu wpie**oliłem
jak podniósł rekę i mam nadzieje ze wasze dzieci kiedys się wam odpłaca psychopaci
jak macie taką ochote do bicia ,to idzicie na ulice i zaczepcie paru ludzi to zobaczysz reakcje dostaniesz poprostu wpie**ol
bo koles jest silnijeszy..

WhiteWolf

2010-07-12, 12:59
k***a, ja tu czegoś nie rozumiem, to matka wychowuje te zj***ne "dzieci" (jeżeli tak można to tałatajstwo nazwać) czy to właśnie dzieci wychowują matkę? ja osobiście w dupe dostałem tylko 1 raz jak miałem 5 lat, dostałem raz a porządnie i nie było ze mną problemów, a takiemu małemu niedojebańcowi należy się porządny wpie**ol tak żeby przez co najmniej tydzień nie był w stanie siedzieć. Ludziom się teraz w dupie poprzewracało, mają za dużo pieniędzy i chcą być nowocześni, więc zgodnie z modą zachodnią nie biją takich bachorów nawet jak im się należy. nie twierdze że wszystkie dzieci trzeba bić, na niektóre działa sam krzyk i nie trzeba ich bezmyślnie katować "bo krzywo stoisz gówniarzu!" aczkolwiek cały ten program i tą "Superpoj***nąnianie" bym poprostu zwolnił i wyj***ł w piździec a temu gnojowi po prostu wpie**olił albo kulturalnie obrzezał go piłą mechaniczną i do gazu :hitler: :mrgreen:

Chupacabra

2010-07-12, 13:01
Teraz pogdybam, ale sądzę, że tak by się mogło stać. Bez napinki proszę. Gdybym ja miał takiego brata, małego gnojka, który by na moich oczach uderzył matkę, wyj***łbym mu w pysk. Za każdym razem jak coś się będzie rzucał. Niektórzy pomyślą - tak jasne, nie zesraj się - ale nie będę pozwałał, żeby ktoś bił mi bliskich. A bratu.. można :P Że tak trochę nietrafnie ujmę - "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie". Dziękuję.

fifus92

2010-07-12, 13:07
Są lepsze sposoby niż bicie, na pewno nie będę propagował takiego gówna. Jak się widzi problem rodziców/a napie**alających dzieci za nic, to naprawdę, nie chce się być w najmniejszym stopniu takim jak Ci ludzie.

EDIT: no chyba, że chodziło by o naj***nie temu rodzicowi.

Ma...........ry

2010-07-12, 13:15
jazda123 napisał/a:

le wy oczywiscie byliscie tak wychowani w patologi/przemocy

jazda123 napisał/a:

ja niestety wziełem przykład z tatuska i sam mu wpie**oliłem

zanim powiesz że ktoś wychował się patologi, to przejrzyj kąty swojego domu

Wy...........do

2010-07-12, 13:16
Eric cartman poradził by sobie lepiej z tą nianią :D tak poza tym jak nie umie się zabrać matka za wychowanie to po co rodzi dzieci? gumki są nie drogie a jak nie stać na nie to niech się w ogóle nie pieprzy proste...

zonk

2010-07-12, 13:22
jazda123 jebnij się włeb zanim coś napiszesz. Kto mówi o katowaniu dzieci ? Wychowawczy klaps jest po to żeby uspokoił się dzieciak a nie żeby musiał do szpitala trafić. A jak widać rozpieszczenie dziecka plus zero ma swoje skutki że potem gnojek bije matkę.

PinkRose

2010-07-12, 13:30
johnny92 napisał/a:

tak poza tym jak nie umie się zabrać matka za wychowanie to po co rodzi dzieci? gumki są nie drogie a jak nie stać na nie to niech się w ogóle nie pieprzy proste...



Johny ukończył 18 lat i już twierdzi że jego metody wychowawcze są lepsze od kobiety "matki" która gra rolę w super niani.

Podejrzewam że matka w domu starała się wychować syna jak należy, ale swoją robotę wykonała szkoła podstawowa oraz podwórko. Bo co jak co, ale takie teksty to gówniarze na dworze rzucali. Kto z nas sadyści nie uczył się zakazanych słów na dworze ?

Niedawno miałem sytuację w której przebywając ze znajomymi na placu zabaw (lubię się pobujać na huśtawce i pokręcić na karuzeli), spotkaliśmy tam dzieciaki które miały spokojnie mniej niż 9 lat, a lepiej sypią wulgaryzmami na lewo i prawo niż nie jeden dorosły. jeden dzieciak uczy się od drugiego i w ten sposób otrzymujemy wulgarne zachowania w domu połączone z biciem rodziców. Dodajmy do tego rozpieszczanie dzieciaków prezentami i mamy dzieciaka potwora, który twierdzi że jemu się wszystko należy.

mcmt

2010-07-12, 13:31
Nie rozumiem i nie toleruje bezstresowego wychowania. Nie rozumiem dlaczego w momencie, gdy gowniaz udezy matke ta nie powinna go ukarac fizycznie w taki sposob, aby popamietal do konca zycia. Pedagogiem nie jestem, nie wiem ile tu propagandy bylo, ale wyglada na to, ze dzieciak zmiekl i bez bicia. Jest to dla mnie niezrozumiale i jesli komus sie udalo wychowac dziecko bez bicia - jestem pelen podziwu.

Bl...........er

2010-07-12, 13:35
Widzę tutaj ożywioną dyskusję , i kto by przypuszczał że wśród sadystów jest tylu znawców tematu , a co druga sadystka to Matka Polka.