18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Superniania i pokolenie JPierdole

grigori • 2010-07-12, 00:57
jak w tytule. Prościej byłoby zlać gówniarzowi dupsko, aż się posra na czerwono. A tutaj mamusia jeszcze przytuli... :homer:

Bl...........er

2010-07-12, 08:07
Wynik bezstresowego wychowania za parę lat matka za mp3 dostanie kosę pod żebra.

VeQe

2010-07-12, 09:18
"-jestes za czy przeciw aborcji?
- a ty
- no jak kobieta jest w ciazy to za, ale jak nie to po co jej aborcja"

zonk

2010-07-12, 09:31
kuwa powiązać i o chlebie i wodzie to się gnojek uspokoi.

Lew

2010-07-12, 11:16
Inaczej : Jak się dzieciaka rozpieszcza to potem matkę będzie bił, nie jestem za biciem dzieci ale czasami czasami trzeba przypier*** w dupsko by wiedzieli kto rządzi i ze rodzicom się należy szacunek.

Ale przeważnie to zawsze jest wina złego wychowania rodzicom typu

-tato tato kup mi komputer
-już synku lecę tylko bądź grzeczny

serdel1

2010-07-12, 11:16
TpWc napisał/a:

Ta niania też posrana, dzieci mieszkają z jej mężem :p


Jasne, lepiej wzorem innych olac potrzeby dzieci i zatrzymac je przy sobie za wszelka cene. A ojca potraktowac jak bankomacik i od dzieci separowac, na zlosc.
Szacun dla baby wlasnie za to, ze potrafi dobro wlasnego dziecka uznac ponad wlasne.
Na pohybel tepym matkom, polskim sadom rodzinnym i takim bezmozgim debilom jak ty, wspierajacym ten proceder.

Wa...........is

2010-07-12, 11:17
dziwne że nikt nie wini matki, jak chcesz mieć dzieci to musisz dawać im przykład a ona taka dupowata sie nadaje do hodowli kurcząt

Bartz

2010-07-12, 11:19
"Obsikać mamę" :rofl:

Wa...........is

2010-07-12, 11:20
BTw 3:00 Epic moment

serdel1

2010-07-12, 11:20
Gurgul99 napisał/a:

...Moje dziecko, jak każdy 3 latek próbował sprawdzić na ile może się posunąć - uderzył raz i czekał na reakcję. Po jej braku uderzył ponownie, mocniej, dostał w dupsko i więcej nie próbował - to jest metoda, może inna od nowo-amerykańskiej j***nej mody na nianie i inne pierdy, ale skuteczna, sprawdzona przez poprzednie pokolenia.



Niezupelnie. Pokazujesz mu wlasnie ze napie**alac wolno, tylko ze trzeba byc najpierw silniejszym.
Wychowanie bez lania nie jest wbrew pozorom trudniejsze. Kara dla mojego 4 latka jest podniesiony glos, nigdy nie dostal klapsa. Dodatkowo dostaje juz pierwsze lekcje SW i jakos nie przychodzi mu do glowy zeby boksowac kogokolwiek.

meatball

2010-07-12, 11:22
potem chodzą takie półmózgie dresy i tylko patrzą komu przypie**olić, bo mają nadmiar agresji

bartdrummer

2010-07-12, 11:29
ten program jest na maksa pok***iony a tą całą nianię stary r*chał w kołysce. k***a, mam 12 i 7 letnich chłopaków, jestem ojcem i jakby 1% tego co te bękarty robią zrobiłyby mi, to tak bym w papę wypie**olił że przez tydzień by smarki zlizywali

dln69

2010-07-12, 11:29
dostał czerwoną kartkę i wszystko jasne

Cruk

2010-07-12, 11:31
W takiej sytuacji jest jedno proste rozwiązanie. Wszyscy a zwłaszcza ta niania do gazu w p*zdu! Matka nie potrafi wychowywać dzieciaków nawet w najmniejszym stopniu, niania... nawet nie skomentuję, dzieciaki no cóż... niech poćwiczą parkour z ostatniego piętra w wieżowcu prosto w dół.

KurwaRomantyk

2010-07-12, 11:39
Ja naprawdę dziwię się, że matka jest taką p*zdą i nie wypie**oliła mu porządnie w ryj.

teken

2010-07-12, 11:50
Ta matka jest jakaś przyj***na. Jak można dać sobą tak pomiatać ? Pokazała, że jest słaba i dzieciak to wykorzystuje, ale swoją drogą, nieźle jest przypie**olony, a w szkole łatwo nie będzie miał, napotka kogoś silniejszego to nie będzie miał ciekawie :D Tak na to patrząc, stwierdzam, że moje pokolenie jest normalne, bo nie znam osoby, która była tak przyj***na w tym wieku.

MP3 Dawaj
- co tu się dzieje ?

No k***a epicka metoda wychowania.

k***a jak na końcu zobaczyłem tego gangstera w koszulce Pokemon to oplulem monitor XD