18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smutna prawda

3m • 2012-06-27, 15:46


Taka prawda mili państwo. Polecam poszperać w internecie, ale widząc już wcześniej na tym portalu podobne wątki wiem, że spora część społeczności sadola to ludzie myślący i znający temat.


Oświadczenie: Tak, skopiowałem z kwejka.

Hangman108

2012-06-28, 03:32
@makabrax Co do twojego pierwszego postu z wykresem to te średnie wartości są przekłamane (mogą być prawdziwe, ale nie obrazują zarobków przeciętnego mieszkańca danego kraju. Np. Niemcy zarabiają przeciętnie 2000- 3000 Euro brutto, a Polacy (w większości) powyżej 500 Euro to mają tylko na papierku, jak się uśredni z pensjami wszystkich darmozjadów, które zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Chodzi mi o cały PZPN i posłów (wliczając wszelkie premie, ulgi, dotacje na partie i siedziby, itp.). A np. w socjalistycznej Szwecji (na wykresie pod Niemcami) przeciętny pracownik może liczyć na wyższą wypłatę i lepszy standard życia, porównując z takim samym zawodem wykonywanym w Niemczech.

Ork.Fajny

2012-06-28, 11:02
Socjalistyczna Szwecja ma niższy poziom wzrostu gospodarczego co pokazuje jak świetna jest ich polityka finansowa...
Sprawa posłów/"pezetpeńczyków"/innych:
To jest wąska grupa ludzi która zarabia za dużo. Problemem jest ponad 500tys zbędnych pracowników administracji państwowej gdzie większość z nich albo zarabia za dużo albo nie powinna pracować w cale, bo te stanowisko to idiotyzm który przeszkadza reszcie ludzi.

grzess777a

2012-06-28, 12:45
Tylko k***a nie piszcie, że trzeba zwiększyć płace minimalną w Polsce bo się załamie.

Suka_Blyat

2012-06-28, 13:46
grzess777a napisał/a:

Tylko k***a nie piszcie, że trzeba zwiększyć płace minimalną w Polsce bo się załamie.


Płaca minimalna powinna zostać zniesiona, każdy zarabia tyle ile mu się należy, bez ingerencji urzędasa x[

Gienek2

2012-06-28, 13:54
mine tylko wkuriwa bezczelność polityków. zresztą wszystkich ważniejszych urzędów.... robi się k***a kilometr drogi który kosztuje kilkanaście milionów i k***a za rok jest cały dziurawy. przecież to sięk***a zaj***ć idzie a nie cokolwiek wybudować bo potrzeba 200% nakładów na łapówki k***a zawyżanie wzsystkiego a ty jak się k***a spóźnisz z ratą to się robi wielkia halo i k***a jesteś h*jem społecznym a te sk***ysyny co? ostatnio czytałem że kupują znowu samochody dla rządu. jeden do dojazdów na stacje pkp, inny k***a żeby jeźdić do ministerstwa i to jest k***a mądre? to jest k***a przykład gospodarnośćI? to jest k***a cyrk

a później wychodzi na mównice taki polityk i pie**oli że k***a no jednak trzeba ten podatek wprowadzić ten podwyższyć bo zbankrutujemy... nie wyda.... jak k***a mamy być biedni to nagle wszyscy? a jak k***a okazja do nachapania się to k***a dla jednego? politycy to zwykłe zakłamane k***ty, właśniej taki mają cahrakter, jak prostytutki

taziu

2012-06-28, 22:30
Dziury w nowych drogach mają związek z wyborem kryterium ceny przy przetargach, przydałby się raczej zapis o kryteriach w ustawie o zamówieniach publicznych bo to ewidentnie nie jest problem łapówek ;)

Btw - napie**alasz na polityków, podwyżki podatków i ich choice'y a gdyby "oddać" państwo w twoje ręce... No cóż, zbyt kolorowo by pewnie nie było.

Cytat:

200% nakładów na łapówki



Dodam sobie to do zbioru złotych myśli sadistica ;)