18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smutna prawda

3m • 2012-06-27, 15:46


Taka prawda mili państwo. Polecam poszperać w internecie, ale widząc już wcześniej na tym portalu podobne wątki wiem, że spora część społeczności sadola to ludzie myślący i znający temat.


Oświadczenie: Tak, skopiowałem z kwejka.

jcoob

2012-06-27, 18:47
no dobra, ch*j, przekonaliście mnie, wypisujemy się z unii,.... już jutro, po głosowaniu, będziemy poza unią, i wszyscy odetchniemy

kokofon

2012-06-27, 18:50
@taziu kończ waść wstydu oszczędź ... serio robisz z siebie mega ultra idiote, niezdawajac z tego sprawy ... czy to nie jest zalosne ?

marcinsud

2012-06-27, 18:54
@makabrax to idź oddaj krew masz zwolnienie z roboty czy innej szkoły, badanie i wyniki na miejscu bez pie**olenia się w terminy i kolejki, a przy okazji coś pożytecznego zrobisz.

taziu

2012-06-27, 18:56
kokofon napisał/a:

@taziu kończ waść wstydu oszczędź ... serio robisz z siebie mega ultra idiote, niezdawajac z tego sprawy ... czy to nie jest zalosne ?



Czy znasz dokładny sens prośby którą użyłeś czy kreujesz się na mega ultra idiotę? Sprawdź i dopiero oceń co jest żałosne a co nie.

Ork.Fajny

2012-06-27, 18:57
Taziu, kochanie... Odpowiedziałem ci... gdzie riposta na moje wyjaśnienie? Brak?

taziu

2012-06-27, 19:01
Riposta? Czy zadałeś mi tak niesamowity cios tworząc te bezproduktywne docinki żebym się musiał na Ciebie produkować? Nawet mi się tego czytać nie chce bo wiem że 3/4 w ogóle nie odnosi się do tego co napisałem. EOT.

Ork.Fajny

2012-06-27, 19:02
No dobra lewusie bez humoru...
Albo wracamy do tematu albo mówimy papa. Co ty na to kochanie?

makabrax

2012-06-27, 19:05
marcinsud napisał/a:

@makabrax to idź oddaj krew masz zwolnienie z roboty czy innej szkoły, badanie i wyniki na miejscu bez pie**olenia się w terminy i kolejki, a przy okazji coś pożytecznego zrobisz.



coś mi się wydaje że sam nie oddawałeś krwi, bo ile oczywiście badania robią (bo muszą) to wyniki zachowują dla siebie, chyba że rzeczywiście coś ci jest to wtedy informują.

@up
pedalstwo się tu szerzy widzę...

alhazar

2012-06-27, 19:22
@bloodwar

Byłem w Wawie przez długi czas, pracowałem też przez długi czas i wiem jakie są tam realia. Zarobisz 1500 Euro (tak Ty twierdzisz), ale 1000 Euro idzie Ci na kredyty. Zwykłe mieszkanie dwupokojowe -kilkaset tysięcy zł, jakieś auto, coś tam jeszcze i co...leżysz i kwiczysz. Miałem tam dużo znajomych i 90% z nich nie dochodziło nawet do 700 Euro NETTO. Zgadzam się z autorem tego wątku. Jesteśmy od wielu lat/pokoleń r*chani w dupę. Moi/twoi rodzice byli, teraz my jesteśmy, za kilka lat nasze dzieci. Porównując zarobki w Wawie i w kilkudziesięciotysięcznym polskim mieście to tak jak porównywać....sam nie wiem co. W Niemczech jedziesz do Berlina i masz 1700 Euro wypłaty, jedziesz 300 km od Berlina i masz na małej wiosce 1200-1400 Euro wypłaty. Więc twój post to takie trochę pierd&lenie o Szopenie.

koolowsky

2012-06-27, 19:41
smutna prawda jest taka, że chłop kiedys oddawał dziesiątą część tego co zebrał z pola, a teraz my parobasy ze wszystkimi obciążeniami (zusy,podatki dochodowe, vaty, akcyzy) płacimy coś koło 70% tym j***nym komuchom...

Isi

2012-06-27, 19:57
Nie to forum.

kapi145

2012-06-27, 20:02
@grandl
Cytat:

Wracaj na wykop i kwejka z tymi pierdołami lewaku.



Nawet mnie k***a nie denerwuj takimi wyzwiskami jak do k***y nędzy nie masz pojęcia co oznaczą, poczytaj sobie najpierw w słowniku a później szpanuj słówkami usłyszanymi od rodziców :evil:

Wasza kochana UE to jest lewacka organizacja, doi pieniądze od każdego polaka, utrzymujemy setki tysięcy pie**olonych euro-urzędasów, z NASZYCH pieniędzy dofinansowujemy prywatne banki w innych krajach bo same sobie rady nie mogą dać. Telewizja robi ludziom wodę z mózgu, że niby unia jest drogą do zajebistości, a w rzeczowości wyniszcza całą gospodarkę Europejską, dodatkowo oczywiście reżim Angeli M.

To nie są k***a pierdoły, Twe dzieci i wnuki będą odpracowywały długi zaciągnięte przez te Brukselskie i Warszawskie k***y nie mając nic do gadania.

To jest lewactwo, a obrazek ukazuje PRAWDĘ

Pi...........is

2012-06-27, 20:06
Witam, jestem z lubuskiego. Średnia płaca to 1200-1400 PLN (podkreślam pln) czynsze i podatki są wysokie nie ma tu pracy pieniędzy ani pamiątek w sklepie z pamiątkami.

Żyje się tu gorzej niż rumunom w slamsach brooklynu.

Pozdrawiam i piwo dla tych co rozgłaszają j.w niektórzy napisali "pierdoły".

Edit

Fakt faktem kraj ze wspaniałą Historią ale sentymenty odłóżcie na bok bo to nie czas na to, kto może niech ucieka stąd jak najdalej i jak najszybciej rząd otumanił już prawie całe społeczeństwo.
A o tym że jesteśmy Polakami nigdy my ani nasze dzieci nie zapomną.

wudun

2012-06-27, 20:08
Wiecie czemu gospodarka leży oto przykład:
Kilkanaście lat temu przyszedł do polski ktoś z VW i powiedział że kupi od ręki FSO. Zaznaczył tylko że zwolni na starcie 1/4 załogi. W tym samym czasie pojawił się ktoś z DAEWO (czy jak się to pisało) i powiedział że nikogo nie zwolni. Związki zawodowe zablokowały kupno FSO przez VW mimo że ich oferta była 100 razy lepsza niż konkurencji. Dzięki związkom zawodowym nie ma w Polsce przemysłu samochodowego za to Czesi w ilości sprzedanych aut wyprzedzili firmę matkę. Wszystkie prywatyzacje w naszym kraju zostały zj***ne przez bezsensowną ochronę miejsc pracy.
Wymagania polaków co do pracodawcy są ogromne ale czy ktoś z was zastanawiał się jaka jest kondycja waszego pracodawcy? Czy pomyślał ktoś z was jak można usprawnić działanie firmy i podzielił się tym z szefem? Nie. Na ch*j ładować kasę do kieszeni tego burżuja. Nie jeden z pracodawców rwie sobie teraz włosy z głowy aby utrzymać hoc jedno stanowisko pracy a wy co? W dupie macie wszystko tylko narzekacie. Będziecie zarabiać 1000-1500 jeżeli nie będziecie się starać zarobić więcej.

Suka_Blyat

2012-06-27, 20:15
No i wybuchła awantura między prawą stroną (pozdrawiam i dołączam się całym sobą), a lewą stroną.
Wiecie czym się różni socjalista od osoby inteligentnej? Socjalista czytuje Marksa i Lenina, natomiast osoba inteligentna nie dość, że ich czyta to jeszcze rozumie.
Chciałbym pewnego dnia zobaczyć wątek, w którym zwolennicy socjalizmu podają swoje postulaty z logicznym uzasadnieniem ekonomicznym/politycznym/moralnym (mało prawdopodobne, że takie są), wtedy można się będzie odnieść ładnie do tego bez zbędnego gąszczu hejtu rzucanego na prawo i lewo.
Tak jeszcze na koniec: jak ośmieszyć lewaka? Pozwolić mu się wypowiedzieć