18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smutna prawda

3m • 2012-06-27, 15:46


Taka prawda mili państwo. Polecam poszperać w internecie, ale widząc już wcześniej na tym portalu podobne wątki wiem, że spora część społeczności sadola to ludzie myślący i znający temat.


Oświadczenie: Tak, skopiowałem z kwejka.

Stablo

2012-06-27, 20:35

makabrax

2012-06-27, 21:02
Związki zawodowe są w pewnym stopniu potrzebne, ale w całkowicie innej formie niż jest to teraz.
1sza sprawa, albo wynajmujecie biuro od zakładu w którym jest związek, albo przenosicie się poza zakład
2, bycie w związku nie zwalnia z chodzenia do pracy - zazwyczaj "związkowcy" mają obniżoną ilość godzin którą muszą wypracować w miesiącu z uwagi na to że zasiadają w związkach
3, brak dodatkowych wypłat tylko za to że się jest w związkach - może wtedy byli by tam ludzie którzy mają troche mózgu i nie patrzą tylko na to jak się więcej nachapać

la...........ik

2012-06-27, 21:25
Moze tak sp***alajmy z Polski bo dla nas mlodych nie ma miejsca:( nasz rzad spuszcza sie nam na twarz nam inteligentnym rodakom. Z mojej rodziny zostalem zmuszony zostac w PL reszta za granica ... kuyrwa nie chce mi sie rozpisyuwac ale u nas nie ma miejsca dla mlodych ludzi ktorzy chca pracowac:(

Jopas91

2012-06-27, 21:25
A ja myślę, że musimy wrócić do monarchii konstytucyjnej albo ewentualnie autorytaryzmu, żeby było normalnie.

Ork.Fajny

2012-06-27, 22:25
Pinochetyzm 4evah!

Nikoseq

2012-06-27, 22:57
Jest Euro a wy się takimi pierdołami zajmujecie.

masabitumiczna

2012-06-27, 23:03
Rozpie**alają mnie ludzie najpierw narzekają na ilość/wysokość podatków, a potem domagają się szkoły w każdej wsi.
W Wielkiej Brytanii jest w cholerę różnych opłat/podatków, kto pomieszkiwał i płacił to wie. Między innymi podatek katastralny czy opłata za studia (za każdy kierunek, a nie jak u nas za drugi...).

wudun

2012-06-27, 23:34
masabitumiczna napisał/a:

Rozpie**alają mnie ludzie najpierw narzekają na ilość/wysokość podatków, a potem domagają się szkoły w każdej wsi.
W Wielkiej Brytanii jest w cholerę różnych opłat/podatków, kto pomieszkiwał i płacił to wie. Między innymi podatek katastralny czy opłata za studia (za każdy kierunek, a nie jak u nas za drugi...).



Bo tylko w Polsce ludzie o prawicowych poglÄ…dach majÄ… lewicowe wymagania(socjal) ;)

JÃ...........a.

2012-06-27, 23:49
Mnie to ciekawi, po kiego k***a ch*ja oni wrzucajÄ… to na kwejka?
Że co niby, k***a gimnazjaliści zrobią rewolucje?


Zresztą sam fakt obecności tego "uświadamiającego" tekstu na kwejku, sprawia że pie**ole jego zawartość.

sobanek

2012-06-27, 23:50
W Irlandii minimalna to 1384 brutto wy jełopy!

Tuiq

2012-06-27, 23:53
Polska to gówno. Niby piękny kraj z piękną historią, ale żeby tutaj godnie żyć, to trzeba brać przykład z Rządu i łapać każdą okazję do zarobku, bo uczciwie się k***a nie da.

Sz...........an

2012-06-28, 00:16
grandl napisał/a:

Wracaj na wykop i kwejka z tymi pierdołami lewaku.



Co jest? Prawda w oczy kole? Tusk ma dużo szczęścia. Odważył się tknąć 2 rzeczy, których boi się tknąć każdy polityk: emerytury, podatki. Dlaczego ma szczęście? Dlatego że to jest Polska. Bo w innym kraju już za takie kłamstwo jakie zrobił ( obiecywał że nie podniesie podatków, pierwsze co zrobił to je podniósł ) byłby pociągnięty do odpowiedzialności za zamieszki które by zapanowały w całym kraju. Aha i nie mówię tu o zamieszkach typu, że 10 osób tłucze się butelkami po wodzie przed sejmem tylko mam na myśli totalny rozpie**ol. Gdyby Polacy byli solidarni i nie dali by sobie w kaszę napluć to zrobili by rozpie**ol i to taki jak był w Grecji. A Tusk po godzinie od podwyżki podatków podał by się do dymisji.

Aha i dodam że jestem apolityczny nie uznaję ani Tuska ani Jarka ani innych bladych ch*jów którzy żyją kosztem porządnych obywateli.

makabrax

2012-06-28, 00:35
podał do dymisji... w tym kraju to jest k***a niemożliwe... nie wiem czy takie informacje które docierają do nas że jakiś tam polityk/minister w Niemczech/Francji itp zrobił jakiś przekręt i go złapali to podaje się do dymisji, a u nas? uuu nie proszę państwa to są pomówienia i trzyma się koryta jeszcze mocniej i kombinuje dalej byle go nie złapali tym razem...
zresztą, u nas nie ma żadnego rozliczania z obietnic przed wyborczych... zawsze było poprostu tak że ci co obiecywali to poprostu tego nie zrobili, Tusk poszedł o krok dalej i zrobił odwrotność tego co obiecywał :D no ale przecież musimy pomagać innym krajom UE tylko dlatego że my nie mieliśmy "kryzysu"... to kuźwa jak karać kogoś za to że zrobił coś dobrze...

co już było mówione (pisane) Polska piękny kraj z piękną i bogatą historią, można być z niej dumnym, ale niestety tym nie wykarmisz siebie, a tym bardziej rodziny... dodatkowo wyjeżdzając gdziekolwiek lepiej nie mówić że jest się Polakiem bo niestety różne elementy już nam zdążyły zrobić za granicą ch*jową opinie (poza tą o złodziejach i pijakach która funkcjonowała wcześniej)

co do opłaty za studia to się całkowicie zgodzę że powinna taka być, nie wiem jaki jest system w Anglii, ale taki jak jest w USA by był wystarczający. dostajesz kredyt studencki który zaczynasz spłacać po skończeniu nauki, a nie tak jak u nas ohohohoho doiłem państwo przez x lat studiując medycyne, a teraz wypie**alam zagranicę pracować...

co do zasiłków, nie wiem co mają do tego prawicowe lub lewicowe poglądy...

koras1897

2012-06-28, 02:25
My od II WŚ jesteśmy dożywotnimi dłużnikami (być może to był jej główny cel) i nie tylko my jako Polacy, ale wszyscy ludzie. Dlatego teraz będzie coraz gorzej i nie wiadomo co będzie dalej. Żadna burzliwa dyskusja, czy wyzwiska za poglądy tego nie zmienią. Kiedyś nie było internetu i jak ludzie byli wk***ieni to wychodzili na ulicę a dziś zbiera się grupa mądrych i każdy wie co trzeba zmienić i co zrobić by było lepiej, szkoda tylko że ta jego wiedza jest ch*ja warta.

krycha7

2012-06-28, 02:35
Każdy kolejny k***a mądrzejszy. Po ch*j o tym piszecie, ci co mają głosować na donka na sto procent zagłosują na niego znowu i znowu i nic k***a na to nie poradzisz, tylko zawracacie ludziom głowy, bo na sadisticu chcę oderwać się od gówna świata codziennego i trochę pośmiać, a tu mi będzie jakiś ch*j wyrzucał, że jestem najgłupszy. Ja na Donka nie głosowałem i nie zagłosuje, ale na pewno nie pomoże jak wrzucę jakiegoś k***a kwejka, że jaki to donek zły...