18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzeźnia

Gr...........3l • 2012-06-25, 22:47
Rzeźnia dosłownie, jak i w znaczeniu potocznym. Czyż człowiek nie jest największym sk***ysynem we wszechświecie?


buli1382

2012-06-27, 23:35
"Gdyby" Mimo że nie jest ale może być lepiej. Ale dzięki waszym obojętnym gimbuskowym koleżkom nigdy nie będzie lepiej. Pokolenie gimbusów to jeb*ne penerstwo... Kiedyś były zasady, nawet jak cię chciał ktoś pobić to były zasady a teraz? Gówno wszystko jak leci...

zub2

2012-06-28, 22:53
wlasnie jadlem kielbase i to ogladalem heheh caly sados ;]
przestancie pie**olic juz o tym zabijaniu zwierzat, robia wam przez tv papke z mozgu. Czlowiek zawsze zabijal zwierzeta a teraz na reke jest dla politykow wprowadzanie prawa zwierzat. Bo im wiecej jest praw zeby zamknac czlowieka to jest im na reke. A ty pilnuj jedna k***o z 2 czy Ci pies sasiada nie wpie**ala dziecka. Wtedy inaczej bedziesz gadac... Czlowiek to tez zwierz i wygrywa silniejszy ;]

buli1382

2012-06-29, 19:11
Tak, ale szacunek musi być dla zwierzęcia. Widać że jesteś z gimnazjum albo masz IQ doniczki, ponieważ pobyt w więzieniu jest droższy dla kraju niż takie coś. Wiesz co czyni nas ludźmi? To jak traktujemy zwierzęta. Więc czym wy jesteście skoro tak bezdusznie podchodzicie do czegoś żywego? Mimo że nie rozumiemy co świnie mówią nie znaczy że są gorszę. Pamiętajcie, silnym człowiekiem jest się, gdy nie znęca się nad słabszymi...

abrams90

2012-06-30, 18:30
k***a gościu spójrz czasem na wiek rozmówcy, bo ja gimnazjum już ledwo pamiętam. A IQ o niczym nie świadczy, bo poziom IQ oznacza jak dobrze umiemy rozwiązywać testy IQ. Ja miałem 130 całkiem nieźle jak na doniczkę ;) . Ale nie ma się czym chwalić. Wkurza mnie już to całe ekopieprzenie... od tego przybytku już się w głowach ludziom przewraca.

buli1382

2012-07-01, 23:51
22 lata i wielce pan już nie pamięta co było w gimnazjum...

grigory24

2014-02-04, 15:07
defcon1 napisał/a:



I widzisz, k***a, nad człowiekiem byś się poznęcał, ale złe traktowanie świni to dla ciebie sk***ysyństwo.

Umrzyj.



Bo człowiek to najgorsza k...a chodząca po ziemi,jest jak zaraza i niszczy wszystko