18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzeźnia

Gr...........3l • 2012-06-25, 22:47
Rzeźnia dosłownie, jak i w znaczeniu potocznym. Czyż człowiek nie jest największym sk***ysynem we wszechświecie?


cesiek

2012-06-26, 10:38
jaka k***a rzeźnia?? To nie jest rzeźna tylko chlewnia!! Widać, że większość przedmówców w blokach mieszka i nie mieli nigdy kontaktu ze zwierzakami w chowie wielkostadnym. Wcale się nie dziwie obsłudze bo prawda jest taka, że jak nie przypie**olisz to nie pójdzie (nie mówię tu o bezmyślnym katowaniu). A co do traktowania prosiaków, to jak masz ich przegonić 1000 dziennie do innych kojców i co 10 ci sp***ala i nie chce iść to każdemu nerwy puszczą. A wy se możecie siedzieć w bloku przy tv wpie**alać schabowego i hejtować jak te "sk***ysyny" biedne świnki traktują. Spróbujcie sami pracy w chlewni, powodzenia!!

Nakarz

2012-06-26, 11:00
Jasne k***a, drzecie japę, że sk***ysyny zabijają niewinne świnie, a potem nad morzem z uśmiechem na gębie do turka mówicie:
-raz kebab proszę.

Hipokryzja.

defcon1

2012-06-26, 11:01
Wciąż niezmiennie wzrusza mnie taki widok i nie uznaję tego za dobre. Zastanawia mnie inna rzecz. Czemu wśród szeregów internautów, zdjęcia czy filmy poruszające tematykę znęcania się nad zwierzętami wywołują tak kurewsko wielkie oburzenie i nagle wyłaniają spośród nas miliony obrońców "braci mniejszych"?

Dlaczego świat milczy, a internet nie jest oburzony znęcaniem się nad ludźmi? Ludobójstwem, molestowaniem dzieci, masowymi gwałtami na kobietach. To internautów zdaje się ch*j obchodzić i wcale nie ruszać. Ale ktoś uderza i znęca się nad świnią???!!! Toż to k***a niedopuszczalne, szynka niby na śniadanie smakuje, ale jak oni tak mogą... rozumiem, jakby to był człowiek, ale świnię?...

k***a, tak samo przeznaczanie wielkich sum na schroniska i ch*je muje, kiedy choć jedno dziecko w Polsce głoduje. To też jest problem, rozumiem, ale k***a, są pewne priorytety. Wykarmimy ludzi, zajmiemy się psami i kotami (podobnie jak budowanie świątyń bożego miłosierdzia czy innego świętego czegoś za miliony złotych, wciąż wiedząc, że jest odsetek dzieci kładących się spać z pustym brzuchem).

Także obejrzawszy ten filmik muszę powiedzieć: nie powinno być tak jak jest, ludzie ci powinni zostać ukarani, ale jeśli się tak nie stanie, trudno. Bardziej przejmuje mnie los ludzki, niż zwierzęcy, a wielu z was zdaje się myśleć z goła odmiennie.

marcinsud

2012-06-26, 11:20
Przecież widać, że humanitarnie zabite bolcem w końcówce filmu. Tak samo u nas zabijają takim niby pistoletem z którego wysuwa się bolec. Jedyne co nie pasuje to te prosiaki martwe po drodze, powinni wpie**ol od farmera dostać, że mu zysk zmniejszają, wiem, że i tak trafia do parówek, albo jako karma dla świń, ale gdyby urosły byłoby więcej parówek.

eteryk

2012-06-26, 11:23
DR_DRE napisał/a:

Błagam ludzie (zwrot do wszystkich wyżej) nie ma to jak personifikować świnie, to zwierze a ludzie zawsze zabijali zwierzęta, w dzisiejszych czasach emopedałow i wszechobecnej automatyzacji wyszło to z mody ponieważ mała garstka ludzi się tym zajmuje, ale było jest i będzie tak samo, a skoro tak Wam szkoda świń to kupcie sobie żywa i hodujcie, to zwierze hodowlane żyje po to żeby jakaś Waszym zdaniem "sk***ysyńska k***a" zeżarła ją później. pie**olenie, może są to pojeby bo się odstresowują na zwierzętach ale to zwierzęta równie dobrze możesz się nad dżdżownicą poznęcać i być takim samym sk***ysynem. Śmiać mi się chcę jak widzę posty "Sk***ysyństwo..." itp dobrze k***a przynajmniej dbają żeby Ci j***ny turas miał co do kebaba włożyć. I jeszcze ta miara "sk***ysyństwa" im większe i bardziej sfitaśne k***a zwierzątko tym większym sk***ielem jesteś, dobrze k***a dodajcie mnie do listy, ja przynajmniej przetrwam.
Pozdrawiam.



co do twojej wypowiedzi, to szkoda mi czasu, żeby te wymiociny analizować i doszukiwać się w nich wątpliwego sensu. Tak ogólnie: widzę, że nie zrozumiałeś intencji wcześniejszych wypowiedzi. Chodzi o sposób w jaki traktuje się zwierzęta i je niehumanitarnie zabija. Większość z nas godzi się na to jedząc mięso na co dzień, racja. pie**olenie, że zwierzęta nie czują i pisanie, że świnia może równie dobrze poznęcać się nad dżdżownicą... to już mowa katola z ciemnogrodu. Jak dla ciebie uderzanie, znęcanie się nad żywą istotą jest takie naturalne, to współczuję dzieciństwa tobie oraz twoim dzieciom.

Wdr

2012-06-26, 11:25
jak czytam niektóre posty to normalnie myślę czy niektórzy ludzie nie pochodzą k***a od ślimaka z racji tępego myslenia:D spoko świnie się hoduje na szamanie ale czy trzeba je bić torturować z powodu że jest się zjebem? no k***a raczej nie! świnia pies kot jeden ch*j wszystko przecież czuje ból itp więc pie**olenie połowy debili z tego tematu ze i tak są na zabicie jest tak zajebiście płytkie i trywialne że aż pasuje do Polskiego przykładu katolickiego przyjeba jakich w tym kraju jest wiele...a teraz skoro takie kozaki jesteście i sadyści to proszę sobie wyobrazić że to świnie hodują was i jakaś świnia kopie waszą starą lub starego i co fajnie nie:)? zwierzęta mają uczucia ch*j w to czy ma być za chwile kiełbasą czy kebabem jako stworzenie żywe należy jej się szacunek też za to że oddaje swoje życie aby takie zjeby jak wy mogły żreć więc ch*j mnie obchodzi wasze zdanie ale szacunek się należy...

Heretyk

2012-06-26, 11:31
Ja pie**ole to jest sadistic a nie green peace...nie płaczcie tu nad losem świni..którą i tak zeżrecie....macie z tym problem wpie**alajcie kamienie sałata też ma uczucia...

tochu

2012-06-26, 11:43
DR_DRE napisał/a:

pie**olenie, może są to pojeby bo się odstresowują na zwierzętach ale to zwierzęta równie dobrze możesz się nad dżdżownicą poznęcać i być takim samym sk***ysynem.



poznęcam się nad tobą sk***ielu, zobaczymy czy wtedy będziesz miał tak wyj***ne, cokolwiek by ci w kościele nie wmawiali jesteś takim samym zwierzęciem jak ta świnia i mam nadzieje, że niedługo ktoś postanowi się na tobie odstresować.

co do reszty, która nie jest w stanie zrozumieć, że nie chodzi o zabijanie tylko o sposób w jaki się to robi- brak słów

elferus

2012-06-26, 11:44
Moim zdaniem to skur... na maksa. Wiadomo żremy mięso ze świń też ale w żaden sposób nie usprawiesliwia to takiego zachowania. Pomyślcie sobie jakbyście się czuli bedac takim zwierzakiem i znajac tylko bol w swoim i tak juz straconym zyciu. Takie potwory powinno sie linczowac dla przykładu wówczas poznaliby bol jaki sami zadaja bogu ducha winnemu zwierzakowi, który jest bezbronny wobec człowieka.

siova

2012-06-26, 11:56
Możliwe że będe nazwana "wielką obrańczynią zwierząt" ale wk***ia mnie to całe spinanie sie sadoli na portalu. Ja rozumiem że zabijanie zwierząt jest naturalne itp. ale nie w tak okrutny sposób.. Trudno sobie wyobrazić co takie zwierze musi czuć i jak bardzo jest spanikowane. Powinno być sanitarnie a nie w taki sposób. Najgorsze jest to że takich filmów jest coraz więcej i nie tylko z udziałem koni czy świń i właściwie mało można zrobić. I generalnie pozdrawiam wszystkich 'super sadystów' jesteście ch*jowi. :)

kicaj2d4b

2012-06-26, 12:22
Tak było zawsze prawo jungli : silniejszy przetrwa a jak chcecie to szamajcie na sniadanie, obiad, kolacje kore z drzew ale stop wy zabijacie drzewa nawet j***na sałatę którą jecie. Najlepiej jak tak bronicie świnek to borńcie wszystkiego i pijcie wode ale też nie bo pijąc wode zabieracie matce ziemi i jej dzieciom cenny skladnik odżywczy dzięki któremu wszystko żyje. Wiec proponuje wam od dzis emo... mega dietę nie żryjcie nic.

th...........ca

2012-06-26, 12:34

coppi

2012-06-26, 12:53
DR_DRE napisał/a:

Błagam ludzie (zwrot do wszystkich wyżej) nie ma to jak personifikować świnie, to zwierze a ludzie zawsze zabijali zwierzęta, w dzisiejszych czasach emopedałow i wszechobecnej automatyzacji wyszło to z mody ponieważ mała garstka ludzi się tym zajmuje, ale było jest i będzie tak samo, a skoro tak Wam szkoda świń to kupcie sobie żywa i hodujcie, to zwierze hodowlane żyje po to żeby jakaś Waszym zdaniem "sk***ysyńska k***a" zeżarła ją później. pie**olenie, może są to pojeby bo się odstresowują na zwierzętach ale to zwierzęta równie dobrze możesz się nad dżdżownicą poznęcać i być takim samym sk***ysynem. Śmiać mi się chcę jak widzę posty "Sk***ysyństwo..." itp dobrze k***a przynajmniej dbają żeby Ci j***ny turas miał co do kebaba włożyć. I jeszcze ta miara "sk***ysyństwa" im większe i bardziej sfitaśne k***a zwierzątko tym większym sk***ielem jesteś, dobrze k***a dodajcie mnie do listy, ja przynajmniej przetrwam.
Pozdrawiam.



Dawno nie czytalem tak poj***nego komentarza. Nawet jeśli świnia czy jakiekolwiek inne zwierzę ma posłużyć jako pokarm dla ludzi nie oznacza to, że w czasie swojego życia ma cierpieć katusze. Jako "istota inteligentna" (podobno, choć wątpię...) powinieneś wiedzieć że każde zwierzę odczuwa ból. Jakoś k***a nie kojarzę żeby do skutecznej hodowli i zwiększenia wydajności produkcji potrzebne było znęcanie się nad zwierzęciem. Więc stul ten swój gimbusi dziób i zastanów się co pie**olisz. Ci, którzy dali Ci piwo tak samo. :plzdie:

Jatyon

2012-06-26, 13:00
Nie stać mnie na szynkę z umytej, zdrowej i szczęśliwej świnki.