18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzeźnia

Gr...........3l • 2012-06-25, 22:47
Rzeźnia dosłownie, jak i w znaczeniu potocznym. Czyż człowiek nie jest największym sk***ysynem we wszechświecie?


defcon1

2012-06-26, 13:05
tochu napisał/a:



poznęcam się nad tobą sk***ielu, zobaczymy czy wtedy będziesz miał tak wyj***ne, cokolwiek by ci w kościele nie wmawiali jesteś takim samym zwierzęciem jak ta świnia i mam nadzieje, że niedługo ktoś postanowi się na tobie odstresować.

co do reszty, która nie jest w stanie zrozumieć, że nie chodzi o zabijanie tylko o sposób w jaki się to robi- brak słów



I widzisz, k***a, nad człowiekiem byś się poznęcał, ale złe traktowanie świni to dla ciebie sk***ysyństwo.

Umrzyj.

KingOfEvil

2012-06-26, 13:17
Pewnie sporo osób stąd słyszała o "sk***ysnie" "mordującym" bezdomne psy na psi łój (który ma lecznicze zastosowanie), miał on z tym sporo nie przyjemności z prawem. A dajmy właśnie przykład takiej świni czy kury, zajebiesz ją i nic nie grozi za "morderstwo" zwierząt które zabijasz szybko i bez boleśnie oraz po to żeby zjeść lub przerobić na coś...

Czym się różni świnia od psa, jedno i drugie to zwierze.

ganji

2012-06-26, 13:20
DR DRE. Jeżeli jest to Twoim zdaniem normalne i humanitarne zachowanie wobec zwierzęcia, bo jakim kolwiek nie jest to czuje, to życzę ze szczerego serca tobie (celowo z małej bo nie masz u mnie szacunku), żeby przed twoją śmiercią też cie tak potraktowali...

Mardog

2012-06-26, 13:39
Dr_Dre mimo wszystko większości zrobi się przykro widząc coś takiego. Ta świnia tam kona, a ona ma szybko umrzeć... Nie robią tego tak jak powinni..

Ne...........es

2012-06-26, 13:42
@Dr Dre no dobra ale jest roznica pomiedzy zabicie szybko zwierzaka i go zjedzenie niz wyzywanie sie nad nim az zwierzak umrze w bolu i agonii... ja nie jestem wegetarianinem i wpie**alam mieso ale bez przesady nie mozna sie nad nimi wyzywac

etinos

2012-06-26, 13:45
"zwierze hodowlane żyje po to żeby jakaś Waszym zdaniem "sk***ysyńska k***a" zeżarła ją później."

My zrobilismy z nich "hodowlane" w innych krajach zrobili sobie psy "hodowlane" i sobie je wpie**alaja, one nie sa hodowlane, my z nich to zrobilismy, i siebie usprawiedliwiamy "hodowlana" wymowka.

@kicaj2d4b

Typowy komentarz, niedoinformowanego debila. Salata nie ma ukladu nerwowego i nie cierpi, a dieta raw/wegetarianska jest duzo bardziej rozmaita niz to co sie "normalnie" je.

I nie wiem co ma emo do tego wszystkiego, tylko udowadniasz twoj poziom ignorancji i debilizmu, get mozg.

reox

2012-06-26, 14:19
Mama nie uczyła że nie wolno bawić się jedzeniem !? A potem jemy takie zestresowane mięso :)

ladykaren

2012-06-26, 14:25
Nie wiem czy wiecie, ale taki stres u świń powoduje pogorszenie jakości mięsa, a nawet możliwość paania przed czasem. dlatego nie warto tak traktować zwierząt hodowlanych.
Top komentarz dla mnie jest idiotyczny. To ze coś jemy nie oznacza, ze można bezkarnie urządzać sobie worek treningowy ze zwierzęcia. Kotkom i pieskom współczujemy, a świnia to już nie czuje bólu? ;/

Luis

2012-06-26, 14:34
Sk***ysyństwem nie jest zabijanie zwierząt, aby później je zjeść, ale to w jaki sposób są zabijane i traktowane przed śmiercią.

blendziooh

2012-06-26, 14:39
Szkoda zwierząt, są ssakami tak jak my, czują tak jak my i są tak źle traktowane. Każdy żre mięso, po to się te zwierzęta tak tuczy, ale nie można szybko zabić? Odcięcie głowy jest bardziej humanitarne w tym przypadku.

ojojoj

2012-06-26, 14:39
a zobaczcie jak warzywa katujemy. wrzucamy zywcem do wrzatku, siekamy nozem jeszcze zywe...

morus93

2012-06-26, 14:55
DR_DRE napisał/a:

Błagam ludzie (zwrot do wszystkich wyżej) nie ma to jak personifikować świnie, to zwierze a ludzie zawsze zabijali zwierzęta, w dzisiejszych czasach emopedałow i wszechobecnej automatyzacji wyszło to z mody ponieważ mała garstka ludzi się tym zajmuje, ale było jest i będzie tak samo, a skoro tak Wam szkoda świń to kupcie sobie żywa i hodujcie, to zwierze hodowlane żyje po to żeby jakaś Waszym zdaniem "sk***ysyńska k***a" zeżarła ją później. pie**olenie, może są to pojeby bo się odstresowują na zwierzętach ale to zwierzęta równie dobrze możesz się nad dżdżownicą poznęcać i być takim samym sk***ysynem. Śmiać mi się chcę jak widzę posty "Sk***ysyństwo..." itp dobrze k***a przynajmniej dbają żeby Ci j***ny turas miał co do kebaba włożyć. I jeszcze ta miara "sk***ysyństwa" im większe i bardziej sfitaśne k***a zwierzątko tym większym sk***ielem jesteś, dobrze k***a dodajcie mnie do listy, ja przynajmniej przetrwam.
Pozdrawiam.




:facepalm2: Nie chodzi o samo zabijanie, ale o to w jaki sposób jest to robione! Widziałem filmy gdzie na żywca obcinali kończyny, albo żywe świnie wrzucali do gotującej się wody. Dlaczego nie stosują szybkiej śmierci tak jak powinni np. zastrzelenie, porażenie prądem, dekapitacja, stosowanie gazów anestetycznych ? Bo w większości przypadków pracują sadyści, którzy wolą znęcać się nad zwierzętami.

korzon_15

2012-06-26, 15:24
DR_DRE napisał/a:

pie**olenie, może są to pojeby bo się odstresowują na zwierzętach ale to zwierzęta równie dobrze możesz się nad dżdżownicą poznęcać i być takim samym sk***ysynem.



Chyba jednak świnia jest bardziej rozwiniętym zwierzęciem niż dżdżownica

ko...........er

2012-06-26, 15:25
Dobry filmik na Sadolu a wy płaczecie no ja pie**ole kolejny raz

To SADOL browar za filmik doooobry :)

lysypllp

2012-06-26, 15:26
DR_DRE napisał/a:

Błagam ludzie (zwrot do wszystkich wyżej) nie ma to jak personifikować świnie, to zwierze a ludzie zawsze zabijali zwierzęta, w dzisiejszych czasach emopedałow i wszechobecnej automatyzacji wyszło to z mody ponieważ mała garstka ludzi się tym zajmuje, ale było jest i będzie tak samo, a skoro tak Wam szkoda świń to kupcie sobie żywa i hodujcie, to zwierze hodowlane żyje po to żeby jakaś Waszym zdaniem "sk***ysyńska k***a" zeżarła ją później. pie**olenie, może są to pojeby bo się odstresowują na zwierzętach ale to zwierzęta równie dobrze możesz się nad dżdżownicą poznęcać i być takim samym sk***ysynem. Śmiać mi się chcę jak widzę posty "Sk***ysyństwo..." itp dobrze k***a przynajmniej dbają żeby Ci j***ny turas miał co do kebaba włożyć. I jeszcze ta miara "sk***ysyństwa" im większe i bardziej sfitaśne k***a zwierzątko tym większym sk***ielem jesteś, dobrze k***a dodajcie mnie do listy, ja przynajmniej przetrwam.
Pozdrawiam.



A j***ł Cię i wszystkich, którzy popierają twój komentarz, pies - o ile tak to mogę nazwać to co tam wyskrobałeś. Doskonale rozumiem to, że jest potrzeba zabijania tychże zwierząt, jednak można to robić - i tutaj zapamiętaj sobie to słowo - humanitarnie. Mogę przypuszczać, że nigdy nie widziałeś/słyszałeś tak długiego i trudnego wyrazu w swoim, pięknym, cudownym przepełnionym kebabami od 'turasów' życiu. Ten krótki Film przedstawia okrucieństwo w stosunku do zwierząt, w tym przypadku świń. I jeżeli ktoś już coś napisał, że to sk***ysyństwo to ma rację. A te wszystkie "piwa", które otrzymałeś, świadczą o tym, że nie wszyscy rozumieją to co oglądają, zwisa im to po zobaczeniu od razu szukają jakiegoś komenta ze słowami " k***a" czy "pie**olenie". To już koniec mojej wypowiedzi - aha i rzeczywiście "przetrwasz" bo codziennie musisz wpie**alać po 10 kebabów skoro tak podchodzisz do tej sprawy.