18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzeźnia

Gr...........3l • 2012-06-25, 22:47
Rzeźnia dosłownie, jak i w znaczeniu potocznym. Czyż człowiek nie jest największym sk***ysynem we wszechświecie?


abrams90

2012-06-26, 16:36
Biedne świniaki... film nagrany tak tendencyjnie, że aż się łezka w oku kręci :( idę opierdzielić kebsa z wieprzowiną

eb

2012-06-26, 17:20
jak zabijać to humanitarnie

DisHonoreD

2012-06-26, 18:22
no dobra zjem parówke

Re...........ms

2012-06-26, 18:53
fakt, że człowiek zawsze zabijał, ale skoro te zwierzęta są naszym jedzeniem to pozwólmy im odejść z godnością a nie jak nic nie warte śmiecie.

Ver0

2012-06-26, 19:43
@DR_DRE nie wiem za co dostajesz te piwa, ponieważ komentarz beznadziejny. Rozumiem jemy to, ale można odebrać życie w bardziej humanitarny sposób

Pseudolistonosz

2012-06-26, 20:12
Rzygać mi się chce jak na to patrzę. Człowiek powinien zabijać z chociażby minimalnym poczuciem honoru, a to dokładnie te same świnie, tylko niestety nie na kiełbasianej liście.

Deicide

2012-06-26, 20:35
Zajebiste dawno się tak nie uśmiałem jak oglądając ten filmik.
Świnie to naprawdę brudne, głupie i godne pożałowania stworzenia.
Kiedy byłem na wsi to byłem świadkiem jak mój kolega wykastrował starego wieprza po czym rzucił mu jego jaja, ktore on zjadł z ochotą, dlatego nie warto się litować nad tymi warchlakami.
Poza tym jestem ortodoksyjnym żydem i uważam, świńskie mięso za nieczyste. Shalom

DziQ6666

2012-06-26, 22:49
Jak niektórych z Was czytam to przestaję wierzyć w to wszystko, w tą całą cywilizację, w tą ewolucję i całą resztę syfu którą tak ładnie nazywamy. Napiszcie że jestem mięczak, że cienias itd, itp bo mam litość dla istot żywych i smutno mi się patrzy na ich cierpienie. Jak widziałem kolesia na filmiku, jego minę, zachowanie to stawiam go w linii takiej jak dresy, kibole, mordercy, generalnie margines. Dlatego bardzo się dziwię że spora część z was uważa takie zachowanie za normalne i udaje ( lub co gorsza może faktycznie ) z tego filmiku się śmieje. Jesteście zatem tacy sami a waszymi ideałami nie są już tacy ludzie jak na przykład Jan Paweł II bo kpicie z jego nauk. Ciekawe co on by powiedział na widok czegoś takiego, czy uznał by to za ludzkie.

Może najwyższa pora uświadomić wam, bo na przykład nikt nie miał ochoty wcześniej tego zrobić - takie coś jest złe. Zastanówcie się nad sobą , można się popisywać ale trochę moralności mieć wypada.

Tak dla spokoju, mięso jem i nie mam nic przeciwko rzeźnią czy ubojnią, ale na Boga, nie w taki sposób !

buli1382

2012-06-26, 22:49
Ludzie, po to człowiek ma mózg, żeby być mądrzejszym. Wiadomo, jesteśmy na szczycie łańcucha pokarmowego, ale to nie upoważnia nas to takiego zachowania. Ciężko jest utrzymać rzeźnie w ładzie żeby te świnie jako tako się nie spinały (wpływa to na jakoś mięsa) a nie tak jak oni to robią. Wiadomo, świnia ma być zabita, ale nie można zrobić tak jak z kurczakiem? Głowa pod gilotynę i człowiek nie ma za bardzo wyrzutów a i kurczak się nie męczy...

tysonic

2012-06-26, 23:04
Deicide napisał/a:

Zajebiste dawno się tak nie uśmiałem jak oglądając ten filmik.
Świnie to naprawdę brudne, głupie i godne pożałowania stworzenia.
Kiedy byłem na wsi to byłem świadkiem jak mój kolega wykastrował starego wieprza po czym rzucił mu jego jaja, ktore on zjadł z ochotą, dlatego nie warto się litować nad tymi warchlakami.
Poza tym jestem ortodoksyjnym żydem i uważam, świńskie mięso za nieczyste. Shalom



To jest niewiarygodne jacy imbecyle, zwyrodnialcy i zwyczajne śmieci chodzą po tej ziemi. Tak czytając twój "komentarz" doszedłem do wniosku że takie zwierzęta jak świnie żyją chyba również po to, by takie gówno jak ty mogło poczuć się od kogoś lepsze. Tak więc poczuj się lepszy od tej świni, która tak jak ty: nie rozumie, nie wie, jest głupia i bezbronna (ty jesteś bezbronny wobec swojej degeneracji, te świnie i prosiaki wobec takich dewiantów jak ty). "Nie warto" wykolejeńcu to litować się nad tobą, bo tobie z tym skrzywieniem jest zwyczajnie dobrze. Zapewne również dlatego tak świetnie ogląda się filmy typu "brudny Harry". Po prostu oglądać jak zabijany jest zwyrodnialec to czysta frajda - oglądanie męczarni i okrutnej śmierci bezbronnych zwierząt budzi u choć w miarę normalnych ludzi najgorsze uczucia.

p.s. dzięki takim zerom jak ty taki przeciętniak jak ja czuje się jak k***a król wszystkich cnót i zalet. Dzięki.

t0fik

2012-06-27, 00:06
DR_DRE napisał/a:

Błagam ludzie (zwrot do wszystkich wyżej) nie ma to jak personifikować świnie, to zwierze a ludzie zawsze zabijali zwierzęta, w dzisiejszych czasach emopedałow i wszechobecnej automatyzacji wyszło to z mody ponieważ mała garstka ludzi się tym zajmuje, ale było jest i będzie tak samo, a skoro tak Wam szkoda świń to kupcie sobie żywa i hodujcie, to zwierze hodowlane żyje po to żeby jakaś Waszym zdaniem "sk***ysyńska k***a" zeżarła ją później. pie**olenie, może są to pojeby bo się odstresowują na zwierzętach ale to zwierzęta równie dobrze możesz się nad dżdżownicą poznęcać i być takim samym sk***ysynem. Śmiać mi się chcę jak widzę posty "Sk***ysyństwo..." itp dobrze k***a przynajmniej dbają żeby Ci j***ny turas miał co do kebaba włożyć. I jeszcze ta miara "sk***ysyństwa" im większe i bardziej sfitaśne k***a zwierzątko tym większym sk***ielem jesteś, dobrze k***a dodajcie mnie do listy, ja przynajmniej przetrwam.
Pozdrawiam.


Jelopie pie**olony, wyjezdzasz z jakimis teoriami o personifikacji zwierzat. Swojego psa, kota, czy cokolwiek tam ci sie po domu peta, tez bys ujezdzal jakby noge mialo zlamana, czy mialbys dosc jaj, aby zaprowadzic do uspienia? Takie zwierze sie jak najszybciej zabija. Poza tym mieso jakiegokolwiek zwierzaka, ktore moze sie przemieszczac jest smaczniejsze.
A to co widzialem na tym filmie to zwyczajne sk***ysynstwo i znecanie sie na zwierzetami.

abrams90

2012-06-27, 04:40
k***a nie podoba się to nie jedzcie mięsa i zdechnijcie na niedobór białek. Albo wypie**alać na inną planetę, gdzie sobie wdrożycie droższe metody zabijania. Ja chce tanie mięso i ch*j. Mogą je nawet katować byle było tanio. Jak mnie "niemożebnie" wk***ia takie lamerstwo, że brzydko, że ała, aż przypomina się globalne ocieplenie - sranie w gacie i tyle. Panikarze.

buli1382

2012-06-27, 05:43
@UP

Ja to ci życzę z całego serca żeby wpadło ci do domu tak z 15 dresików i naje*ało ci "Just For Fun" to zobaczysz jakie to fajne. Aby zabijać zwierzęta z Honorem i szacunkiem że coś one nam dają nie trzeba więcej pieniędzy, tylko mózgu zamiast tego waszego pier*olonego styropianu... Wk***ia to takie gadanie, że o jeju ale lejecie przecież to zwierzęta... A gdyby nagle łańcuch pokarmowy się odwrócił i taka świnia katowała by ciebie? Jak byś prosił? Zwierze nie jest gorszę dla tego że go nie rozumiesz... Zapewne masz 11 lat i nie obchodzi cię co się dzieje na świecie byle były papieroski i mamusia która wszystko przygotuje...

hayadechi94

2012-06-27, 17:45
DR_DRE napisał/a:

Błagam ludzie (zwrot do wszystkich wyżej) nie ma to jak personifikować świnie, to zwierze a ludzie zawsze zabijali zwierzęta, w dzisiejszych czasach emopedałow i wszechobecnej automatyzacji wyszło to z mody ponieważ mała garstka ludzi się tym zajmuje, ale było jest i będzie tak samo, a skoro tak Wam szkoda świń to kupcie sobie żywa i hodujcie, to zwierze hodowlane żyje po to żeby jakaś Waszym zdaniem "sk***ysyńska k***a" zeżarła ją później. pie**olenie, może są to pojeby bo się odstresowują na zwierzętach ale to zwierzęta równie dobrze możesz się nad dżdżownicą poznęcać i być takim samym sk***ysynem. Śmiać mi się chcę jak widzę posty "Sk***ysyństwo..." itp dobrze k***a przynajmniej dbają żeby Ci j***ny turas miał co do kebaba włożyć. I jeszcze ta miara "sk***ysyństwa" im większe i bardziej sfitaśne k***a zwierzątko tym większym sk***ielem jesteś, dobrze k***a dodajcie mnie do listy, ja przynajmniej przetrwam.
Pozdrawiam.




co ty w ogole pie**olisz czlowieku? nad toba moze sie tak k***a poznecamy, ja tam nie protestuje zeby zamykali rzeznie itp. bo sam mieso wpie**alam ale k***a chodzi o to, ze skoro wszyscy wpie**alamy kielbase to chociaz miejmy ta swiadomosc ze zwierze dzieki któremu ta kielbasie wpieprzamy, umarło bezboleśnie i żylo bezstresowo k***a, chodzi tylko i wyłącznie o to, świnia dżdżownica jeden ch*j, wszystko ma uczucia GAMONIU...

abrams90

2012-06-27, 22:53
@buli1382 Gdybać każdy może... Gdyby to było tak albo srak, ale nie jest! Równie dobrze rekin może rozszarpać jakiegoś biedaka, nie będzie się z nim cackał i gówno go będzie obchodziło, że ała. Zatem nie pie**ol, że ludzie są zbyt brutalni. Według mnie nie masz jaj, żeby na to patrzeć. Nie podoba się - nie patrz, albo nie jedz mięsa i wszyscy będziemy zadowoleni. Jeszcze jedno, też sobie pogdybam, co Ty byś zrobił, gdyby napadło Cię 15 dresików? Nie broniłbyś się bo by ich bolało? Pozdro