18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzeźnia

Gr...........3l • 2012-06-25, 22:47
Rzeźnia dosłownie, jak i w znaczeniu potocznym. Czyż człowiek nie jest największym sk***ysynem we wszechświecie?


bl...........bo

2012-06-26, 08:06
w 48s najwiekszy warchlak z całego filmu

Tuiq

2012-06-26, 08:21
Widzę, że Święty Mikołaj (15 s) musi dorabiać na lato.

corusci

2012-06-26, 08:57
Dramaturgia jak w polskim horrorze xd

Fazer6

2012-06-26, 09:10
człowiek świni wlikiem
:bije_konia:

chomik1234

2012-06-26, 09:13
To jest slabe, widzialem gdzies na yt filmik jakis czas temu z tej farmy. Kastruja male obcegami, jak maja jakies ubic to lbem o podloge a niektore przezywaly to nic z tym nie robili i dogorywaly ze zdechlymi gdzies w jakiejs misce, no grubo tam sie dzieje... ide opie**olic ozorek :roll:

Fazer6 napisał/a:

człowiek świni wlikiem
:bije_konia:



a zombie zombie zombie

maniekk88

2012-06-26, 09:14
od przebywania ze świniami sami zezwierzęcieli :/

uszatok

2012-06-26, 09:15
@DR_DRE
Nie mniej jednak mogliby zabijać szybciej i nie znęcać się nad nimi. Zdaję sobie sprawę, że abym się najad, świniak, kura, czy krowa musi zginąć. Nie potrzebna jest jednak ta brutalność
Cytat:

I jeszcze ta miara "sk***ysyństwa" im większe i bardziej sfitaśne k***a zwierzątko tym większym sk***ielem jesteś


Co do tego zgadzam się z Tobą. Co za j***na różnica czy zwierzątko ma ładne oczka, czy jest brzydkie? "Ojej biedne pisklaczki są takie małe i muszą zginąć :( ((" Kretynizm.

!Timon

2012-06-26, 09:16
Wygląda to ch*jowo - fakt. Inna sprawa, że to ich naturalna obrona przed tym co robią. Oni te świnie zabijają, gdyby robili to głaszcząc je i uśmiechając do nich to dopiero byliby poj***nymi wyprutymi z empatii psycholami. Łatwiej zabijać nienawidząc swojego celu, a mało kto tak umie kontrolować swoje emocje, żeby robić to na zimno.
Tak wiem, że tłum znawców będzie dokładnie wiedział jak to powinno wyglądać 'humanitarnie' ale z drugiej strony to są żywe istoty zabijane w ilościach hurtowych codziennie - ile może psychika przeciętnego człowieka wytrzymać?
Ja ze schaboszczaka nie zrezygnuje ;)

poll85

2012-06-26, 09:17
YT + "ziemianie" i odechce wam sie miesa ;)

Salceson

2012-06-26, 09:19


hłe hłe hłe

Generalnie nie mogę, znaleźć filmu, jednak kiedyś maiłem okazję obejrzeć film z automatyzowanej rzeźni, normalnie cud, malina, zwierzątka nawet chętnie se wchodziły pod gilotynę. Co do filmu powyżej to nie powinno tak być, krowa, świnka, konik się zestresują przed śmiercią, a później to smakuje to jakoś tak nijako...

DysiO10

2012-06-26, 09:48
Oni to r*chają, My później to jemy ...

pandka

2012-06-26, 09:52
Na ch*j oni tłuką te małe prosiaki? Przecież to nawet opłacalne nie jest, zamiast utuczyć i potem zabić, żeby chociaż mięsa z tego było, to zarzynają młode, z których mięsa tyle co z kota...

genghiskhan

2012-06-26, 09:59
norma w sumie
ale bez mięska życie ciężkie by było - i nie pie**olcie mi tu o wegetarianizmie bo świeże owoce i warzywka też lubię pojeść (w towarzystwie dobrze przyrządzonej padlinki)
chodzi o sposób uboju tych zwierzaków - pewnie że dało by się szybciej i mniej boleśnie ale niekoniecznie było by to wydajniejsze dla ludzkości, z drugiej strony im więcej ludzi zginie z głodu tym więcej świata dla innych (a przeludnienie to obecnie spory problem)
kiedyś biegaliśmy z dzidami za dzikami, dzisiaj nie trzeba nawet biegać, hodujemy je w klatkach - postęp? czy ja wiem
ogólnie temat trudny i wałkowany od dawna
tak czy siak pójdę zaraz opie**olić kanapeczkę z jakąś szynką
pieniaczy i zielonych raczej prosiłbym o wrzucanie filmików o GMO, monsanto i masonerii, bankierach którzy rżną nas na każdym kroku, walcząc o prawa świniaków do humanitarnej śmierci świata nie zmienimy
no to idę - om nom nom 8-)

poll85 napisał/a:

YT + "ziemianie" i odechce wam sie miesa ;)


nigdy mi się nie odechce, bo lubię i żadne warzywko nie zastąpi białka zwierzęcego.... tak już świat jest zrobiony, że jeden je korzonki a drugi je trzeciego :idzwch*j:

taz92

2012-06-26, 10:03
tą co siada na tych świniach powinni do mielarki wrzucić i te świnie nakarmić.. co za psychole tam pracują, powinna być chociaż jakaś szybka i bezbolesna śmierć dla tych zwierząt.. kurczaki maj ą tak samo przesrane - na żywca do mielary je wrzucają po czym i tak 1/3 albo to przeżyje albo spadnie na podłogę a ''ludzie'' tam pracujący mają to gdzieś. To tych pracowników by trzeba było powybijać nie zwierzęta.. Trzeba jakieś testy psychologiczne robić przed taką pracą czy co.

Se...........ki

2012-06-26, 10:32
Pamiętam jak w dzieciństwie u babci było tzw. świniobicie. Jako mały parch, oglądałem pracę Pana rzeźnika i jak wielkim młotem zajebuje świnie a potem, jak taka świnia jest patroszona przez niego. Nie było mi specjalnie szkoda świni, bo mama powiedziała mi, że jeśli chcę jeść mięso, które tak bardzo lubię, to świnka musi być zabita. Takie zwierzęta nie są hodowane dla ozdoby, tylko po to, żebyśmy napełnili nimi swoje żołądki. Było wam szkoda zwierząt, które maltretowaliście jako dzieci?