18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyszny ból dupy robaków daily thread

oc...........an • 2014-02-08, 22:08
Czyli jak to się okazało, że ZHP to Polskie dobro chronione :D



Piekąca anus scena od 2:42

Cytat:

Zespół Revlovers z Łodzi nagrał teledysk, który kończy się sceną pocałunku harcerek przy ognisku. ZHP domaga się natychmiastowego wycofania klipu z YouTube'a, bo klip promuje "nie te aspekty harcerskiej przygody, na których ZHP zależy".



Szanuję jak poj***ny, bo zespołowi udało się zdobyć doskonałą promocję kosztem ZHP.

Jedrass

2014-02-08, 22:18
kurde prowokator pełną gębom.Całe szczęście że ty i tobie podobni jesteście w mniejszości

milling

2014-02-08, 22:19
To w końcu ZHP czy ZHR? Bo to dwie różne organizacje :P

Nefario

2014-02-08, 22:25
Jako, że jestem Polakiem i uważam się za patriotę informuje w tym poście administracje, że użytkownik DUST EVIL obraża mnie jak i moje poglądy. Gdzie jak gdzie ale na polskim portalu, niezależnie od tematyki morda lenina powinna być zakazana. Co więcej, użytkownik ten to jawny troll a jego egzystencja sprowadza się do wk***iania normalnych użytkowników. Jako, że jego obecność na portalu jest bezcelowa, co więcej, doprowadza wielu nastawionych patriotycznie użytkowników do stanu podirytowania wnoszę o zbanowanie tego konta. Nie jestem za cenzurą, cenie sobie wolność słowa ale nienawidzę głupoty bo tylko to może usprawiedliwiać zachowanie ww. użytkownika. To w temacie autora tematu.

Co do klipu. O ile ZHP zeszedł na psy i w pogoni za coraz to bardziej "nowoczesną" młodzieżą, zatracił stare wartości o tyle wciąż zna znaczenie i wartość munduru oraz symboliki harcerskiej. Harcerski mundur i elementy symboliki są inspirowane mundurem wojskowym. Wiążą się również w sposób bezpośredni z wojskowością ponieważ harcerze walczyli w II wojnie światowej. Jak wszyscy wiemy (mam nadzieje) mundur należy szanować bo jego posiadacz reprezentuje wszystkich, którzy w tym mundurze chodzili i chodzą. Nie wyobrażam sobie by dwie głupiutkie lesbijki miały prawo go używać gdy wciąż w pamięci mam zdjęcia martwych harcerzy w zakrwawionych mundurach, którzy oddali życie za wolną Polskę. Tyle w temacie.

oc...........an

2014-02-08, 22:38
Nefario, widzisz, gdybyś miał taką renomę i wkład w sadola jak ja to może i miałbyś coś do gadania. Ale jako że podobni tobie dzień w dzień pojawiają się i znikają to nicz nie możecie zrobicz. Marka DUST DEVIL trwa i będzie trwać.

PS: nie twoje prywatne forum więc nie wymagaj. A to, że jesteś patriotą i wchodzisz na forum na którym prowadzi się dyskusje o wyższości kału rzadkiego nad kałem "zwartym" to gratuluję, ale cichotko wspominam, że twój narodowo-katolicki portal kibice.net jest gdzieś tam ---->

Cytat:

jestem Polakiem i uważam się za patriotę



A ja jestem pedałem, murzyna kocham i k***a żołtka kocham! Dupy wam mogę nadstawić, żebyśta mi oblizali, pedały pie**olone! :niggasmile:


PS2: to lesbijki które kochają Polskę nie mają prawa wstępować do ZHP?

skasowane

2014-02-08, 22:44
Jak miło się czyta prawaczkową walkę o wolny czysty poglądowo kraj. Piękny obrazek, normalnie niczym jeleń na rykowisku *.*

Nefario

2014-02-08, 22:48
Już? Skończyłeś? Chusteczkę? Jesteś marką sadola? Nie no k***a szacun. Gratuluje. Aż Ci k***a piwo postawie.

oc...........an

2014-02-08, 22:51
Nefario, dziękuję bardzo! :D

chlop

2014-02-09, 00:30
i kto pozwolił aby ten lesbijski chałom wlał się na sadistica kto k***a się pytam

dnr

2014-02-09, 01:06
@DUST DEVIL

taką masz renomę, że jesteś znanym trollem i 90% starszych użytkowników nie zwraca już uwagi na twoje wygłupy :) Poza tym uważaj, bo się kiedyś przejedziesz. Nie jesteś tutaj anonimowy, Sławek :amused:

oc...........an

2014-02-09, 01:08
dnr, kurczę :/ Trzeba będzie usunąć trollkonto na FB :amused:

dnr

2014-02-09, 01:16
Nie pie**ol już o tym trollowaniu bo się tylko pogrążasz, pogódź się z tym, że twoja morda, imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania są powszechnie znane, przynajmniej na tym portalu, i weź to pod uwagę. Chłop 22 lata a wypisuje takie gówna w internecie ze swojego pięknego komunistycznego "trollkonta" żeby wywołać ten mityczny "ból dupy robaków". :homer:
Żebyś ty nie miał bólu dupy jak cię kiedyś odnajdzie jakiś wk***iony kibol i przedryluje ci odbyt bezjbolem.

oc...........an

2014-02-09, 01:45
dnr, skoro tak twierdzisz... :amused:

PS: nawet zakładając prawdziwość Twojej wersji, kibole nicz mi nie zrobią, bo moje hmm... unikalne poglądy które tutaj prezentuję, nie tylko diametralnie różnią się od rzeczywistości, ale i nie wynoszę ich poza ten serwis ;)

dnr

2014-02-09, 04:37
Co, już srasz w gacie? :amused: trzeba było bardziej uważać jak prowokujesz w internecie, internet nie zapomina.
Cytat:


moje hmm... unikalne poglądy które tutaj prezentuję, nie tylko diametralnie różnią się od rzeczywistości, ale i nie wynoszę ich poza ten serwis ;)


Ja to wiem i ty to wiesz, ale ktoś z IQ poniżej 100 i gwałtownym temperamentem może się nie domyślić...

KlinikaAborcyjna

2014-02-09, 10:34
szopenfeldziarz ty to nigdy nie zrozumiesz co to znaczy kochać swój kraj