18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyszny ból dupy robaków daily thread

oc...........an • 2014-02-08, 22:08
Czyli jak to się okazało, że ZHP to Polskie dobro chronione :D



Piekąca anus scena od 2:42

Cytat:

Zespół Revlovers z Łodzi nagrał teledysk, który kończy się sceną pocałunku harcerek przy ognisku. ZHP domaga się natychmiastowego wycofania klipu z YouTube'a, bo klip promuje "nie te aspekty harcerskiej przygody, na których ZHP zależy".



Szanuję jak poj***ny, bo zespołowi udało się zdobyć doskonałą promocję kosztem ZHP.

Brzydkii

2014-02-09, 11:23
Nefario napisał/a:

Jako, że jestem Polakiem i uważam się za patriotę informuje w tym poście administracje, że użytkownik DUST EVIL obraża mnie jak i moje poglądy. Gdzie jak gdzie ale na polskim portalu, niezależnie od tematyki morda lenina powinna być zakazana. Co więcej, użytkownik ten to jawny troll a jego egzystencja sprowadza się do wk***iania normalnych użytkowników. Jako, że jego obecność na portalu jest bezcelowa, co więcej, doprowadza wielu nastawionych patriotycznie użytkowników do stanu podirytowania wnoszę o zbanowanie tego konta. Nie jestem za cenzurą, cenie sobie wolność słowa ale nienawidzę głupoty bo tylko to może usprawiedliwiać zachowanie ww. użytkownika. To w temacie autora tematu.




Nie jest to Twoje prywatne forum, nic nakazywać ani żądać nie możesz. Sory bracie ale jak się nie podoba to po prostu opuść ten portal i tyle. 3/4 tego forum zna DUSTa i wie, że trolluje takich jak Ty. Czasem palnie coś mądrego ale to każdemu się zdarza. Ale nie. Przyjdzie taki forumowy-patriota i pierdzieli głupoty. Jak takim jesteś patriotą to weź się do nauki/pracy i w ten sposób działaj na rzecz kraju. Nie pisząc durne posty.


Nefario napisał/a:

Nie wyobrażam sobie by dwie głupiutkie lesbijki miały prawo go używać gdy wciąż w pamięci mam zdjęcia martwych harcerzy w zakrwawionych mundurach, którzy oddali życie za wolną Polskę. Tyle w temacie.




Nie dość, że skrainy prawak to jeszcze idiota. Czyli dwie dziewczyny kochające swój kraj, dbające o jego przyszłość i czerpiące wzorce z przeszłości nie mają prawa nosić munduru harcerskiego bo są innej orientacji? Równie dobrze to mogliby być geje. I co z tego? Dbają o kraj i kultywują tradycje? Ok! Wiesz niektórzy ludzie serio rodzą się z homoseksualizmem. Tylko Ci po prostu tego nie okazują na ulicy tylko w swoim domowym zaciszu. Nie porównuj kolego tych normalnych gejów i lesbijek do degeneratów z parad równości czy innych lgbt.

alveanerleo2

2014-02-09, 11:24
k***a, ludzie. Z Dust'em, jak i z całą resztą lewaczkowatych trolli z tego serwisu, nie warto dyskutować. Karmicie trolli i pozwalacie leczyć im ichnie kompleksy waszym kosztem.

Pącki

2014-02-09, 14:07
Ale macie pyszny ból odbytu. Każdy ma prawo wyrażać takie poglądy jakie mu się żywnie podobają, ja np. nie wyzywam na ulicy każdej napotkanej starszej osoby od lewackich kurew i nie krzyczę "JKM sk***ysyny", bo wolę wypowiedzieć się na forum, gdzie po prostu mi wolno. A srając się do DUST'a i atakując go o jego poglądy popieracie swoim zachowaniem ustrój komunistyczny, gdzie ludzi zabijano za inne poglądy, niż te jedyne słuszne, więc to wy jesteście czerwonymi k***ami, nie Sławek. Co do Rosji? Lubię ich dźwięczny język i podobną do naszej kulturę. Nigdy z ruskiem wódki nie piliście, ba! Nawet nie rozmawialiście a nienawidzicie, bo kiedyś coś tam. Nikt z was nie pogodzi się z tym, że Rosja dziś to bardziej prawicowy kraj niż Polska. I boli dupcia :mikolaj:

kucma19

2014-02-09, 16:29
ta komunistyczna menda dust evil to nie jest zaden prowokator czy troll. Bo to tak jak napisac ze stalin z leninem to trolle i prowokatorzy tylko zbite kreca. Prawda jest taka ze ktos swoim zachowaniem, pogladami, oraz calym soba ( w tym przypadku profilem) daje przyklad przynaleznosci do zbrodniczego systemu ktory byl odpowiedzialny za destrukcji morlna, ekonomiczna oraz spoleczna naszego panstwa. Nie dosc ze przynalezy pogladami to jeszcze propaguje najbardziej zbrodniczy system i broni go slepo.
Takich ludzi nalezy permanentnie banowac a w zyciu codziennym ponosic do podpowiedzialnosci karnej

Brzydkii

2014-02-09, 17:40
@up tak tak bo Ty decydujesz komu należy się ban czy więzienie. Koleś wiesz co, takim gadaniem tylko pokazujesz, że to Ty jesteś komunistą. Tobie zależy na usunięciu ludzi którzy mają inne zdanie niż Ty. Broni go ślepo? A Ty nie broniłbyś swoich poglądów hipokryto?

kucma19

2014-02-09, 17:59
@UP
Czy ty wiesz co to jest komunizm i wiesz co znaczy byc komunista?

przeszkadza ci mlot i sierp? jestes komunista (fuck logic)!
boisz sie ciemnosci i nie lubisz czarnego koloru? jestes rasista!
nie lubisz jak ktos cos ci wklada w dupke? homofob!
nie chodzisz do kosciola? antyklerykal!
jestes przeciwny rozkradaniu majatku z zewnatrz? antysemita!
jestes przeciwny babom w wojsku? szowinista!
nie lubisz pedalow, feministek, zydow...? faszysta!

Do pieca z dziadostwem!!!

Da...........id

2014-02-09, 19:27
Koleś, który wali pod nieletnie futrzaste dziewczynki ma problem, że ktoś myśli inaczej on niego i nie ma dystansu.
Normalnie dostarczyliście mi takiej dziennej dawki humoru, że się chyba poszczam :D

Hipokryzja pełną gębą!

A co! też będę hipokrytą i powiem, że teledysk mi się podoba, fajne dziewczyny i dobrze, że nie jest on o facetach.

Jestem też jeszcze ciekaw skąd informacja, że ZHP domaga się wycofania tego teledysku? Z internetu? ;)

Myślcie ludzie, myślcie!

Nefario

2014-02-09, 21:53
Brzydkii napisał/a:




Nie jest to Twoje prywatne forum, nic nakazywać ani żądać nie możesz. Sory bracie ale jak się nie podoba to po prostu opuść ten portal i tyle. 3/4 tego forum zna DUSTa i wie, że trolluje takich jak Ty. Czasem palnie coś mądrego ale to każdemu się zdarza. Ale nie. Przyjdzie taki forumowy-patriota i pierdzieli głupoty. Jak takim jesteś patriotą to weź się do nauki/pracy i w ten sposób działaj na rzecz kraju. Nie pisząc durne posty.



Pewnie, że nie jest ale skoro istnieje opcja dodawania komentarzy to z niej korzystam. I przypominam Ci kolego, że gdyby nie użytkownicy to ten portal byłby tylko kilkoma wierszami kodu. I jak widać, to mój post jest nieco bardziej popularny od Twojego czy też tego pseudo człowieka DUST'a. Na ch*j istnieje ten portal jeśli nie dla użytkowników? A skoro użytkownikom nie odpowiada ww. typ to może warto się przychylić do ich woli? Bo jeśli sadol jest kołem adminów wiejskich, kółkiem wzajemnej adoracji, która bawi się w swoim kociołku to ja dziękuje za coś takiego ;) A chyba tak nie jest skoro to użytkownicy tworzą 99% treści tego portalu. Tacy jak Ty są chorobą tego kraju. Zero szacunku do ludzi. Mimo, że to zwykli użytkownicy dają życie tej kupie komend i kodów jakim jest sadol. Ale jak widać elita ma wyj***ne.


Brzydkii napisał/a:


Nie dość, że skrainy prawak to jeszcze idiota. Czyli dwie dziewczyny kochające swój kraj, dbające o jego przyszłość i czerpiące wzorce z przeszłości nie mają prawa nosić munduru harcerskiego bo są innej orientacji? Równie dobrze to mogliby być geje. I co z tego? Dbają o kraj i kultywują tradycje? Ok! Wiesz niektórzy ludzie serio rodzą się z homoseksualizmem. Tylko Ci po prostu tego nie okazują na ulicy tylko w swoim domowym zaciszu. Nie porównuj kolego tych normalnych gejów i lesbijek do degeneratów z parad równości czy innych lgbt.



No k***a jakoś nie potrafię przyrównać lizania się dwóch blondynek do widoku martwego dzieciaka w mundurze świeżo ustrzelonego przez szwabów na okupowanych ulicach warszawy. Szacunek do munduru to sprawa najwyższej wagi. I akurat Ty pewnie gówno na ten temat możesz powiedzieć w przeciwieństwie do mnie bo ja jestem członkiem ZHP w randze instruktora. Rozumiem, że jak jakiś koleś zacznie dupcyć osła w mundurze harcerskim to to też będzie ok? No bo przecież gdy nie jest zoofilem płaci składki, organizuje zbiórki, jest przykładnym patriotą. Boże...

Bituminiorz

2014-02-09, 22:17
O patrz patrz harcerzyk j***ny.
ZHP z tego co pamiętam to z czerwonymi się bratał za komuny :>

nosoundz

2014-02-10, 00:02
Co Wy tak spinacie poślady o ten patriotyzm. Patriotyzm to nie mundur, ZHP, wojsko, anty-komuna. Patriotyzm jest wtedy kiedy ciężko pracujesz by powiększać PKB swojego państwa, to gdy myślisz o sprawach państwa przy wyborze reprezentantów do rządu, gdy nie kradniesz dobytku który należy do obywateli tegoż państwa. Póki część z Was, podobno dojrzałych użytkowników tego portalu nie zrozumie tej zasadniczej różnicy dopóty ten kraj będzie wyglądał jak za czasów sarmackich. Szabla w dłoń i niszcz wszystko i wszystkich. To że dwie lesbijki noszą mundur ZHP to wcale nie znaczy że szkalują dobre imię formacji, przodków czy co tam pod to jesteście wstanie podpiąć. Żadna z nich w ten sposób nic nie manifestuje. Popie**oliło Wam się ostro w głowach od tej wojny polsko-polskiej. Strach się dzisiaj przyznać że komuś geje (czyt. nie obleśne pedały i zwyrodnialcy z manifestacji) i lesbijki nie przeszkadzają. Strach się też dzisiaj przyznać że jest się patriotą - bo wyzwą człowieka od neonazisty-narodowca. Do tego polityczne dywagacje pod filmikiem gdzie całują się dwie dupki? Serio Sadole? Serio? Żaden by nie por*chał? Żaden by się nie spuścił na orzełka przypiętego do beretu u młodej dupki z ZHP?

oc...........an

2014-02-10, 04:11
Prawda jest taka, że ja sobie z uśmiechem postuję często bzdurne posty wspierające najgorszy ustrój świata, a wy "prawaki", nie dość, że spinacie dupy, to jeszcze zachowujecie się jak rasowi... uwaga uwaga... KOMUNIŚCI
:amused:

Wiem, że to brzmi co najmniej ciekawie, bo wy przecież jesteście hurr "prawicowcy-patrioci" durr, ale to, że macie avatara z orzełkiem jeszcze z was patriotów nie czyni. Natomiast wasze działania to czysty bolszewizm:

-zabraniacie innym mieć własne poglądy i defacto gdyby dać wam władzę to strzelaliście by każdego kto by myślał inaczej niż wy
-ciągle nawołujecie do nienawiści i stosujecie terror i groźby
-ostatnio przeszliście samych siebie i wymyśliliście sobie, że się spotkacie i będziecie "obalać" rząd, co jest k***a tak bolszewickie, że sam Lenin byłby dumny (swoją drogą 10 lat można za to bęknąć)
-co po niektórzy z was całkowicie pomylili pojęcia i teraz nie tylko salutują "na wujka adolfa" ale i nazywają się aryjczykami :roll:

tymczasem ja nigdy nikogo nie atakowałem za poglądy, piszę dla top bki bzdurne posty i tylko czasem poważniej piszę, kiedy po raz kolejny czytam bzdury pokroju "szkoda, że hitler nie wygrał bo żyłoby się lepiej".

I w sumie łapie mnie takie pytanie - kto tak naprawdę jest "lewakiem-komuchem":

-Ja? ponieważ mam insygnia ZSRR w profilu?
-Czy może jednak wy, bo bezkrytycznie zachowujecie się jak rasowe komuchy/narodowcy...

Warto się zastanowić, bo wielu z was autentycznie popadło już w taką skrajność, że nawołują do obalenia DEMOKRATYCZNIE wybranego rządu i twierdzą, że są patriotami :roll:


PS: post nie ma na celu obrazić normalnych użyszkodników o prawicowych poglądach

szuleq

2014-02-10, 12:59
dust evil

jestes dz**ka

!Timon

2014-02-10, 13:13
Zasady, zasady... jakby tam się lizał harcerz z harcerką to TEŻ byłoby to niestosowne. Dorzucili do tego perwersyjnego homo-wydźwięku więc ta "niestosowność" została spotęgowana.

Postępowcy mają rację. Na ch*j nam te wszystkie sztywne reguły i zasady? Niech żyje niczym nieskrępowana wolność obyczajowa i prawna!
Niech żyje prawo działające wstecz i tworzone pod publiczkę!
Niech żyje brak poszanowania dla symboli o silnym ładunku emocjonalnym!
Niech żyje przesuwanie wieku emerytalnego argumentowane niekompetencją władz!
Niech żyje kradzież prywatnych pieniędzy z OFE!

Oczywiście później jeden z drugim chce być poważnie potraktowany w urzędzie, w sądzie, przez policjanta czy lekarza ale... oni też jebią wszystkie sztywne reguły i zasady. Dzięki temu są szczęśliwi i WOLNI! :)

Brzydki09

2014-02-10, 13:13
Każdy człowiek ma różne poglądy to że niektórym pasuje ideologia Lenina,Stalina,Piłsudskiego czy Dalajlama, każdy robi to co uważa za słuszne.

A co do komunizmu - komunizm w samej swojej ideologi jest Idealnym ustrojem i jak by to było możliwe to by wszystkim żyło się na równi, ale nikt przecież nie odda swoich dóbr żeby inny miał tyle samo wiec DUPA.

A co do Harcerstwa i że ZHP chce wycofania tego teledysku, Mój dobry Kolega był w Harcerstwie i jak czasami opowiadał co tam się wyprawia, to Ci z Warsaw shore byli przy nich :D grzeczni