18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyszny ból dupy robaków daily thread

oc...........an • 2014-02-08, 22:08
Czyli jak to się okazało, że ZHP to Polskie dobro chronione :D



Piekąca anus scena od 2:42

Cytat:

Zespół Revlovers z Łodzi nagrał teledysk, który kończy się sceną pocałunku harcerek przy ognisku. ZHP domaga się natychmiastowego wycofania klipu z YouTube'a, bo klip promuje "nie te aspekty harcerskiej przygody, na których ZHP zależy".



Szanuję jak poj***ny, bo zespołowi udało się zdobyć doskonałą promocję kosztem ZHP.

modyf

2014-02-10, 13:17
ja pie**olę, co się dzieje z tym narodem... z moją 5-letnią kuzynką 'dyskutuje' się mądrzej niż 4/5 komentujących. Co prawda o kucykach a nie o komunie, ale dzieciak przynajmniej wykazuje się logiką i argumentacją. A przynajmniej się stara.
Smutne to. Zakładając, że średnia wieku tutaj to ok. 20 lat, to wręcz przerażające.

Nefario

2014-02-10, 13:20
1) Narodowcy w wydaniu radykalnym to ludzie, którzy odrzucają demokrację a to właśnie ta ideologia, która jest de facto dzieckiem lewactwa (patrz rewolucja francuska), każe za propagowanie idei totalitarnych więc nie rozśmieszaj mnie z tą analogią. Rozumiem, że by nie narazić się na nazwanie komunistą nie można już nikogo krytykować bo to prowadzi do budowy łagrów i organizowania zsyłek na syberię? Na prawdę nie widzisz tego jak debilne argumenty stosujesz? Jeśli ktoś ma poglądy komunistyczne to jest debilem. I nie ma miejsca dla niego w kraju, którego ziemia nasiąknięta jest krwią polskich żołnierzy mordowanych przez komunistów.

2) Terror? Groźby? Przytocz coś :D Bo jeśli dla Ciebie ogłaszanie, że politycy działający na niekorzyść kraju pójdą siedzieć jest terrorem to ja dziękuje :) Nawoływanie do nienawiści? Kto ostatni nawoływał do tego by wywieszać "mordy" narodowców na ulicach? Jeśli nie liberalny pan Palikot?

3) Z tym masz rację. To głupota :) Tylko lewactwo organizuje zbrojne przewroty ale jak byś nie zauważył to od kilku lat na ulicach Warszawy organizowany jest pokojowy marsz. Różnie na nim bywało, czasem mniej pokojowo ale porównaj to do tego co się dzieje na Ukrainie i zacznij myśleć.

4) Tak, tak pie**olnij jakimś z kosmosu wziętym argumentem sugerującym że jesteśmy neonazistami. To takie k***a dorosłe :)

!Timon

2014-02-10, 13:36
@Brzydki09

Gówno prawda, komunizm to nie jest żadna j***na utopia tylko najbardziej NIESPRAWIEDLIWY system społeczny na świecie.
Komunizm zakłada, że jak możesz tyrać za 10 to należy ci się takie samo wynagrodzenie jak temu co nie robi absolutnie nic.

@DUST DEVIL

Nie jesteś tak cwany jak Ci się wydaje. Nie odkrywasz prawd objawionych mówiąc, że osoby tutaj zgromadzone chcą Cię cenzurować wzorem bolszewików.
Pogódź się z tym, że KAŻDY system chce cenzurować swoich przeciwników i tak naprawdę NIKT nie jest za wolnością słowa a przeciwników ideologicznych się niszczy na wszelkie dostępne sposoby. Tak samo jak ludzi którzy złośliwie wk***iają.
Feministki chcą cenzurować szowinistów i racjonalistów, racjonaliści chcą cenzurować feministki i szowinistów, szowiniści feministki i racjonalistów.

Kiedyś ludzie się ogarną, skończy się ta farsa z wąchaniem swoich bąków i mówieniem, że to z dworu zaleciało. Efektem będzie ogromna eskalacja przemocy (co w historii miało miejsce wielokrotnie mimo, że wiele osób nie wierzyło w to) ale jesteś jedną z tych osób dzięki którym do tego dojdzie.
Myślisz, że ktoś się zawstydzi czytając Twoje posty o tym jak to wspaniale trolujesz?
Ja wiem, że Ty wypełniasz misję i oczekujesz, że ludzie spojrzą na siebie krytycznie i dojdą do wniosku, że przeginają, że walczą z jakąś ideologią stosując dokładnie jej metody. Niestety. Wiesz jaka będzie reakcja większości?
Ma rację, nie jestem za wolnością wypowiedzi. Wk***ia mnie i mu wpie**olę i nie będę próbował z nim dyskutować BO NIE CHCĘ. I co wtedy zrobisz? Triumfalnie, plując zębami, uznasz wyższość swojego rozumu?

Micki17

2014-02-10, 13:42
Zero poszanowania munduru ZHP. Mimo iż samo ZHP w sobie już nie ma takich wartości jak kiedyś, to zdobywanie rozgłosu kosztem organizacji, która jest częścią historii tego państwa jest co najmniej hańbiące i żenujące dla tego zespołu i jeżeli to jeszcze tyle ludzi to popiera to i dla nas wszystkich. Marna manipulacja głupiutkimi główkami ludzi szukających wszędzie awantur. Oby dostali surową kare ze nielegalne wykorzystywanie symboli harcerstwa :)

ptaqdeloco

2014-02-10, 13:42
Nefario napisał/a:

Jako (...) Tyle w temacie.


k***a stary, to jest sadol... s-a-d-o-l do uja pana, jak masz ból dupy o to ze dwie zajebiste słodkie, prześliczne, przeurocze no normalnie przyznam się, że mi stanął na ich widok to wracaj na kwejka, demoty.
P.S. Ty to chyba pedał jesteś i tyle.
CWP!

dnr

2014-02-10, 13:44
DUST DEVIL napisał/a:


Warto się zastanowić, bo wielu z was autentycznie popadło już w taką skrajność, że nawołują do obalenia DEMOKRATYCZNIE wybranego rządu i twierdzą, że są patriotami :roll:



I co z tego, że DEMOKRATYCZNIE wybrany? To jakiś jedyny słuszny ustrój wg ciebie, któremu tylko szaleńcy mogą się sprzeciwić? Ludzie nie dość, że mają bardzo ograniczony wybór, to jeszcze większość jest dość ograniczona umysłowo, co wynika z samej statystyki, a więc łatwo jest nimi manipulować "świętym mikołajom". Dam wam to i tamto, głosujcie na mnie, potem się będziemy martwili komu odbierzemy aby wam dać i jakie będą tego konsekwencje za kilka lat- nie ich kadencja, nie ich problem. k***a, demokracja to wielka ściema, działało to w starożytnej Grecji gdzie głosowało kilkuset ludzi z głową na karku, i jest to może lepsze od komuny, ale to niewiele chyba mówi. Większość ludzi głosuje na partię patrząc na praktycznie kompletnie nieistotne sprawy- religijność, podejście do gejów, mniejszości. Kolejna duża część głosuje za lewakami obiecującymi im zasiłki, pracę, większą płacę minimalną i inne bajki. Jak się można podniecać tym ustrojem? Ludzie na ogół są zbyt głupi aby decydować o tak poważnych sprawach. Wystarczy mieć kasę, kolegów w polityce i media w kieszeni- potem wystarczy tylko zbudować program z którym większość się zgodzi- czyli np u nas religijna lewica-PIS, postępowa lewica PO, i już lecą głosy. Dlaczego nie ma w Polsce prawdziwej partii prawicowej, oprócz KNP, które jest prowadzone nieprofesjonalnie, jest partią jednego człowieka któremu czasem brakuje piątej klepki, nie ma funduszy i jest nienawidzone przez lewicowe media, co uniemożliwia zdobycie więcej niż kilku %?

słit_dżizas

2014-02-10, 13:44
Nie ma to jak tracić czas na dyskusje o zespołach, których twórczość tylko w ten sposób może zostać dostrzeżona. Zresztą dla mnie jedna z tych dziewuch równie dobrze może być mega zniewieściałym rurkowcem z długimi włosami...
Tak swoją drogą odnoszę wrażenie, że ten kto tak dużo mówi o bólu dupy i chętnie zarzuca go innym, sam ma dosyć duże doświadczenie z bardziej dosłownym bólem anusa.

pylaochos

2014-02-10, 13:45
Nefario napisał/a:

Jako, że jestem Polakiem i uważam się za patriotę informuje w tym poście administracje, że użytkownik DUST EVIL obraża mnie jak i moje poglądy. Gdzie jak gdzie ale na polskim portalu, niezależnie od tematyki morda lenina powinna być zakazana. Co więcej, użytkownik ten to jawny troll a jego egzystencja sprowadza się do wk***iania normalnych użytkowników. Jako, że jego obecność na portalu jest bezcelowa, co więcej, doprowadza wielu nastawionych patriotycznie użytkowników do stanu podirytowania wnoszę o zbanowanie tego konta. Nie jestem za cenzurą, cenie sobie wolność słowa ale nienawidzę głupoty bo tylko to może usprawiedliwiać zachowanie ww. użytkownika. To w temacie autora tematu.

Co do klipu. O ile ZHP zeszedł na psy i w pogoni za coraz to bardziej "nowoczesną" młodzieżą, zatracił stare wartości o tyle wciąż zna znaczenie i wartość munduru oraz symboliki harcerskiej. Harcerski mundur i elementy symboliki są inspirowane mundurem wojskowym. Wiążą się również w sposób bezpośredni z wojskowością ponieważ harcerze walczyli w II wojnie światowej. Jak wszyscy wiemy (mam nadzieje) mundur należy szanować bo jego posiadacz reprezentuje wszystkich, którzy w tym mundurze chodzili i chodzą. Nie wyobrażam sobie by dwie głupiutkie lesbijki miały prawo go używać gdy wciąż w pamięci mam zdjęcia martwych harcerzy w zakrwawionych mundurach, którzy oddali życie za wolną Polskę. Tyle w temacie.


Dokłądnie. Podpisuje się objema łapami. Dodałbym do tego użytkownika "JezusChrystus". Ahoj!

satan696

2014-02-10, 13:47
@Nefario, bez rewolucji franc. i mimo wszystko rowniez pozytywnych stron byl bys kolejnym chlopem z ryjem w gownie bo pan tak chce. Idz byc zdrajca narodow gdzie indziej.

mare30ks

2014-02-10, 13:55
oho pyszny bol dupki :) ide po chipsy i cole :)

smoku1987

2014-02-10, 14:07
ZHP jest wyznaniowo otwarte i tolerancyjne, lecz nie wyobrażam sobie by instruktorem ZHP była osoba homoseksualna. Instruktor jest opiekunem dzieci, ma dawać dobry przykład. Szerzenie pedalstwa natomiast, jest przykładam autodestrukcji!

Puchacz399

2014-02-10, 14:08
@DUST DEVIL a wiesz, ze twój papcio lenin nie ma wasow, tylko loniaki Polskich Bohaterow, bo im robil faje jak się nie chcieli przylaczyc do niego i sprzedać dupy ruskom?

@DUST DEVIL i to jest fakt autentyczny, a nie te twoje wszystkie brednie

!Timon

2014-02-10, 14:11
@mare30ks

Ja mam ból dupy w internecie za to ty masz codziennie bo cię pracodawca wyzyskuje. Wolę w internecie.

smoku1987

2014-02-10, 14:11
Na teledysku nie widać by byli to instruktory, umundurowanie jest niepełne, jednak zhp. Taki obraz działa negatywnie na postrzeganie organizacji przez społeczeństwo.

RavenRR

2014-02-10, 14:14
Autorze top komentarza, przestań w końcu pie**olić o tych wojennych ofiarach w harcerskich mundurach. Ludzie ginęli za Polskę we flanelowych koszulach, ojej, niech homo/lewaki/nikt poza uberpatriotami nie ważą się zakładać flanelowych koszul!

W harcerstwie byli i są ludzie o wielu przekonaniach, wyznaniach, poglądach i orientacjach, ale nie pasują do waszego wzorca idealnego Polaka, więc hurr durr, do ataku na odmieńców!