18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyszny ból dupy robaków daily thread

oc...........an • 2014-02-08, 22:08
Czyli jak to się okazało, że ZHP to Polskie dobro chronione :D



Piekąca anus scena od 2:42

Cytat:

Zespół Revlovers z Łodzi nagrał teledysk, który kończy się sceną pocałunku harcerek przy ognisku. ZHP domaga się natychmiastowego wycofania klipu z YouTube'a, bo klip promuje "nie te aspekty harcerskiej przygody, na których ZHP zależy".



Szanuję jak poj***ny, bo zespołowi udało się zdobyć doskonałą promocję kosztem ZHP.

Dinan

2014-02-11, 17:18
Jako że widzę płacz prawiczków w komentarzach, odpowiedzcie mi na pytanie - macie 100 % pewność, że w czasie II WŚ żadna harcerka nie była lesbijką? Czemu, do ch*ja pana, nie myślicie? Ani k***a razu żaden patriota nie był pedałem albo lesbą? Jebło was na ryj do reszty? Jakie to ma znaczenie? Ten film jest po to, by tacy debile jak autor tego tematu to wrzucali i się spinali, jest po to, żeby prawiczki darły mordę, a góra mogła kraść i oszukiwać dalej! k***a, ludzie, ogarnijcie się...

vetron

2014-02-11, 22:08
Dobra, koksy. Zauważcie jedno... Lesbijki niech robią co robią, nikt im do ZHP wstąpić nie zabroni, ale... chodzi o szacunek do munduru... Po prostu niektórych rzeczy nie wypada w nim robić (a już na pewno gry wstępnej)... To jest symbol. Jestem ciekaw, ilu z Was by się spięło o dildo z rączką w kształcie polskiego Orzełka...

8Preacher8

2014-02-13, 23:37
Dinan napisał/a:

Jako że widzę płacz prawiczków w komentarzach, odpowiedzcie mi na pytanie - macie 100 % pewność, że w czasie II WŚ żadna harcerka nie była lesbijką? Czemu, do ch*ja pana, nie myślicie? Ani k***a razu żaden patriota nie był pedałem albo lesbą? Jebło was na ryj do reszty? Jakie to ma znaczenie? Ten film jest po to, by tacy debile jak autor tego tematu to wrzucali i się spinali, jest po to, żeby prawiczki darły mordę, a góra mogła kraść i oszukiwać dalej! k***a, ludzie, ogarnijcie się...



jesteś kretynem jeśli nie rozumiesz czemu ZHP jest przeciwny temu "filmikowi" i czemu my również...