18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przekaz podprogowy, to czego nie dostrzegamy a jest

777is777or777 • 2013-02-23, 23:36
Byli illuminacji, masoni teraz coś bardziej przyziemnego i już po samym tym filmiku możliwego do wykrycia niemal wszędzie, wystarczy otworzyć oczy szerzej.

Percepcja podprogowa (subliminalna) - oddziaływanie na mózg informacji bez jego świadomości ich spostrzegania.
Dotyczy bodźców wzrokowych lub słuchowych, które trwają zbyt krótko, by mogły zostać świadomie zarejestrowane (w przypadku percepcji wzrokowej oznacza to bodźce trwające krócej niż 0,04 sekundy) albo są zamaskowane innymi bodźcami.


Ukryta sugestia w grze World of Warcraft:


Ukryty przekaz w znanej wszystkim piosence:


Oczywiście to jest tylko namiastka tego co jest w okół nas oo choćby i to zaobserwowane zjawisko w polskiej telewizji:

Reklama Dove w 0:04:


Reklama Naucy GOLD w 0:19



Tutaj już dla naprawdę zainteresowanych nagrania z zastosowaniem przekazu w grach komputerowych, opakowaniach, trailerach, dosłownie wszystkim :)

TEN FILM POLECAM!




Takie podsumowanie, jaka prawda, a prawda jest smutna.
Cały czas mówimy dumnie Polska! Polska! a w rzeczywistości Polska jest zrujnowana bo co my robimy? -śpimy..



Trochę ciężki materiał, ale na Harda to mało drastyczne. :-P

(śpiący - nieświadomy, nieoświecony)

777is777or777

2013-02-24, 00:05
Kapral Poproszek napisał/a:

Jestem inny bo na mnie to nie działa.



Gdyby nie działały to po jaką cholerę są tworzone? :lodowka:


-Jeszcze jest jedna zależność do prawidłowego jego przebiegania, która polega na aktywności mózgu.. może dlatego nie działa?

LICH0

2013-02-24, 00:07
Dlatego właśnie powinnno się pie**olić TV. W internecie jak ci się nie podobają reklamy ściągasz dodatek adblock i po reklamach.

openyourmind

2013-02-24, 00:12
Tylko jaki cel maja te napisy?W wowie nie skumalem o co chodzi

777is777or777

2013-02-24, 00:20
openyourmind napisał/a:

Tylko jaki cel maja te napisy?W wowie nie skumalem o co chodzi



W skrócie? Po śmierci w WoWie jest charakterystyczny szept i to jest tam przedstawione.

-Graj w World of Warcraft.
-Bądź idealnym kilentem.
-Myślę, że jesteśmy przyjaciółmi.
-Ty możesz płacić na to kartą.

Kirk666

2013-02-24, 00:34
niektóre wch*j naciągane

DeSalvo

2013-02-24, 00:35
kto w ogóle zwraca uwagę na takie szczegóły?
jakieś szepty w ch*jowej grze i wielka afera.. luuuudzie..
a jak wk***iają Cię reklamy to ich nie oglądaj.
ja tak robię i nie mam problemu z jakimś "przekazem podprogowym"

Macieyou

2013-02-24, 00:35
Oj dobra, reklamy to reklamy, ale jakoś w te wszystkie j***ne teorie spiskowe dotyczące piosenek nie wierzę. Szczególnie w erze w której "artyści" wydają płytę co pół roku. 90% z nich nie potrafi napisać normalnego tekstu, co mówić o umieszczaniu w nim ukrytych treści o potworach:D Bitch, please.

techniczny

2013-02-24, 00:37
nie kumam naprawdę nie kumam z tym seksem do czego to ma nakłaniać ?? proszę o sprostowanie ... Jestem jakiś debil czy co ... chciałbym to zrozumieć bo temat jest ciekawy ! Jeszcze raz wszystko od początku obejze

777is777or777

2013-02-24, 00:55
techniczny napisał/a:

nie kumam naprawdę nie kumam z tym seksem do czego to ma nakłaniać ?? proszę o sprostowanie ... Jestem jakiś debil czy co ... chciałbym to zrozumieć bo temat jest ciekawy ! Jeszcze raz wszystko od początku obejze



Słowo SEKS naturalnie każdy zdrowy człowiek czuje do niego pociąg, bo to seks :P
I właśnie przez te ukrytą afirmację ten pociąg przekierowują na swój produkt, nie ma w tym wielkiej filozofii,

Macieyou napisał/a:

Oj dobra, reklamy to reklamy, ale jakoś w te wszystkie j***ne teorie spiskowe dotyczące piosenek nie wierzę. Szczególnie w erze w której "artyści" wydają płytę co pół roku. 90% z nich nie potrafi napisać normalnego tekstu, co mówić o umieszczaniu w nim ukrytych treści o potworach:D Bitch, please.



To są tylko marionetki, nie zastanawiało cię kiedyś dlaczego te ich piosenki najczęściej są bez żadnych większych wartości tak jak było kiedyś? Bo teraz muzykę wykorzystują w całkiem innym celu, ale to już za dużo jak na jeden raz.. Zwłaszcza dla osób które dopiero zaczynają przeglądać na oczy..

DeSalvo napisał/a:

kto w ogóle zwraca uwagę na takie szczegóły?
jakieś szepty w ch*jowej grze i wielka afera.. luuuudzie..
a jak wk***iają Cię reklamy to ich nie oglądaj.
ja tak robię i nie mam problemu z jakimś "przekazem podprogowym"



Ale na tym świecie nie jesteś tylko ty, są też osoby mnie "samomyślące" bardzo podatne na takie sugestie, a co do tych sugestii jakbyś obejrzał polecany przeze mnie film zobaczył byś również zastosowanie w bajkach, które na pewno będzie oglądało twoje dziecko i na przeróżnych banerach marketingowy, trailerach, reklamach no to jest po prostu wszędzie ale z sceptycznym nastawieniem NIGDY tego nie zrozumiesz i będziesz CIELAKIEM w ich rękach, rób co chcesz..

techniczny

2013-02-24, 01:00
777is777or777

ogólnie jestem troszkę przerażony tym co obejzalem i sie dowiedziałem ... wiele razy ze swoim kuzynem rozmawialiśmy na temat ze my ludzie jesteśmy kukiełkami wielkich korporacji ale po tych kilku filmikach naprawdę człowieka może przejść dreszczyk... można powiedzieć ze jestem z tych co teraz "otworzyli oczy "
gdzie można więcej na ten temat pooglądać poczytać

GROMTALL

2013-02-24, 01:03
Za WoWa Piwo.








PS. Nie, nie jestem nerdem : )