18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przekaz podprogowy, to czego nie dostrzegamy a jest

777is777or777 • 2013-02-23, 23:36
Byli illuminacji, masoni teraz coś bardziej przyziemnego i już po samym tym filmiku możliwego do wykrycia niemal wszędzie, wystarczy otworzyć oczy szerzej.

Percepcja podprogowa (subliminalna) - oddziaływanie na mózg informacji bez jego świadomości ich spostrzegania.
Dotyczy bodźców wzrokowych lub słuchowych, które trwają zbyt krótko, by mogły zostać świadomie zarejestrowane (w przypadku percepcji wzrokowej oznacza to bodźce trwające krócej niż 0,04 sekundy) albo są zamaskowane innymi bodźcami.


Ukryta sugestia w grze World of Warcraft:


Ukryty przekaz w znanej wszystkim piosence:


Oczywiście to jest tylko namiastka tego co jest w okół nas oo choćby i to zaobserwowane zjawisko w polskiej telewizji:

Reklama Dove w 0:04:


Reklama Naucy GOLD w 0:19



Tutaj już dla naprawdę zainteresowanych nagrania z zastosowaniem przekazu w grach komputerowych, opakowaniach, trailerach, dosłownie wszystkim :)

TEN FILM POLECAM!




Takie podsumowanie, jaka prawda, a prawda jest smutna.
Cały czas mówimy dumnie Polska! Polska! a w rzeczywistości Polska jest zrujnowana bo co my robimy? -śpimy..



Trochę ciężki materiał, ale na Harda to mało drastyczne. :-P

(śpiący - nieświadomy, nieoświecony)

Doomik

2013-02-24, 22:41
Ant1984 napisał/a:

Wiecie dlaczego tak jest? Bo Ziemia jest we władaniu szatana. A kto nadaje kierunek biegowi historii i rządzi światem? - Żydzi. A plemię żydowskie jest nasieniem szatana. Jest to zapisane w Biblii, a nawet David Icke o tym mówił (i nie tylko on).
Szatan istnieje naprawdę. Jest to inteligentna rasa, która nie odczuwa żadnych emocji i ma nieposkromione pragnienie mieć wszystkich innych pod sobą. Sam nie potrafi być lepszy (przez co uważa, że jest najlepszy, skoro już nie potrafi się rozwinąć), więc "poniża"/niszczy wszystkich innych i "wpycha pod siebie".
Jeszcze zobaczycie, że mam rację. Kiedyś się dowiecie prawdy. Oby jak najszybciej.



Ale miałeś obsesję na punkcie seksu.
Nie miałeś tych przekazów zauważyć. Miałeś na nie tylko reagować.



paszoł won fanatyku

Wisnia1910

2013-02-24, 23:54
Studiuję informatykę i mam zamiar jako specjalizację wybrać grafikę. Jeżeli bym się ew. załapał na pracę w zawodzie to przy pracy nad jakimiś reklamami/grami/filmami specjalnie bym umieszczał takie rzeczy, żeby takie no-lify, gdzie wszędzie widzą ukryte treści się nie nudziły :D . Nie mówię, że nie istnieje coś takiego jak przekaz podprogowy, no ale bez przesady, żeby szukać jakiś 666 ukrytych po logach Disneya :facepalm:

kalosz90

2013-02-25, 11:10
k***a tutaj doszukują się dziury w całym, jak j***ne arabusy szukające symboli allaha na czekoladzie, no k***a mać :facepalm: . Jak okrutnie zj***nym umysłowo człowiekiem trzeba być, żeby kupić coś poprzez podprogową reklamę? Na mnie nawet zwykłe nie działają, no może oprócz kolorowych etykietek :D Produkt oceniam dopiero po sprawdzeniu go, a nie dlatego, że jakaś liga masońska ch*j wie gdzie wymyśla podprogowe reklamy itd. pie**olenie.

Mkazik1

2013-02-25, 11:15
Nie wiem, dla mnie to coś w rodzaju ,,ala nie wali mu pały". Każdy słyszy to co chce słyszeć ;)

atreidespl

2013-02-25, 12:33
To sie nazywa paranoja i to sie leczy. :-D

skin88

2013-02-25, 12:47
Dobra załóżmy teraz że faktycznie wszystkie reklamy, gry, filmy za wszelką cenę chcą promować seks i wpływać na naszą podświadomość moja wypowiedz jest skierowana teraz konkretnie co do reklam (Sex-u) więc tu pojawia się moje pytanie po pierwsze po co a po drugie czy to jest szkodliwe i czy jest się czym martwić, a pomyślał ktoś ze może delikatne sugestie w materiałach dla dzieci na temat seksu nie są takie złe? być może stara się to nakierowywać ich na właściwą drogę moralną i psychiczną ? nie wiem ale nie wydaje mi się aby to było szkodliwe, tym bardziej ze dziecko nie mające żadnych doświadczeń lub wiedzy na temat seksu nie zauważy kompletnie nic nie stosownego tam, to że telewizja, wiadomości, gazety ogólnie mas-media nas ogłupiają i starają się nami manipulować to nie od dziś wiadomo i trzeba być przyj***nym na banie żeby tego nie zauważać ale konkretnie jeśli chodzi o ten seks w reklamach itp. ja osobiście nie widzę nic szkodliwego społecznie, no i nie wiem też po co niby ktoś miałby to promować. Pozdrawiam, Z poważaniem zboczony i szczęśliwy użytkownik Sadistic-a :D

Sephiroth

2013-02-25, 13:17


Hmmm....


A jeszcze bonus:

Sadistic jest już o krok od wróżbitów, końców świata i innych bzdur. Nie wykluczyłbym wszystkich przekazów podprogowych, ale zaraz powiecie, że rząd manipulując telewizją chcę Wam wcisnąć mydło Dove, odbierając możliwośc wyboru, odbierając demokrację i wolność.

Zetrox00

2013-02-25, 19:57
@skin88 To raczej nie chodzi o promowanie seksu tylko wręcz przeciwnie - używanie rzeczy związanych z seksem aby przyciągnąć uwagę do produktu

kizzle

2015-05-28, 02:49
dooniu napisał/a:

Ja pie**ole... Wiecie, że jak przesłuchacie piosenkę Biebera- Bejbe to szatan Was opęta? Nie słuchajcie tego!

Szkoda gadać... 777cośtam777 ile Ty masz lat, że wierzysz w takie coś?
To, że oglądnę reklamę kremu "Daf" to nie znaczy, że go kupię, bo nie kupuję żadnego kremu.

Co do bajek. Wolę puszczać dzieciakom stare, dobre bajki gdzie pingwiny według Ciebie uprawiają seks niż to gówno, które można teraz zobaczyć na kanałach z bajkami... Ty mając lat 4 czy 6 nie patrzyłeś co ma koleżanka pod spódnicą jak się wywali? :D

Żal mi dzisiejszego społeczeństwa.. Doszukujecie się teorii spiskowych wszędzie. Kurde, za kilka lat będzie Ci taki koleś mówił żebym nie kupował cebuli i jej nie jadł/nie dawał dzieciom, bo to szkodzi zdrowiu! Nosz kurde...

EDIT@ Zapomniałem dodać... Te roznegliżowane Panny czy wzwód to zwykły żart rysownika/animatora, a Wy już widzicie spisek przeciwko ludzkości...




Za gówniarza rodzice puszczali mi disneya i hanna barberę na video,żebym siedział przed tv a oni mieli spokój a mając 5 lat to się w "dom" bawiłem z dziewczynami w przedszkolu,więc nie pie**ol mi tu,że przekazy podprogowe nie działają.