18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przekaz podprogowy, to czego nie dostrzegamy a jest

777is777or777 • 2013-02-23, 23:36
Byli illuminacji, masoni teraz coś bardziej przyziemnego i już po samym tym filmiku możliwego do wykrycia niemal wszędzie, wystarczy otworzyć oczy szerzej.

Percepcja podprogowa (subliminalna) - oddziaływanie na mózg informacji bez jego świadomości ich spostrzegania.
Dotyczy bodźców wzrokowych lub słuchowych, które trwają zbyt krótko, by mogły zostać świadomie zarejestrowane (w przypadku percepcji wzrokowej oznacza to bodźce trwające krócej niż 0,04 sekundy) albo są zamaskowane innymi bodźcami.


Ukryta sugestia w grze World of Warcraft:


Ukryty przekaz w znanej wszystkim piosence:


Oczywiście to jest tylko namiastka tego co jest w okół nas oo choćby i to zaobserwowane zjawisko w polskiej telewizji:

Reklama Dove w 0:04:


Reklama Naucy GOLD w 0:19



Tutaj już dla naprawdę zainteresowanych nagrania z zastosowaniem przekazu w grach komputerowych, opakowaniach, trailerach, dosłownie wszystkim :)

TEN FILM POLECAM!




Takie podsumowanie, jaka prawda, a prawda jest smutna.
Cały czas mówimy dumnie Polska! Polska! a w rzeczywistości Polska jest zrujnowana bo co my robimy? -śpimy..



Trochę ciężki materiał, ale na Harda to mało drastyczne. :-P

(śpiący - nieświadomy, nieoświecony)

777is777or777

2013-02-24, 01:08
techniczny napisał/a:

777is777or777

ogólnie jestem troszkę przerażony tym co obejzalem i sie dowiedziałem ... wiele razy ze swoim kuzynem rozmawialiśmy na temat ze my ludzie jesteśmy kukiełkami wielkich korporacji ale po tych kilku filmikach naprawdę człowieka może przejść dreszczyk... można powiedzieć ze jestem z tych co teraz "otworzyli oczy "
gdzie można więcej na ten temat pooglądać poczytać




Nie ma konkretnego portalu, dużo jest też przeróżnego chłamu który, no trzeba odrzucić. Ale skoro już doszedłeś do takiej "rozkimny" jak to jak mówię to będziesz wiedział co dobre.

http://prawdaxlxpl.wordpress.com/
http://radtrap.wordpress.com/
http://davidicke.pl/forum/

Kanał tego gościa /ConspiracyLocal

INTERNET to skarbnica wiedzy, wszystko jest na wyciągnięcie ręki tak samo te przekazy, ukryta symbolika.. Bo to ich gra, jest ale my nie widzimy, naszym zadaniem jest to DOSTRZEC.

RumAczek

2013-02-24, 01:09
wrzućcie jeszcze plus i minus kalibra i będzie komplet. Temat sam w sobie stary jak świat.

kizug666

2013-02-24, 01:12
777is777or777 napisał/a:



Jak miło zobaczyć kogoś z "otwartymi oczami" !!



Na takie sensacje to ja otwieram tylko kakaowe oko...

Zella

2013-02-24, 01:13
Co za smętne pie**olenie... k***a ludzie czy wy nie macie życia, żeby doszukiwać się byle gówna w grach, reklamach i piosenkach? Płać kartą. Pij CocaColę. Pieprz się na potęgę i ch*j z tym. Niektórych to na prawdę nawiedza.
:idzwch*j:

voitek

2013-02-24, 01:15
Niesamowite, ilu pojebów pokroju autora postu żyje na tym świecie :D

boogeyman

2013-02-24, 01:15
Aż z ciekawości spojrzałem na pudełko z Underground 2 i faktycznie :) Tyle, że kogo w wieku 10 lat obchodził sex :D

777is777or777

2013-02-24, 01:17
RumAczek napisał/a:

wrzućcie jeszcze plus i minus kalibra i będzie komplet. Temat sam w sobie stary jak świat.



EmPeroR77

2013-02-24, 01:18
W gówno grasz to gówno słyszysz , weź sie idioto za życie a nie brandzlowanie sie przed Word of Romcraft
P.S Mama albo tata robia ci pewnie kanapki do szkoły co c**o.

777is777or777

2013-02-24, 01:20
EmPeroR77 napisał/a:

W gówno grasz to gówno słyszysz , weź sie idioto za życie a nie brandzlowanie sie przed Word of Romcraft
P.S Mama albo tata robia ci pewnie kanapki do szkoły co c**o.



Gdzieś napisałem, że w to gram?
Widzę, że twój móżdżek ma problem z skojarzeniem nawet tak prostych faktów. Z dupy to się nie wzięło,

Macary

2013-02-24, 01:22
EmPeroR77 napisał/a:

W gówno grasz to gówno słyszysz , weź sie idioto za życie a nie brandzlowanie sie przed Word of Romcraft
P.S Mama albo tata robia ci pewnie kanapki do szkoły co c**o.



Kurde ale pocisnęłaś, a teraz Won do Garów w Kuchni gdzie twoje miejsce.

Meri

2013-02-24, 01:23
A tutaj Kościół pod progowo namawia nas na kupowanie żelazek...


O, a tutaj Valve podprogowo namawia nas do czytania książek:



W skrócie: brednie i nadinterpretacja tego, co robią twórcy jak się nudzą.

wudun

2013-02-24, 01:24
777is777or777 napisał/a:



W skrócie? Po śmierci w WoWie jest charakterystyczny szept i to jest tam przedstawione.

-Graj w World of Warcraft.
-Bądź idealnym kilentem.
-Myślę, że jesteśmy przyjaciółmi.
-Ty możesz płacić na to kartą.




Też mi coś. W Diabli 1 sam diablo pie**olił coś o myciu zębów.

miniszuta

2013-02-24, 01:30
i co z tym sexem bo nie rozumiem k***a. wyrazy sex chyba nikomu krzywdy nie zrobily, a kazdy w swoim zyciu zazna sexu lub zaznal. a tam k***a popie**olone zbiegi okolicznosci

GatecrasherKO

2013-02-24, 01:30
Kolejny tu k***a jakieś tibie wrzuca, to nie kwejk!

777is777or777

2013-02-24, 01:34
miniszuta napisał/a:

i co z tym sexem bo nie rozumiem k***a. wyrazy sex chyba nikomu krzywdy nie zrobily, a kazdy w swoim zyciu zazna sexu lub zaznal. a tam k***a popie**olone zbiegi okolicznosci



To jest trick psychologiczny, każdy zdrowy człowiek ma z natury pociąg do SEKSu, a oni go przekierowują na swój produkt.