18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przekaz podprogowy, to czego nie dostrzegamy a jest

777is777or777 • 2013-02-23, 23:36
Byli illuminacji, masoni teraz coś bardziej przyziemnego i już po samym tym filmiku możliwego do wykrycia niemal wszędzie, wystarczy otworzyć oczy szerzej.

Percepcja podprogowa (subliminalna) - oddziaływanie na mózg informacji bez jego świadomości ich spostrzegania.
Dotyczy bodźców wzrokowych lub słuchowych, które trwają zbyt krótko, by mogły zostać świadomie zarejestrowane (w przypadku percepcji wzrokowej oznacza to bodźce trwające krócej niż 0,04 sekundy) albo są zamaskowane innymi bodźcami.


Ukryta sugestia w grze World of Warcraft:


Ukryty przekaz w znanej wszystkim piosence:


Oczywiście to jest tylko namiastka tego co jest w okół nas oo choćby i to zaobserwowane zjawisko w polskiej telewizji:

Reklama Dove w 0:04:


Reklama Naucy GOLD w 0:19



Tutaj już dla naprawdę zainteresowanych nagrania z zastosowaniem przekazu w grach komputerowych, opakowaniach, trailerach, dosłownie wszystkim :)

TEN FILM POLECAM!




Takie podsumowanie, jaka prawda, a prawda jest smutna.
Cały czas mówimy dumnie Polska! Polska! a w rzeczywistości Polska jest zrujnowana bo co my robimy? -śpimy..



Trochę ciężki materiał, ale na Harda to mało drastyczne. :-P

(śpiący - nieświadomy, nieoświecony)

Sessvisto

2013-02-24, 01:37
Najbardziej zaciekawiła mnie ta babka z cyckami w okienku. Po cholerę ten animator to wrzucał?
Nudziło mu się i miał nadzieję, że ktoś to zauważy?

kupsobiegrzejnik

2013-02-24, 01:37
cieszę się, że można nawet tutaj tego typu filmiki znaleźć

LEGO

2013-02-24, 01:41
Nie wiem jak u was ale takie rzeczy typu treści podprogowe i jakieś ukryte twarze/rzeczy/reklamy i inne gówna przejmujące kontrole nad naszymi umysłamy (lol) zajebiście mnie przerażają. Nie boje się pająków, ciemności, ale k***a artykułów o treściach podprogowych. FML

Zetrox00

2013-02-24, 01:44
Z tym napisem na ścianie w HP to już przegięli. Po prostu NIE DA się tego zauważyć bez sugestii. W logo Disneya to już w ogóle nie wiem co jest nie tak, mi to wygląda na jakieś znaki greckie czy ch*j wie jakie. Nie wiem do czego ma mnie to zachęcić. W ogóle skoro na filmiku pisze że dzieci nie widzą tych scen to jaki jest sens je tam wpychać na siłę?

slannesh

2013-02-24, 01:46
Swoją drogą przy fragmencie z truskawkami, to dążymy aby postronni widzowie mieli świadomość tego co sięwokoło nas dzieje i by wystąpiła u nich zbiorowa reakcja pomocy dla" nieszczęsnego pana" nawet z użyciem siły przymusowej na policjię-ochronę (która,tak jak wojsko wykonuje tylko rozkazy wyżej położonych osób, które nie powinny funkcjonować jeśli przekładają dobro swoje ponad dobro innych)
taka reakcja zbiorowa jest oczekiwanym rezultatem tzw. FAZY 2 XD
(faza 1- uświadamianie opinii publicznej)
Trza wreście pójść z tymi "pochodniami i widłami" na rząd

To tak apropo teorii spiskowych itp.

We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us.

PS. trochę się zgrywam, ale ak tak dalej świat będzie zmierzał to trzeba będzie wreścię wyjść z domu i ogarnąć

techniczny

2013-02-24, 01:46
777is777or777 napisał/a:




Nie ma konkretnego portalu, dużo jest też przeróżnego chłamu który, no trzeba odrzucić. Ale skoro już doszedłeś do takiej "rozkimny" jak to jak mówię to będziesz wiedział co dobre.

http://prawdaxlxpl.wordpress.com/
http://radtrap.wordpress.com/
http://davidicke.pl/forum/

Kanał tego gościa /ConspiracyLocal

INTERNET to skarbnica wiedzy, wszystko jest na wyciągnięcie ręki tak samo te przekazy, ukryta symbolika.. Bo to ich gra, jest ale my nie widzimy, naszym zadaniem jest to DOSTRZEC.



Dzięki na pewno się wgłębię mam nocna lekturę :) i tak wogole najbardziej mnie przeją ostatni filmik z truskawkami ;/

KapitanObwies

2013-02-24, 01:46
ludzie, którzy piszą, że na nich to nie działa ch*j się znają. Wytłumaczę krótko i łopatologicznie dla tych co nie zrozumieli na przykładzie tego filmiku z "Dove": Siedzisz sobie i oglądasz film nagle wyskakuje taka reklama, ty sobie dalej oglądasz film nie mając pojęcia, że właśnie widziałeś tę reklamę, ale twój mózg to zakodował. Na drugi dzień idziesz sobie do sklepu żeby kupić mydełko i jakiej firmy mydełko wybierasz, a no właśnie jest duża szansa, ze wybierzesz mydełko firmy "Dove".

777is777or777

2013-02-24, 01:47
xxxxxxxxxxxxxx napisał/a:

ludzie, którzy piszą, że na nich to nie działa ch*j się znają. Wytłumaczę krótko i łopatologicznie dla tych co nie zrozumieli na przykładzie tego filmiku z "Dove": Siedzisz sobie i oglądasz film nagle wyskakuje taka reklama, ty sobie dalej oglądasz film nie mając pojęcia, że właśnie widziałeś tę reklamę, ale twój mózg to zakodował. Na drugi dzień idziesz sobie do sklepu żeby kupić mydełko i jakiej firmy mydełko wybierasz, a no właśnie jest duża szansa, ze wybierzesz mydełko firmy "Dove".



Dzięki za pomoc, trochę dużo tu tej czarnej masy :D

vagrant326

2013-02-24, 01:49
Wybaczcie że zepsuje powagę sytuacji, ale co to za piosenka w przedostatnim filmiku?

Zetrox00

2013-02-24, 01:53
Idąc tokiem rozumowania autora teorii spiskowej o seksie w bajkach Disneya, Sadistic też korzysta z przekazu podprogowego!!

Doomik

2013-02-24, 01:58
k***a, autor tematu niech lepiej książki poczyta albo wyjdzie z psem na spacer, bo zajebiste bzdury wkleja. k***a, ja tam się nie czuję zniewolony. Owszem, żyję w konkretnym ustroju, systemie, ale w żadnym stopniu nie uważam, że jestem przezeń ciemiężony. Jeżeli coś mi się nie podoba - mówię o tym głośno, nie pracuję tam gdzie nie chcę, studiuję to co chcę. A jeżeli wam pomaga świadomość tego, że na opakowaniu ciastek, ktoś znalazł "ukryty" napis seks, bądź laska która bełkocze w grze otumania Cię i każe Ci wykupować abonament, to polecam kawał solidnej pracy bądź butelkę dobrego słowa z mądrym człowiekiem.

kajzerPL

2013-02-24, 01:59
Zetrox00 napisał/a:

Z tym napisem na ścianie w HP to już przegięli. Po prostu NIE DA się tego zauważyć bez sugestii. W logo Disneya to już w ogóle nie wiem co jest nie tak, mi to wygląda na jakieś znaki greckie czy ch*j wie jakie.?



Bo o to w tym chodzi:
Cytat:

Percepcja podprogowa (subliminalna) - oddziaływanie na mózg informacji bez jego świadomości ich spostrzegania.
Dotyczy bodźców wzrokowych lub słuchowych, które trwają zbyt krótko, by mogły zostać świadomie zarejestrowane (w przypadku percepcji wzrokowej oznacza to bodźce trwające krócej niż 0,04 sekundy) albo są zamaskowane innymi bodźcami.


777is777or777

2013-02-24, 01:59
vagrant326 napisał/a:

Wybaczcie że zepsuje powagę sytuacji, ale co to za piosenka w przedostatnim filmiku?



requiem for a dream

dooniu

2013-02-24, 02:03
Ja pie**ole... Wiecie, że jak przesłuchacie piosenkę Biebera- Bejbe to szatan Was opęta? Nie słuchajcie tego!

Szkoda gadać... 777cośtam777 ile Ty masz lat, że wierzysz w takie coś?
To, że oglądnę reklamę kremu "Daf" to nie znaczy, że go kupię, bo nie kupuję żadnego kremu.

Co do bajek. Wolę puszczać dzieciakom stare, dobre bajki gdzie pingwiny według Ciebie uprawiają seks niż to gówno, które można teraz zobaczyć na kanałach z bajkami... Ty mając lat 4 czy 6 nie patrzyłeś co ma koleżanka pod spódnicą jak się wywali? :D

Żal mi dzisiejszego społeczeństwa.. Doszukujecie się teorii spiskowych wszędzie. Kurde, za kilka lat będzie Ci taki koleś mówił żebym nie kupował cebuli i jej nie jadł/nie dawał dzieciom, bo to szkodzi zdrowiu! Nosz kurde...

EDIT@ Zapomniałem dodać... Te roznegliżowane Panny czy wzwód to zwykły żart rysownika/animatora, a Wy już widzicie spisek przeciwko ludzkości...

Doomik

2013-02-24, 02:03
a, i jeszcze wracając do "serca chwytającej" sytuacji z panem który urzędował na Warszawskiej patelni z truskawkami. Akcja była głośna, handlarze którzy tam przebywają nie mają żadnego prawa na to, działają nielegalnie, nie posiadają nawet praw do sprzedaży. Ten Pan nie był sam, co raz zatrzymywani są tacy jak on, przykro mi. Było wiele ostrzeżeń, próśb, ale jeżeli on uważa, że mu należy się tam miejsce i ma prawo sprzedawać to co chce, jest w błędzie. To jest dopiero propaganda, wyrwanie z kontekstu 20 sekund filmiku, żeby potem całe forum grzmiało jacy to ludzie źli i uniemożliwiają utrzymywania dzieci "uczciwych" ludzi pracy. Bądźmy sobą, nie dajmy się zwariować, reagujmy otwarcie na chamstwo a będzie dobrze :)