18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przekaz podprogowy, to czego nie dostrzegamy a jest

777is777or777 • 2013-02-23, 23:36
Byli illuminacji, masoni teraz coś bardziej przyziemnego i już po samym tym filmiku możliwego do wykrycia niemal wszędzie, wystarczy otworzyć oczy szerzej.

Percepcja podprogowa (subliminalna) - oddziaływanie na mózg informacji bez jego świadomości ich spostrzegania.
Dotyczy bodźców wzrokowych lub słuchowych, które trwają zbyt krótko, by mogły zostać świadomie zarejestrowane (w przypadku percepcji wzrokowej oznacza to bodźce trwające krócej niż 0,04 sekundy) albo są zamaskowane innymi bodźcami.


Ukryta sugestia w grze World of Warcraft:


Ukryty przekaz w znanej wszystkim piosence:


Oczywiście to jest tylko namiastka tego co jest w okół nas oo choćby i to zaobserwowane zjawisko w polskiej telewizji:

Reklama Dove w 0:04:


Reklama Naucy GOLD w 0:19



Tutaj już dla naprawdę zainteresowanych nagrania z zastosowaniem przekazu w grach komputerowych, opakowaniach, trailerach, dosłownie wszystkim :)

TEN FILM POLECAM!




Takie podsumowanie, jaka prawda, a prawda jest smutna.
Cały czas mówimy dumnie Polska! Polska! a w rzeczywistości Polska jest zrujnowana bo co my robimy? -śpimy..



Trochę ciężki materiał, ale na Harda to mało drastyczne. :-P

(śpiący - nieświadomy, nieoświecony)

komandoklucha

2013-02-24, 08:04
jak ja robiłem informacje podprogowe to disneje i inne pedały srały w gacie
ypudwiktamezsawmahcur
pozdrawiam cieplutko ;-)

Plecionkarz

2013-02-24, 08:07
A ja słyszałem, że ten przekaz podprogowy który ma namawiać do czegoś nieświadomego odbiorcę to tylko wymysł kolesia który wycyganił kasę od ludzi którym wcisnął taki sposób reklamowania ich produktów i tak się przyjęło. Niby, że to jakiś zajebisty trik programujący na coś mózg. Jest to jeden z mitów psychologii popularnej dawno obalony przez prawdziwych psychologów.

Desire00

2013-02-24, 08:09
Ja powiem, ze backward messaging to bzdura. Otworzcie byle jaki filmik tego typu na yt. Bez napisow bedzie to dla was jakies niezroumiale mamrotanie. A jak bedziecie czytac napisy na tym filmiku to uslyszycie to co jest napisane. Teraz napiszcie sobie w notatniki "jestes cwe*em" odpalcie byle jaki filmik z "backward message" i przesluchajcie go, czytajac to co napisaliscie w notatniku.

Kaszysz

2013-02-24, 08:26
obejrzałem polecany przez Ciebie film i nic tam nie widziałem, ale nie mogę się doczekać kiedy moja dziewczyna wróci z pracy :banany:

Keepo

2013-02-24, 08:44
Good morning, Sir! Where is the crack?

Na mnie te reklamy nie działają. Gdyż jestem człowiekiem rozsądnym, kupuję coś wtedy gdy mi to coś jest potrzebne. Kiedy mam na coś ochotę zastanawiam się czy nie lepiej byłoby zatrzymać te pieniądze na później i przeważnie nic nie kupuję :)

FunkyKoval

2013-02-24, 09:00
Autor wątku jest albo megatrollem internetowym, albo sam dał się strollować i nieświadomie przekazuje informacje dalej. Co najmniej jeden materiał, który zaprezentował jest zmanipulowany. Konkretnie chodzi o rzekomą reklamę Dove na Polszmacie. Poniżej zamieszczam ten sam fragment filmu, na którym nie ma reklamy Dove. Ciekawe, prawda? Ba dumm tsssss.


ro...........zo

2013-02-24, 09:01
A religie sprzedają towar którego nikt nie widział.

kjuik

2013-02-24, 10:19
1. Harry Potter nie jest produkcją Disneya tylko Warner Bros.
2. Słoik z jakimiś wiórami (bo nie wiem jak to nazwać). Jak nasypiesz makaronu do słoika i dobrze się przyjrzysz to możesz nawet znaleźć Llanfairpwllgwyngyllgogerboychwyrndrobwllllantysiliogogogoch (najdłuższa nazwa miejscowości).
3. Need for speed. Tam słowo SEX było tak widoczne jak na zdjęciu poniżej.
Niektóre filmiki rzeczywiście były z jakimiś informacjami podprogowymi, ale następnym razem zastanów się dokładnie co wrzucasz, bo podprogowo, to oni Ciebie w ch*ja robią, a nie nas.

Winiaczny

2013-02-24, 10:24
Mi się przypomniała za to cała nagonka hamburgerów na heavy metal, gdzie puszczali piosenki od tyłu, i próbowali udowodnić że popychają do samobójstwa.
Paranoja.

Zimny_browar

2013-02-24, 10:40
Filmiku nr 5 nie polecam.
ch*j mnie to obchodzi, ze jak obrócisz sobie jakiś sp***olony przedmiot to możesz się dopatrzeć jakiegoś napisu. Ja na swojej klawiaturze widzę napis 'h*j' i co?

Nietzsche

2013-02-24, 11:08
777is777or777 napisał/a:

Byli illuminacji, masoni


Zakon Iluminatów (nie iluminacji) to organizacja masońska.

Andryij

2013-02-24, 11:15
Już wiem skąd się wziął dubstep!
To po prostu normalna piosenka puszczona od tyłu!

muraaas

2013-02-24, 11:19
Nie sądziłem że macierewicz założy konto na sadolu... To chyba najbardziej nawiedzony temat jaki tu widziałem.

Adiksen

2013-02-24, 12:02
Blizzard ma tyle pieniedzy,ze raczej ma wyj***ne na kilka funtów miesięcznie. Ale co ja tam wiem.