18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przekaz podprogowy, to czego nie dostrzegamy a jest

777is777or777 • 2013-02-23, 23:36
Byli illuminacji, masoni teraz coś bardziej przyziemnego i już po samym tym filmiku możliwego do wykrycia niemal wszędzie, wystarczy otworzyć oczy szerzej.

Percepcja podprogowa (subliminalna) - oddziaływanie na mózg informacji bez jego świadomości ich spostrzegania.
Dotyczy bodźców wzrokowych lub słuchowych, które trwają zbyt krótko, by mogły zostać świadomie zarejestrowane (w przypadku percepcji wzrokowej oznacza to bodźce trwające krócej niż 0,04 sekundy) albo są zamaskowane innymi bodźcami.


Ukryta sugestia w grze World of Warcraft:


Ukryty przekaz w znanej wszystkim piosence:


Oczywiście to jest tylko namiastka tego co jest w okół nas oo choćby i to zaobserwowane zjawisko w polskiej telewizji:

Reklama Dove w 0:04:


Reklama Naucy GOLD w 0:19



Tutaj już dla naprawdę zainteresowanych nagrania z zastosowaniem przekazu w grach komputerowych, opakowaniach, trailerach, dosłownie wszystkim :)

TEN FILM POLECAM!




Takie podsumowanie, jaka prawda, a prawda jest smutna.
Cały czas mówimy dumnie Polska! Polska! a w rzeczywistości Polska jest zrujnowana bo co my robimy? -śpimy..



Trochę ciężki materiał, ale na Harda to mało drastyczne. :-P

(śpiący - nieświadomy, nieoświecony)

Zetrox00

2013-02-24, 02:05
@kajzerPL No w sumie jak obejrzałem to na pełnym ekranie to trochę lepiej widać, nie zmienia to faktu, że w takiej scenie nawet nie spojrzę się na ten fragment ściany. Tu już bardziej skuteczny jest ten napis z pyłku

eNjoii

2013-02-24, 02:08
dooniu napisał/a:

Kurde, za kilka lat będzie Ci taki koleś mówił żebym nie kupował cebuli i jej nie jadł/nie dawał dzieciom, bo to szkodzi zdrowiu! Nosz kurde...

Cebuli w to nie mieszaj.

sz...........an

2013-02-24, 02:12
Już myślalem że oszołomy od teorii spiskowych niczego głupszego nie wymyślą.... aż do tego tematu :homer:

Cienió

2013-02-24, 02:16
Tu nie chodzi o reklamy krypto itp. tylko chodzi o to, jaka jest manipulacja, jak rządzą sobie światem, jak my śpimy i tego nie widzimy, dostajemy komputery, xboxy, ps itp. graj, baw się, pracuj, a "my" zajmiemy się resztą. Tu o to chodzi, a pewnego dnia obudzisz się w zamknięciu z wszczepionym chipem RFID, który będzie wysyłał sygnał GPS gdzie jesteś i jak będzie Ci coś nie pasować to wyłączą Cię i Twój numer będzie niewidoczny, podkreślam numer, bo ludzie zamienią się w numery konta. Pracujące jednostki, żyjące w mega miastach, jedzące zmodyfikowaną żywność i nie mające żadnych praw w ramach obrony przed terroryzmem itp. Wszystko co się dzieje na świecie jest określane i sterowane przez garstkę ludzi (masonerię), która wdraża swoje plany od praktycznie 300 lat !! Powoli, spokojnie, tak jakby wyglądało to, że to co się dzieje jest naturalne! Będziemy psami na smyczy, które jak szczekną to zostaną odstrzelone... prosta piłka !

dooniu

2013-02-24, 02:19
eNjoii napisał/a:

Cebuli w to nie mieszaj.



Przepraszam nie miałem nic namyśli nic złego, nikogo nie chciałem obrazić. Do tego nie wiem o co Ci chodzi:)

Podałem taki przykład, bo jak wszyscy NORMALNI wiemy, że cebula jest zdrowa i pomaga utrzymać dobry stan zdrowia, ale... Tak na prawdę tak nie jest! Nie wierzcie w to co mówi Wam mama/dziadek tego co uczyła Waszych rodziców prababcia itd. Nie, nie i jeszcze raz nie! Dlaczego? Bo jakaś p*zda mówi, że cebula jest niezdrowa...

Cienió napisał/a:

Tu nie chodzi o reklamy krypto itp. tylko chodzi o to, jaka jest manipulacja, jak rządzą sobie światem, jak my śpimy i tego nie widzimy, dostajemy komputery, xboxy, ps itp. graj, baw się, pracuj, a "my" zajmiemy się resztą. Tu o to chodzi, a pewnego dnia obudzisz się w zamknięciu z wszczepionym chipem RFID, który będzie wysyłał sygnał GPS gdzie jesteś i jak będzie Ci coś nie pasować to wyłączą Cię i Twój numer będzie niewidoczny, podkreślam numer, bo ludzie zamienią się w numery konta. Pracujące jednostki, żyjące w mega miastach, jedzące zmodyfikowaną żywność i nie mające żadnych praw w ramach obrony przed terroryzmem itp. Wszystko co się dzieje na świecie jest określane i sterowane przez garstkę ludzi (masonerię), która wdraża swoje plany od praktycznie 300 lat !! Powoli, spokojnie, tak jakby wyglądało to, że to co się dzieje jest naturalne! Będziemy psami na smyczy, które jak szczekną to zostaną odstrzelone... prosta piłka !



Wyłącz TV, utnij kabel od internetu, wyciągnij baterię od telefonu i już nikt Cię nie namierzy...

Duszek Okruszek

2013-02-24, 02:22
Dla mnie to bajki a jeśli nie to dzięki, wolę niewiedzę =) .

ilovepain

2013-02-24, 02:27
Czuje głęboki niepokój po przesłuchaniu tej piosenki od tyłu... a co do manipulacji to piwko, lubię takie teorie ;D

bitchak

2013-02-24, 02:27
masz jeszcze tan towar?

Coozac

2013-02-24, 02:28
Jak ktoś nie widział w co wątpie, polecam "Illuminati Przemysł muzyczny" i "Zeitgeist: The movie".

sz...........an

2013-02-24, 02:30
tak k***a, zachipują Cie... wysadzą kopa do mordoru i wykują dla każdego po pierścieniu... dla Donka jeden pierścień by wszystkimi władać. A ja się dziwie czemu w kraju jest jak jest.... widocznie wszystkim jest tak wspaniale, że należy zająć się "przekazem podprogowym" w reklamach mydła... zamiast tym, że koniokrady przyznają sobie miliony nagród za pierdzenie w stołek... ale ch*j tam najważniejsze że zabójcze mydło nas wszystkich zachipuje, a masoneria będzie śledzić 6 miliardów ludzi za pomocą gjepeesa.... jedyna k***a manipulacja z jaką sie spotykam to ludzie którzy ubzdurali sobie, że masoneria wchodzi każdemu do łózka, telewizora, xboxa, PS'a, wanny, proszku do prania, pralki.... nawet zapewne siedzą w dupie kota i żwirku dla niego i to wszystko już od 300 lat! Ja tam nie spotkałem na swojej drodze żadnego masona.... i nie uwierzycie... nikt mi nic nie chciał wszczepić pod skórę! WOW!.... za to spotkałem już parę osób pie**olących o tym, że wspieram rząd światowy, NWO i ogólne zło.... nosz k***a... WTF wg. mnie to tylko wy jesteście k***a manipulanci.

dooniu

2013-02-24, 02:40
Teee! W obrazie "Bitwa pod Grunwaldem" tez jest ukryta erotyka! Strzeżcie się Polskiej sztuki! To zgorszy Was i Wasze dzieci!!!





techniczny

2013-02-24, 02:40
szer.Lucjan napisał/a:

tak k***a, zachipują Cie... wysadzą kopa do mordoru i wykują dla każdego po pierścieniu... dla Donka jeden pierścień by wszystkimi władać. A ja się dziwie czemu w kraju jest jak jest.... widocznie wszystkim jest tak wspaniale, że należy zająć się "przekazem podprogowym" w reklamach mydła... zamiast tym, że koniokrady przyznają sobie miliony nagród za pierdzenie w stołek... ale ch*j tam najważniejsze że zabójcze mydło nas wszystkich zachipuje, a masoneria będzie śledzić 6 miliardów ludzi za pomocą gjepeesa.... jedyna k***a manipulacja z jaką sie spotykam to ludzie którzy ubzdurali sobie, że masoneria wchodzi każdemu do łózka, telewizora, xboxa, PS'a, wanny, proszku do prania, pralki.... nawet zapewne siedzą w dupie kota i żwirku dla niego i to wszystko już od 300 lat! Ja tam nie spotkałem na swojej drodze żadnego masona.... i nie uwierzycie... nikt mi nic nie chciał wszczepić pod skórę! WOW!.... za to spotkałem już parę osób pie**olących o tym, że wspieram rząd światowy, NWO i ogólne zło.... nosz k***a... WTF wg. mnie to tylko wy jesteście k***a manipulanci.



oni własnie chcą żebyś tak myślał

eNjoii

2013-02-24, 02:41
Do wszystkiego należy podchodzić z dystansem, zwłaszcza do tematu illuminatów itp. Ktoś może celowo wmawiać takie pierdoły jakie m. in. widzieliśmy w tym materiale po to, abyśmy byli podejrzliwi na każdym kroku. Wiecie ile jest osób które zobaczyły taki lub podobny materiał i od razu we wszystko uwierzyły a następnie zaczęły to przekazywać dalej? To jest właśnie zaśmiecanie umysłu, to jest właśnie manipulacja.

homeless

2013-02-24, 02:48
Wiem ze przekaz podprogowy istnieje i bylem zainteresowany tematem ale ten post to gowno !!!!

sz...........an

2013-02-24, 02:49
techniczny napisał/a:



oni własnie chcą żebyś tak myślał

:homer: ja bym chciał żebyś Ty w ogóle zaczął myśleć