18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie rowerzysty na przejściu dla pieszych

MichaU • 2013-09-09, 13:44
Akcja miała miejsce we Włocławku.


bo...........30

2013-09-09, 18:42
A tak w ogóle ch*j z tym wypadkiem, jak taki mistrz parkowania na pierwszym planie stoi :D

IRlyDontKnow

2013-09-09, 18:50
ishide napisał/a:

Angel, twoje 100km/h
przy jelonku
http://imgur.com/a/08elC

z jelonka została breja... a dzieciak miał się całkiem dobrze... chociaż stracił buta to źle wróży ;)



Przy 100km/h to go na pewno nie uderzył (pewnie nawet nie jechał z taką prędkością). Sporo wyhamował przed samym uderzeniem. Ogólnie to ciężko określić prędkość z jaką jechał. I tak w takich sytuacjach praktycznie zawsze jest winny kierowca.

boolie8830 napisał/a:

A tak w ogóle ch*j z tym wypadkiem, jak taki mistrz parkowania na pierwszym planie stoi :D



:D Nie wiem kto wypuścił tę kobietę z kuchni. (Tylko kobieta mogła tak zaparkować)

~Angel

2013-09-09, 18:54
Cytat:

Kierowca, który w sobotę po południu potrącił chłopca przejeżdżającego przez pasy na ul. Długiej, w niedzielę sam zgłosił się na komendę. Z ustaleń policji wynika, że wjechał na przejście dla pieszych na czerwonym świetle z prędkością około 90 kilometrów na godzinę.



Cytat:

Policjanci na podstawie pomiaru długości drogi hamowania - około 30 m, stwierdzili, że kierowca mógł jechać z prędkością 80 - 90 km na godzinę.



no pomyliłem się o 10 kk bo tak gdzieś mi się obiło o uszy

Cytat:

Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że chłopcy wjechali na pasy na zielonym świetle. Nie złamali przepisów, bo jeśli ścieżka rowerowa przebiega przez jezdnię, na zielonym nie trzeba zsiadać z roweru.



http://ddwloclawek.pl/pl/11_wiadomosci/9387_dziecko_zmiecione_z_pasow_sprawca_uciekl_drastyczne_wideo.html

IRlyDontKnow

2013-09-09, 19:02
Wygląda na to że teraz jest tam sygnalizacja. Sugerowałem się google street view. ; )

Senegha12

2013-09-09, 19:11
0:19 j***ne koperfilce

fiszer

2013-09-09, 19:19
Emer88 napisał/a:

Przez przejście się nie jeździ rowerem !!!



pie**olisz
przejechanie WOLNE przez przejście nie stwarza żadnego zagrożenia, inna sprawa jak debile przemykają i wyskakują zza żywopłotu z 40mk/h na liczniku

co do sytuacji

kierowca ch*j bo za szybko jechał
rowerzysta ch*j bo ślepy i się nie popatrzył, że na PROSTEJ drodze coś jedzie

rew123321

2013-09-09, 19:24
1.Michal napisał/a:

Za ucieczkę powinna być kara jak za potrącenie po alkoholu. Nikt mu nie udowodni, że zgłosił się na policje po 24h, bo trzeźwiał.


Medycyna Sądowa nie zna granic...

Młody16021992

2013-09-09, 19:37
Marbi napisał/a:



Ty wiesz jak wygląda pas dla rowerzystów ?! Wydaje mi się, że nie. Jechali ewidentnie po pasach dla PIESZYCH ! także... wracaj Ty lepiej do kuchni.



Widać że okularków zabrakło tam jest ścieżka rowerowa i przejazd dla rowerów. Druga sprawa tam są światła i takie rzeczy to norma bo każdy jeździ na pamięć, kierowcy bardzo często tam jadą na czerwonym.

Dezeus

2013-09-09, 20:13
Emer88 napisał/a:

Przez przejście się nie jeździ rowerem !!!



tam jest ścieżka rowerowa i wg. prawa można na niej przejeżdżać rowerem.

Molibdenowy_Rysio

2013-09-09, 20:26
ej ketchup z włocławka jest niezły, ale sądziłem że proces produkcji wygląda ciut inaczej :wodka:

czarkowskY

2013-09-09, 21:02
Emer88 napisał/a:

Przez przejście się nie jeździ rowerem !!!



Oczywiście masz rację księciuniu, ale tam jest droga dla rowerów tuż obok przejścia.

Diux

2013-09-09, 21:11
Sk***ysyn j***ny sp***olił z miejsca wypadku...

donvito47

2013-09-09, 21:18
Ale fajnie w niego przypie**olił. Teraz gówniarz będzie pamiętał że z rowera się schodzi. Ja też nie pamiętałem dopóki mnie auto nie pie**olło

Black Snake

2013-09-09, 21:19
@faltaunakaha, poj***ło? Auto to maszyna do zabijania i jeśli się wchodzi na przejście nie rozglądając się to jest się debilem. Co jeśli byłbym 5 metrów od niej? Przy 40km/h nawet nie dam rady wyhamować w porę. Okej, jechałem szybciej niż powinienem (nie ma osoby, która nigdy nie przekroczyła prędkości), aż o 5-10km więcej. Poza tym czemu od razu na mój stan majątkowy patrzysz? Nie, nie jeżdżę klepanym polonezem. Jeżdżę Corsą z przebiegiem 60 tys i bez stłuczki. Ocenianie ludzi po tym czym jeżdżą to już w ogóle czysty debilizm. Stać mnie to sobie kupię nowego mercedesa, nie stać to stare tico. Wszystko lepsze niż w zimę stać na przystanku, marznąć i czekać na spóźniający się już od 20 minut autobus ;]