18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie rowerzysty na przejściu dla pieszych

MichaU • 2013-09-09, 13:44
Akcja miała miejsce we Włocławku.


kapral

2013-09-09, 16:46
k***a inwalidzi umysłowi. powinniście k***a dotacje dostać z unii.

jak by uderzył go na pasach mimo że nie powinien jechać po nich rowerem to nikt by nie robił afery. sęk w tym że sp***olił z miejsca wypadku nawet nie spojrzał czy nie przejedzie po tym dziecku. na tych pasach by potrącił każdego kto by tam się znakazł.

oczywiście wszyscy najmądrzejsi od małego przestudiowany KRD.

k***a jak czytam niektóre komentarze to mam ochotę wam wszystkim skasować internet i wierzyć że tacy ludzie nie istnieją.

O_Co_Ci_Chodzi

2013-09-09, 16:50
P*erdolicie. Jadąc samochodem zawsze musisz uważać, bo raz wyskoczy Ci zwierzątko, drugi raz dzieciak... Jak zapie**alasz jak dziki to jesteś debilem. Swoją drogą czy przepisy się nie zmieniły? Chyba już można jeździć rowerem przez pasy... Mam nadzieję, że sk*rwiela dorwą i dostanie maksymalny wyrok. Każdy kto ma pretensje do rowerzysty to mam nadzieję, że go spotka coś podobnego. Sprawca nie udzielając pierwszej pomocy skazuje kogoś na śmierć.

qbcia

2013-09-09, 16:50
Jeżeli uciekł, to chyba miał powód - alkohol?

O_Co_Ci_Chodzi

2013-09-09, 16:51
contowsky napisał/a:

Włocławek to ogółem dziura jakaś, psy dupami szczekają



Zajrzyj do starej, jeszcze ciekawsza dziura :)

da...........li

2013-09-09, 16:52
i bardzo k***a dobrze, niech gnój wie że przez przejście przeprowadza się rower a nie na nim jeździ

thez

2013-09-09, 16:54
Oczywiście kierowca mógłby się zasłaniać (gdyby nie uciekł) prawem, że łebek jechał na rowerze. Ale jechał wolno i nie było nagłego wtargnięcia na pasy, poruszał się tempem pieszego. A człowiek na pasach jest święty k***a!

maciuch2

2013-09-09, 16:57
we włocławku to psy ch*jami wodę piją i dupami szczekają na kwadratowy księżyc

EternalRanger

2013-09-09, 16:59
Według mnie ta przerywana linia za pasami, wskazuje na to że jest tam przejazd dla rowerów. Jeśli się mylę poprawcie mnie.

ksyz4488

2013-09-09, 17:00
Spadł mu but, a więc i tak umrze...;]

Fatum93

2013-09-09, 17:00
O to u mnie i nic nie wiedziałem, sadistic niczym tvn :D

O_Co_Ci_Chodzi

2013-09-09, 17:02
maciuch2 napisał/a:

we włocławku to psy ch*jami wodę piją i dupami szczekają na kwadratowy księżyc



dostało się oklep za ryj :) ?

Czary

2013-09-09, 17:07
Emer88 napisał/a:

Przez przejście się nie jeździ rowerem !!!



Przykro mi Ciebie martwić ale już można przejeżdżać przez przejścia dla pieszych.

KrisCFC

2013-09-09, 17:11
1.Michal napisał/a:

Za ucieczkę powinna być kara jak za potrącenie po alkoholu. Nikt mu nie udowodni, że zgłosił się na policje po 24h, bo trzeźwiał.



Za ucieczkę powinien być dożywotni zakaz prowadzenia oraz kara grzywny (odszkodowanie dla poszkodowanego) lub ewentualnie więzienie oraz solidny wpie**ol. Jeśli ktoś uważa że na ulicy to jemu wszystko wolno to nie powinien mieć prawa jazdy.

Co do rowerzysty... dopie**alajcie się do dzieciaków..bo na bank ich uczą w szkole, że przez przejście się nie jeździ dzieci i młodzież to tłumoki bez pojęcia o ruchu na ulicy...ludzie ogarnijcie się... ;) Na dzieciaki na pasach trzeba zawsze uważać, każdy kierowca powinien to wiedzieć.

dumad

2013-09-09, 17:13
co to za koleś co wybiega przestraszony z lewej a później teleportuje się na prawą i znowu znika :szczerbaty: :amused: dobry typ