18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja w gimbazjonie

stalin_za_mlodu • 2013-03-31, 07:11
Brak akcji od początku do końca, dlatego oglądać całość. Generalnie jest do ch*ja niepodobny nawet. Ale wk***ia wystarczająco, by zamienić o nim kilka słów.

bastec

2013-03-31, 07:35
haha kurrwy w mundurze cwaniakuja a po cywilnemu trzesa sie.

tuchajbej33

2013-03-31, 07:45
up tym z filmu i tobie podobnym cwaniakom małe pałowanko by nie zaszkodziło. Efekty bezstresowego wychowania gówniarzeria pier****

Riffer

2013-03-31, 07:48
fishboun napisał/a:

up tym z filmu i tobie podobnym cwaniakom małe pałowano by nie zaszkodziło. Gówniarzeria pier****



Co ty pie**olisz nie ogladalem calego ale Pala mowi zeby go nie nagrywac, a potem ze tel zabierze, hahhaha on nie moze tak robic. i juz na startcie h*j palom w dupe. koniec. :idzwch*j:

MorszczuK88

2013-03-31, 08:00
Za takie pyskowanie od razu pałą po nerach. Do 22 sobie drzyjcie mordy, ale po tej godzinie ma być cisza czy to się idiotom podoba czy nie!

tuchajbej33

2013-03-31, 08:10
govinem : nie będę polemizował z kimś kto ch*j pisze przez h

Czeczeńczyk

2013-03-31, 08:15
ej bez kitu, fajnie jest z policja podyskutowac, tym samym wytknac ich bledy, ale k***a, takich patoli, to powinni do suki, na komende i wpie**ol...az sie wk***ilem normalnie.

pa...........ny

2013-03-31, 08:23
@Up ja tak samo, jak można być tak bezczelnym ?, odwaga odwagą, ale po co cwaniakować, że bezpodstawne wtargnięcie do domu?, przecież zakłucali ciszę nocną, gdyby nie to, to policja nie przyjechałaby do nich, bo przecież oni nie chodzą jak domokrążcy i nie pukają do każdych drzwi i pytając "popełnił pan przestępstwo!", dla mnie wstyd za tych gówniarzy, bo na pewno tego gościa spisującego już tych dwóch wyszczekanych gówniarzy wkurzało, a co więcej gdyby nie to, że nagrywał to na pewno nie byłby taki odważny. Naoglądał się drogówki, poczytał na sadisticu artykuły na temat co nam wolno, a co nie w kontakcie z policją i już kozak, bo zna prawo, a gówno zna, bo jakby dostał pałą po plecach, to drugi policjant zeznałby, że małoletni rzucił się na niego i dlatego siedzi aktualnie na dołku spałowany, co jak co, ale opinia kolegi policjanta jest bardziej wiarygodna niż pijanego małoletniego, ale policjanci byli na tyle inteligentni, że dali sobie spokój. Ot, co na ten temat myślę.

legenden

2013-03-31, 08:25
Ja pie**ole małolaty się naj***ły i odpie**alają :) k***a kto ich na chatę wpuścił bez nakazu to oni sobie mogą pałkami się pobawic :)

K-...........an

2013-03-31, 08:25
co to k***a jest?! co ten gimbus pie**oli, że w domu jest to go nie mogą zabrać?! mogą i powinni na dołek

Tradyt

2013-03-31, 08:46
k***a oglądając tych młodocianych pajaców stwierdzam fakt : JESTEM ZA ABORCJĄ !!!!!!

WyscigowyJELCZ

2013-03-31, 09:15
powinni ich w p*zdu pozamykać, cwaniaki j***ne, jak im zginie telefon to lecą jak poj***ni na komendę.
pamietacie sprawe skradzionej bluzy JP?

Re...........ms

2013-03-31, 09:22
co za gamonie... mam nadzieję że posiedzą jeszcze z 10 lat w tym gimbazjum :D

wasssuuup

2013-03-31, 09:27
Gimbuśnicy buntownicy hahaha

~Bambi~

2013-03-31, 09:48
Jeszcze wrzucili to do internetu :ubawdolez: Jak materiał trafi do sądu, to grzywna i koszty sądowe będą piękne :lol: