18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja w gimbazjonie

stalin_za_mlodu • 2013-03-31, 07:11
Brak akcji od początku do końca, dlatego oglądać całość. Generalnie jest do ch*ja niepodobny nawet. Ale wk***ia wystarczająco, by zamienić o nim kilka słów.

~CanesPL

2013-03-31, 14:26
taajniak napisał/a:



Gówno byś zrobił.


Bez opuszczania spodni.

Eliot Imperio

2013-03-31, 14:33
j***ne cwaniaki. Policjantowi naubliżali a widzę po zachowaniu że pewnie ryja darli jak kretyni. Co oni w ogóle pie**olą, że bezpodstawne wejście... Hahahahah, jak mu cwaniak drzwi otworzył, to czego sie spodziewał? Wystarczyło podejść jak człowiek i na bank by mandatu nie bylo, a tak chłopaki sobie sporządzą raport po swojemu a on tylko dostanie wezwanie do sądu. Sprawe przegra i jeszcze będzie płacił : D Hahahha, faktycznie cwaniaki że ch*j. Niech się cieszy, ze za przeklinanie nie dostał mandatu. Widać, że się naczytali jakichś paragrafów śmiesznych i wydaje im się za dużo. Swoją drogą, albo mają upierdliwych sąsiadów albo faktycznie przeginali pałe w co jestem bardziej skłonny uwierzyć po ich zachowaniu. Ja ze studentami pod sobą zawsze jakoś się dogadywałem jak bywało za głośno co czwartek, kilka razy nawet mnie zaprosili. Wszystko można, wystarczy się kulturalnie dogadać. Chyba, że ma się do czynienia z prawdziwymi idiotami.

bohyn

2013-03-31, 15:15
govinem napisał/a:



juz na startcie h*j palom w dupe. koniec.





Jeżeli kiedyś ukradną ci samochód,rower,skuter, pobiją cię lub zgwałcą a ty zawołasz "PAŁY" to mam nadzieje że wetkną ci po samą mordę tą palę w dupę żebyś skończył pie**olić od rzeczy.

Sacy28

2013-03-31, 15:26
eliot ty k***o sp***alaj do polici pracowac jak by niebylo psiarnie trzeba tempic a nie popierać i usprawiedliwiać ich kurewski sposob bycia i wiedzac ze jedna osoba ktora sie postawi niewygra to takie k***y jak ty sciagaja spodnie i wypinaja sie psiarni bo boja sie jak kolwiek zaprotestowac j***ni debile przez takich jak wy bo niestety was kurew jest wiecej niz pozadnych obywateli mamy przej***ne bo pozwalacie soba pomiatać i pies mysli ze moze robić co chce a nastepnemu ktory sie postawi wpie**oli bo czuje wyzszość ja proponuje strzelaćdo tych kurew lub ukamieniować wszyskich sk***ysynow ktozy sie panosza po osiedlach i tych ktorych boja sie cokolwiek z tym zrobić a na koniec pozwole se zacytować pwene wyrazenie "JEBAĆ POLICJE" i wwszystkich ktozy sie godza na ich bezprawna władze

a do bohyn gdybyś był madrzejszy to wiedził byś czym sie rozni policja od psów bo widze niewiesz o co chodz pies sie k***a panoszy a policjant zwalcza prawdziwa przestepczość a w tym przypadku mamy doczynienia z psami ktozy nieznaja swojego miejsca w tym siewiecie ktore jest w budzie niestety na długim łancuchy ktory moga wyciagaćile chca ale trzeba im go ukrucic. pozdrawiam tych co nieboja sie przeciwstawić bezprawnemu prawu JEBAĆ SYSTEM I POLICJE

naiwny01

2013-03-31, 15:33
Sacy28 to takich jak Ty trzeba tępić. "pozadnych obywateli"? czyli takich debili jak Ty?

Sacy28

2013-03-31, 15:49
kolejny co wypina sie przed strozem prawa ? ja niemowie o całejpolicji tylko o tej degrengoladzie co chodzi ulicami z pała w dupie a i zebys wiedzial ze jestem pozadnym obywatelem bo niemoge patrzeć na to co dzieje sie z tym krajem tacy jak ty i oni go rujnuja swoja niewiedza i bezsilnoscia bo przeciez nic sie nieda zrobic i własnie tym sposobem jest tak jak jest mamy tak jak mamy bo sie na to godzicie jestes kolejnym kretynem ktory nic nie moze

naiwny01

2013-03-31, 15:58
Pożądny obywatelu jeżeli policjant robi coś niezgodnie z prawem to sobie skarge złoż. Chcesz coś zmienić? Myślisz, że coś zmienisz okazując brak kultury? Chcesz pokazać "psu" że, jesteś lepszy wytknij mu jego błędy. Nawet nagraj jak te baranki z filmu. Jednak z kulturą. Jesteś lepszy okaż wyższość. Takim zachowaniem pokazujesz tylko że, jesteś słaby.

Sacy28

2013-03-31, 16:13
nie takim zachowaniem nieograniczam siebie wmawiajac sobie jakaś kulture i tolerancje mowie co myśle i nieinteresuje mnie ze taki burak jeden sie znajdzie ktory woli milczec i mowic jaki to on jest rozsadny bo sie nieodzywa a znajdzie sie taki ktopry wezmie to do siebie i pomysli ze jesli bedzie takim burakiem jak ty to nic to niezmieni a jesli znajdzie sie wiecej takich jak on czy ja to zawsze mozna cos zdzialac a nie jak juz mowilem wypinac gola dupe panu władzy wiec dalej jestem bliski swojemu zdaniu aby tempić krawezniki i tych co boja sie zabrać głos i zebyś wiedział sma nieraz kłucilem sie z psem ale to jest bezcelowa robota tak jak widać to na filmiku wiec jesli niezabierze sie głosu w inny sposob to pozostaje sp***olic z kraju lub siedzić cicho i zyc w najnizszym standardzie i teraz prosze mi niemowic ze ja zarabiam 5 a ja 6 k na miesiac bo niemoie o jednostkach tylko o masowce ktora trzyma sie zdala od wszystkieog i jest tak jak jest nasi dziadkowie niewalczyli o taka polske bo ta polska niejest wolna dla ludzi jest wolna dla władzy a i oni niesa dokonca wyzwoleni więc zastanow sie po czyjej jestes stronie bo widocznie w tym kraju czas na rewolucje xx| w a z takimi jak ty to nam sie nieuda dziekuje to tyle na ten temat

kuba10154

2013-03-31, 16:19
Dawno nie widziałem takich debili, aż płakać sie chce jak sie pomyśli co z tego wyrośnie...

sp0on

2013-03-31, 16:28
Sacy28
Zapewne to że piszesz jak analfabeta jest tez wina policji, a nie przez to ze nie chciało ci się głąbie uczyć, bo znając życie dalej siedzisz w gimnazjum, jako najstarszy uczeń w szkole i uczysz armie młodych gniewnych(którzy są na takim samym poziomie sk***ienia umysłowego jak ty) jak to się powinno j***ć policje na 100%

naiwny01

2013-03-31, 16:30
Do Sacy28
Śmieszny jesteś! Chcesz zmieniać ten kraj a nie potrafisz poprawnie zdania napisać. Chcesz coś zmienić? Zacznij od siebie! Pies to co robi opiera na przepisach, które nakazują mu konkretne zachowanie. Ty jednak tego nie zrozumiesz. Jeżeli kiedyś ktoś Twojego pokroju dojdzie do władzy to będzie dramat. Historia zna podobne przypadki. Ci, którzy chcą anarchii w pewnym momencie sami zaczynają tworzyć prawa i wymagają jego respektowania. Pies praw nie tworzy on wymaga ich przestrzegania. Jeżeli chcesz coś zmienić to na wyborach głosuj na tych, którzy zmienią przepisy. Nie chciałem Ci wytykać błędów ortograficznych ani interpunkcyjnych bo sam je robie ale chociaż się staram.

Paimon

2013-03-31, 16:51


głos mają podobny

methos23

2013-03-31, 17:04
Hahha co za debil, nie przyjął mandatu i dobrze !
Dopie**olą mu z 2 tysiące co najmniej w sądzie :D

majster0000

2013-03-31, 17:31
Wiekszosc z was pierodli tu ze ci policjanci nie powinni wogole z nimi dyskutowac tylko odrazu ich obic i zawinac bo cwaniakuja .. no i co z tego ze cwaniakuja nikomu krzywda sie nie dzieje ani nikt nie jest obrazany ? jak wy byscie zostali zgarnieci przez policje za cos to tez bysci byli za tym zeby policja nie dyskutowala tylko odrazu pala po zebrach was obili i zgarneli ? ... no wlasnie NIE WYDAJE MI SIE

maxerius

2013-03-31, 17:57
Teraz cwaniakują, a jak następnym razem zostaną złapani przez tych samych mundurowych na piwku to będą płakać i przepraszać, byle tylko nie dostać mandatu.