18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja w gimbazjonie

stalin_za_mlodu • 2013-03-31, 07:11
Brak akcji od początku do końca, dlatego oglądać całość. Generalnie jest do ch*ja niepodobny nawet. Ale wk***ia wystarczająco, by zamienić o nim kilka słów.

Don_petro

2013-03-31, 11:06
W jaką stronę zmierza ten świat?! Mamusi nie ma w domu i cwaniakują idioci. Pałą w ten mały łebek i niech cicho siedzi gnojek. Policja ma za mało praw. Dziękuję.

Dża

2013-03-31, 11:09
Ja pie**ole. Czytam komentarze tych anty policyjnych napinaczy i nie mogę się powstrzymać od śmiechu.

Gdyby nie te "psy" to byście się k***a bali wyjść z domu nawet w biały dzień!
Jacy są tacy są. Pośród was też są debile, zboczeńcy, gwałciciele i ch*j wie kto. Gdyby tak całe forum wrzucić do jednego wora, wyszła by niezła patologia. Strach się bać ilu ludzi marszczy freda do srających lasek na hardzie. Na policjanta też trafisz normalnego, albo pojebusa który chce podnieść swoje ego.

W takim przypadku powinno być tak:

Jak szczyl się wymądrza i stawia słowny opór, to za mordę do radiowozu i na dołek. Posiedzi, to spokornieje.
Na komendzie wpie**ol na dobranoc i dzień dobry. Jak dalej będzie cwaniakował, to żadnego mandatu tylko od razu sąd. Naj***ć gówniarzowi w papierach tak, żeby ta akcja ciągnęła się za nim przez następne 5 lat.
Właściciela mieszkania też do sądu. Wj***ć grzywnę za brak pieczy nad lokalem i za brak umożliwienia wypoczynku ludziom pracy. 10,000zł powinno spowodować, że następnym razem każda kolejna całonocna impreza odbędzie się tam, gdzie powinna - w stworzonym do tego lokalu lub klubie, a nie mieszkaniu w bloku.

Lord_Rzeźnik

2013-03-31, 11:12
Brawo dla policjantów, że nie dali się dzieciom sprowokować. Rodzice chyba powinni pomyśleć o super niani :p

bandzior667

2013-03-31, 11:22
Zjarają się te sk***ysyny z gimbazy, poodpie**alają manianę a później cwaniakuje jeden z drugim jeszcze k***a bezczelnie nagrywając. Owszem nie bronię tutaj Policji bo są przypadki kiedy nie mają do czegoś prawa itd.. ale tutaj ewidentnie cwaniakowała gimbaza skąd oni k***a magą znać przepisy? podejrzewam że jedyna wiedza jaką posiadają na temat przepisów to na zielonym jedziemy na czerwonym stoimy.. aczkolwiek tego też bym nie był taki pewien.

perki

2013-03-31, 11:24
mam nadzieje ze bedzie tak samo kozakowal przed sadem ... jak mu przwali kare za obraze sadu 5 tys zl lub areszt 2 tyg to sie naprostuje w celi

krychu2007

2013-03-31, 11:31
Naoglądali się jeden z drugim jak ludzie pyskują do straży miejskiej, wyciągnęli jakieś tam wnioski i k***a wielkie kozaki co oni to nie wiedza. Panowie policjanci powinni się nie pie**olić tylko dzwonić po drugą jednostkę i zawijać całe towarzystwo. pie**olone pokolenie JP z doświadczenia wiem że jak policja puka o zakłucanie porządku to mówisz przepraszam i przyciszasz trochę muzykę i na tym się kończy.

czaspogardy

2013-03-31, 11:36
Gimazjon gimbazjonem, ale fakt: Policjant na służbie ma obowiązek się wylegitymować (Chyba, że się zmieniło, nie chce mi się teraz tego weryfikować).

Byłem kiedyś na posiadówie u typa, który tak się składa jest prawnikiem i przyszły niebieskie z powodu zakłócania ciszy nocnej (dobre sobie bo muzyka leciała z laptopowych głośniczków i nikt nie darł mordy), odmówili oczywiście wylegitymowania się i kazali wyłączyć telefon, bo inny koleżka nagrywał interwencję. Właściciel mieszkania (ten prawnik) poleciał z krótką piłką: Nie są dla mnie państwo policjantami a to jest najście, do widzenia.

Do tej pory nie dostał nawet cienia jakiegoś wezwania do sądu czy mandatu.

Zl...........ny

2013-03-31, 11:36
Te k***y co nagrywały powinno się zapałować do nieprzytomności.

MudPie

2013-03-31, 11:53
tym filmikiem w sądzie tylko sobie zaszkodzą...haha

co za k***a debile.. i takie ścierwo chodzi po kraju i marnuje zasoby.

dandl

2013-03-31, 11:55
Ostatnio robiłem z kumplem impreze na ok. 10 osób, wdupiła policja.. Wszyscy grzecznie stoją przepraszają a ch*je wj***li nam 500 stów!!! tutaj takie gimbozjady cwaniaczą i jeszcze 2 stówki dostają.

Giacore

2013-03-31, 11:55
A jak im od razu rura zmiękła gdy nie chciał wypisywać mandatu i skierował sprawę do sądu. Imprezkę podczas mszy sobie zorganizowali. Normalnie świąteczne kozaki.

morrgan

2013-03-31, 11:59
mam nadzieje ze sad im przywali odpowiednia sumke do zaplacenia, ze na drugi raz im sie odechce takiego cwaniakowania

Br...........ki

2013-03-31, 12:01
I to są właśnie takie tumany jak na filmiku. Myśli jeden z drugim że jest bezkarny i że się będzie wymądrzać przepisami to policjantowi będzie głupio i sobie pójdzie.

Jakby mieli oni choć troszkę w tych małych główkach to wiedzieli by żeby zachować swoje poglądy w swoich głupich główkach i nie pyskować. Przeprosić za kłopot i zakłócanie porządku i by był koniec, ale oni woleli cwaniakować to dostali mandat :D




Dża napisał/a:


W takim przypadku powinno być tak:

Jak szczyl się wymądrza i stawia słowny opór, to za mordę do radiowozu i na dołek. Posiedzi, to spokornieje.
Na komendzie wpie**ol na dobranoc i dzień dobry. Jak dalej będzie cwaniakował, to żadnego mandatu tylko od razu sąd. Naj***ć gówniarzowi w papierach tak, żeby ta akcja ciągnęła się za nim przez następne 5 lat.
Właściciela mieszkania też do sądu. Wj***ć grzywnę za brak pieczy nad lokalem i za brak umożliwienia wypoczynku ludziom pracy. 10,000zł powinno spowodować, że następnym razem każda kolejna całonocna impreza odbędzie się tam, gdzie powinna - w stworzonym do tego lokalu lub klubie, a nie mieszkaniu w bloku.


I w tym wypadku policjant miałby później problemy za to że wychowuje gówniarzy. A na filmiku policjant ich załatwił takich sposób że zgodnie z prawem i surowo. Zresztą popatrz jak oni się zaczynają rzucać gdy mówi im że mandat będzie, bo już im się w główkach rodzi myśl "będzie wpie**ol od taty za ten mandat i koniec imprez :( "

miko666

2013-03-31, 12:06
Niektórzy tutaj tak jadą na Policję, a ciekawe co k***a byście zrobili jakby wam ktoś matkę zamordował albo samochód podpie**olił...

Dobrutro

2013-03-31, 12:11
Przed policjantem stoi się na baczność. Zrobili z nich troskliwe misie i nikt się teraz munduru nie boi. Policja ma budzić strach! Jak nie ma strachu to każdy to zlewa i potem mamy co mamy, chamstwo na ulicach i cwaniaczków w dresach. Pałami prać za brak szacunku, skoro ojciec nie potrafił ich tego nauczyć.