18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja w gimbazjonie

stalin_za_mlodu • 2013-03-31, 07:11
Brak akcji od początku do końca, dlatego oglądać całość. Generalnie jest do ch*ja niepodobny nawet. Ale wk***ia wystarczająco, by zamienić o nim kilka słów.

Zl...........ny

2013-03-31, 18:00
dandl napisał/a:

Ostatnio robiłem z kumplem impreze na ok. 10 osób, wdupiła policja.. Wszyscy grzecznie stoją przepraszają a ch*je wj***li nam 500 stów!!! tutaj takie gimbozjady cwaniaczą i jeszcze 2 stówki dostają.



No już nie pie**ol, często robie imprezy na mieszkaniu i raz rzeczywiście przegieliśmy i przyjechała policja, ale na upomnieniu się skończyło.

fejzez

2013-03-31, 19:20
jak wytrzeźwieje zobaczy ten filmik to powie "co my k***a zrobilim"

Grillowany

2013-03-31, 20:06
Jak w Polsce jestem to często przyjeżdża policja na osiedla, na ławki, bo hałas i społeczniaki dzwonią. Aczkolwiek jestem zawsze za tym, żeby kulturalnie porozmawiać, niech nas spiszą, upomną, cokolwiek, ale z kulturą. Pamiętam w te wakacje miałem sytuację, kiedy to przyjechało 2 Kianką, stosunkowo młodych, interwencyjna. Wysiedli, poprosili dokumenty, popatrzyli dookoła czy syfu zbytniego nie ma, pośmiali się z nami, pogadali i grzecznie powiedzieli, żebyśmy poszli, bo znowu zadzwonią, a im się nie chce wracać.

Jak już wiele razy było powiedziane - są policjanci i są psy. Ci drudzy to k***y, którym w życiu nie wyszło, a ci pierwsi to normalni ludzie i do tych pierwszych trzeba mieć szacunek.

wld

2013-03-31, 21:01
Kto ich do domu wpuścił ???

Matikens

2013-03-31, 21:16
Gdzie 2 część jak jest wjazd na chatę albo jak młodociany dostaje wpie**ol od starych za kolegium?

omgomgomgomg

2013-03-31, 22:16
A później na osiedlu grają wielkie JP :D

Naczytali się w necie i świecą.

arkadia1980

2013-03-31, 22:26
komuno wróć bo jak kór..a oglądam takich gnoji kturzy sie tuka po północy to sam bym im napier...ił

spray

2013-03-31, 23:03
Niestety ja znam historię autentyczną, gdzie nagrywający też nie chciał oddać telefonu i skończyło się na wpier**lu na komendzie dołkiem 48 i sprawą w sądzie (zarzuty za stawianie oporu, zniewagę policjanta) niestety oskarżony nie miał jak się wybronić i zakończyło się na wyroku w zawieszeniu.

zenekpogromca

2013-03-31, 23:28
Jak ja byłem młody i policja wpadała ;/ to wszyscy siedzieli cicho żeby każdego nie wylegitymowali bo naj***ni jak szpaki, a 18 nie skończona.

Ciekawe czy wszyscy tam obecni mieli te 18 lub więcej

lechuakd1

2013-03-31, 23:40
Chłopak choć bezczelny to ma racje POLSKA to nie folwark policji i jeśli chcemy być cywilizowani to policja oraz inne instytucje musza wiedzieć ze jesteśmy świadomi swoich praw chociaż byśmy je wygłaszali na**bani w trzy du*p! Dobrze że to nakręcił i pokazał jak oni straszą a to jak powiedział znany mieliście "Władza powinna bac się ludu a nie lud władzy" a ludzie nasączeni komuną pamiętają czasy jak to dwóch trepów wpadło do parku gdzie piła grupka ludzi i od razu był spokój ale zapomnieli ze te same trepy za bez prawne pomówienie ich spałowali bo niby coś tam zrobili.

bastek092

2013-03-31, 23:46
Taaaak, każdy zna kolegę kolegi, któremu stała się nie wiadomo jaka krzywda ze strony policji i tak dalej, mimo młodego wieku nie stanę po stronie tych wyszczekanych małolatów. Są aroganccy i niewychowani, pseudo-cwaniaczenie oraz 'znajomosc' prawa już nawet nie śmieszy, tylko żenuje. Wiem wiem .. w grupie to każdy kozak JP itd., ale osobno sraliby w majty, pampersy nawet by nie pomogły. Bezstresowe wychowanie dzieci to pedagogiczna porażka oraz pewnie moja pokuta na starość. Dziękuję, dobranoc

Macary

2013-04-01, 00:23
k***a po ryju bym j***nym gnojom naj***ł.
Dla takich pie**olonych gimbusów wychowanych bezstresowo są tylko dwa działające leki piąchopiryna i butopirazol.

Szczepus

2013-04-01, 00:26
co za k***a pojeby....

ArioN

2013-04-01, 00:43
Na oglądali się jak filmików jak ktoś się ubiega o swoje prawa względem policji i powtarzają kwestie,tyle że te swoje prawa trzeba znać,a nie powtarzać po ludziach z youtube :)

tanazwamusibycdostepna

2013-04-01, 03:05
kuuurwa, jakbym jednego z drugim do porządku przyprowadził to by milion tych mandatów przyjęli.