18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja w gimbazjonie

stalin_za_mlodu • 2013-03-31, 07:11
Brak akcji od początku do końca, dlatego oglądać całość. Generalnie jest do ch*ja niepodobny nawet. Ale wk***ia wystarczająco, by zamienić o nim kilka słów.

ku...........ht

2013-03-31, 12:13
ale sie panu rence trzensom...pokaz pan odznoke itp.... Za moich czasow nie bylo j***nych gimbusow, kazdy dostawal wpie**ol gdy poszedl na inna wies i bylo ok aa teraz jakies k***iszony male pyskuja i nawet nie mozna im przypie**olic. Co z ta polska?

Dupa_Zza_Krzaka

2013-03-31, 12:14
Nawet nie chce mi się tego oglądać całego. Je*ać takich frajerów małych.

Ando

2013-03-31, 12:22
@norbi5544
gimbaza detected. Człowieku, lecz się. Z twojej wypowiedzi wywnioskować można, że masz max 16 lat. Taki jesteś buntowniczy? Ciekawe, jak ci się rączki trzęsą przy policji :)

cripkillah

2013-03-31, 12:31
Pies ma 100% racji, nie wliczając faktu, że sądzi, że nie można nagrywać.

borisklinga

2013-03-31, 12:35
"...w kosciele na mszy" hahahahahaa, a j***ny gimbus korzystając z okazji robi party, powazny gangster nie ma co

szczurto

2013-03-31, 12:50
@fishboun
Ty społeczna k***o.

ch*j w dupe całej policji i społecznym k***om, coraz wiecej ich tutaj jest

zbijok

2013-03-31, 12:54
pie**olicie, szedłem trochę podj***ny, droga dojazdowa, idę po prawej stronie, normalnie to tu już wrony zawracają, ale psiarnia najechała, spokojnie ide a ten wujek się zatrzymuje że nie tą stroną idę, a do domu może jakieś 300m, coś popie**olił przeprosiłem i wróciłem do domu, pytanie tylko na ch*j mnie zatrzymywać?
Przykład 2:
Stoje, pale, podchodzi straż ukochana i mówią że nie mogę palić w miejscu publicznym, to wyrzuciłem, mandacik za zaśmiecanie, lepiej mogliby ich wygnać i dać szufle, bo na chodnikach zapie**olone było 30cm śniegu, a żeby przez ulicę przejść trzeba było prze 80cm zaspę przełazić...

oozyxak0o

2013-03-31, 13:06
A mieli nakaz? Nie mieli. Sami weszli do mieszkania czy ich kulturalnie wpuścili? Nie wiadomo. Dostał mandat to dostał. Na ch*j drążyć temat.

perki

2013-03-31, 13:11
§ 2. 1. Policjant, który przystępuje do czynności służbowych związanych z wykonywaniem uprawnień określonych w § 1 pkt 1-3, 5, 7 i 8, jest obowiązany podać swój stopień, imię i nazwisko w sposób umożliwiający odnotowanie tych danych, a także podstawę prawną i przyczynę podjęcia czynności służbowej.
2. Policjant nieumundurowany przy wykonywaniu uprawnień, o których mowa w ust. 1, innych niż określone w art. 61 ustawy, okazuje ponadto legitymację służbową, a na żądanie osoby, wobec której podjęto wykonywanie tych uprawnień, umożliwia odnotowanie danych w niej zawartych.
3. Po zakończeniu wykonywania czynności służbowych, o których mowa w § 1 pkt 1-3 i 5, policjant ustnie informuje osobę, wobec której czynności te podjęto, o prawie złożenia zażalenia do właściwego miejscowo prokuratora na sposób przeprowadzenia tych czynności. Dz.U.2005.141.1186

Oni byli w mundurze wiec nie maja obowiazku nikomu do reki dawac swojej blachy ...

Lisuuu

2013-03-31, 13:32
"ale sie panu rence czensom" no k***a to jest przyszlosc naszego kraju?

Bituminiorz

2013-03-31, 13:40
Obczajcie to jak dostał te 200 zł mandatu jaki już osrany był :D

zanderek94

2013-03-31, 13:46
kryminalna i nie ma gimbazy w domu :)

donRafael

2013-03-31, 13:55
k***a, co za debile. Zamiast kulturalnie podejść, a nuż niższy mandat albo upomnieniem się skończy, to cwaniakują i pyskują... Impreze na pełną p*zdę to można sobie w domu robić, choć i wtedy można kwit dostać, jak się przesadzi.

naiwny01

2013-03-31, 14:07
Cytat:

Gimazjon gimbazjonem, ale fakt: Policjant na służbie ma obowiązek się wylegitymować (Chyba, że się zmieniło, nie chce mi się teraz tego weryfikować).


kolejny prawnik hehe! zmieniło się zmieniło ale w1990 hehe. Znajomość przepisów powiem szczerze że bez książek i kodeksów przy sobie policja zagina prawników bo robią taki rzeczy codziennie a prawnik jest mądry dopiero jak sobie poczyta