18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja w gimbazjonie

stalin_za_mlodu • 2013-03-31, 07:11
Brak akcji od początku do końca, dlatego oglądać całość. Generalnie jest do ch*ja niepodobny nawet. Ale wk***ia wystarczająco, by zamienić o nim kilka słów.

Eliot Imperio

2013-04-01, 03:29
Sacy28 napisał/a:

eliot ty k***o sp***alaj do polici pracowac jak by niebylo psiarnie trzeba tempic a nie popierać i usprawiedliwiać ich kurewski sposob bycia i wiedzac ze jedna osoba ktora sie postawi niewygra to takie k***y jak ty sciagaja spodnie i wypinaja sie psiarni bo boja sie jak kolwiek zaprotestowac j***ni debile przez takich jak wy bo niestety was kurew jest wiecej niz pozadnych obywateli mamy przej***ne bo pozwalacie soba pomiatać i pies mysli ze moze robić co chce a nastepnemu ktory sie postawi wpie**oli bo czuje wyzszość ja proponuje strzelaćdo tych kurew lub ukamieniować wszyskich sk***ysynow ktozy sie panosza po osiedlach i tych ktorych boja sie cokolwiek z tym zrobić a na koniec pozwole se zacytować pwene wyrazenie "JEBAĆ POLICJE" i wwszystkich ktozy sie godza na ich bezprawna władze

a do bohyn gdybyś był madrzejszy to wiedził byś czym sie rozni policja od psów bo widze niewiesz o co chodz pies sie k***a panoszy a policjant zwalcza prawdziwa przestepczość a w tym przypadku mamy doczynienia z psami ktozy nieznaja swojego miejsca w tym siewiecie ktore jest w budzie niestety na długim łancuchy ktory moga wyciagaćile chca ale trzeba im go ukrucic. pozdrawiam tych co nieboja sie przeciwstawić bezprawnemu prawu JEBAĆ SYSTEM I POLICJE



Taki jesssstem hardkorowy i pie**ole policje przez internet. Jak Cię na osiedlu z kolegami spisują to pewnie jest "Panie władzo, przecież tak tylko siedzimy nic nie robimy" i ogólne gówno w majtkach. Takie samo gówno jak masz w mózgu, mam nadzieję, że te warny szybko zamienią się w bana i nigdy więcej tu nie zagościsz. Potrafisz rozróżnić psa i policjanta? Dobry masz nosek. Co nazywasz prawdziwą przestępczością? Jak z kolegami handlujesz trawą to jesteś już prawdziwym przestępcą czy jeszcze dalej pionem, który płacze że on nigdy więcej tego nie zrobi i żeby Cię do domu puścili? Po tym co napisałeś, fantastyczną opinie o sobie wyraziłeś, aż się szczerze zaśmiałem. Jakoś nie raz nie dwa z policją miałem do czynienia i nigdy nie dostałem mandatu ani nie byli dla mnie niemili- wręcz przeciwnie. Zmienia się to z momentem jak policjant widzi z kim ma do czynienia, czyli w Twoim przypadku z "JP dzieckiem". "Tempy" już wystarczająco jesteś za większość użytkowników, więc na tyle starczy. Jednak pójdę sobie popierać "bezprawne prawo" bo jak już mówiłem- nigdy nic mi nie zrobili, a że jestem prawym obywatelem i płace podatki oraz nie mam zatargów z prawem nie mam się o co martwić.

bandzior667

2013-04-01, 10:12
perki napisał/a:

mam nadzieje ze bedzie tak samo kozakowal przed sadem ... jak mu przwali kare za obraze sadu 5 tys zl lub areszt 2 tyg to sie naprostuje w celi



Oby ktoś tam w pierdlu sypnął kant, że to młodociani gwałciciele :D z parówą w dupie każdy by się naprostował ;)

Sacy28 napisał/a:

eliot ty k***o sp***alaj do polici pracowac jak by niebylo psiarnie trzeba tempic a nie popierać i usprawiedliwiać ich kurewski sposob bycia i wiedzac ze jedna osoba ktora sie postawi niewygra to takie k***y jak ty sciagaja spodnie i wypinaja sie psiarni bo boja sie jak kolwiek zaprotestowac j***ni debile przez takich jak wy bo niestety was kurew jest wiecej niz pozadnych obywateli mamy przej***ne bo pozwalacie soba pomiatać i pies mysli ze moze robić co chce a nastepnemu ktory sie postawi wpie**oli bo czuje wyzszość ja proponuje strzelaćdo tych kurew lub ukamieniować wszyskich sk***ysynow ktozy sie panosza po osiedlach i tych ktorych boja sie cokolwiek z tym zrobić a na koniec pozwole se zacytować pwene wyrazenie "JEBAĆ POLICJE" i wwszystkich ktozy sie godza na ich bezprawna władze



Człowieku ogarnij słownik najpierw a później wypowiadaj się na publicznych forach, co do składni Twoich wypowiedzi też sobie odpuszczę, ale... k***a! dalmatyńczyk potrafi to czego Ty nie potrafisz.

EvilPablo

2013-04-01, 16:41
bo policjanci jak i żołnierze powinni byc z powołania i powinni miec wieksze prawa ale zeby zostac policjantem tez nie powinno byc takie łatwe albo przez znajomosci

rainkiller

2013-04-01, 21:59
Może i gimbaza, ale policjant ma obowiązek pokazać legitymacje służbową podczas pełnienia obowiązków służbowych, za hałas we własnym domu nie mają prawa go wziąć na izbę wytrzeźwień. Pan policjant myślał, że jak poopowiada sobie jakiś bełkot to ludzie mu będą z ręki jeść. Dobrze, że nagrali i mam nadzieję, że złożyli zażalenie.

LENNY 88

2013-04-01, 23:32
jedna wielka porazka

Bejker

2013-04-02, 19:32
Ale ten co kameruje nawet R nie potrafi wymówić ale wstyd.......Ja bym tego nie wrzucił jak byłbym takim feflonem