18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie zdałeś

horihan1 • 2013-01-26, 22:45
Ma koleś racje

mnie to osobiście też wk***ia.
jak było to ch*jowo otagowane.

horihan1

2013-01-27, 19:36
o k***a pener mnie pocisnął, :oops:

pi73rmaster

2013-01-27, 20:36
Cytat:


Jak się studiuje jakieś "ch*j wie co" to owszem, pracy nie ma. Nie wiem o co Ci chodziło z tym, że nauka jest dla cwe*ów i ciot, ale jeśli chciałeś obrazić ludzi uczących się to ssij pałe ch*ju.


Naucz się k***a czytać ze zrozumieniem, przecież typ właśnie cisnął tym, co mówią, że nie trzeba się uczyć. I k***a tacy debile studiują i się jeszcze wymądrzają. Wiem, że studiujesz kierunek techniczny, ale języka ojczystego też trzeba się nauczyć :(

ilovepain

2013-01-27, 22:15
Do szkoły k***a!

TomdeX

2013-01-27, 22:52
Jak ktoś chce się czegoś nauczyć to chodzi cały czas do szkoły, jak ma w dupę edukacje, a mamusia go wysłała na studia bo się opie**alał w domu to kończy na poprawkach pod koniec semestru. A później zdz**ko, że roboty nie ma - bo ch*ja się nauczył. Ja osobiście olałem studia i w ogóle nie poszedłem, bo prawdę mówiąc byłbym tym drugim typem, co ch*ja robi, byle mieć wyższe wykształcenie, a tak przynajmniej kilka lat będę już miał przepracowane...

Prokurator

2013-01-27, 23:32
Aj i ch*j Ci do tego, spinasz zwieracze bo sam jak ten frajer łazisz do szkoły codziennie zamiast korzystać z wolnego czasu i zdać wszystko z semestrem, frajer ze sweterkiem w serek

4funa

2013-01-28, 01:12
a w dupie to ci sie czasem nie popie**olilo cos ?

Aragon1988

2013-01-29, 00:58
Moreq napisał/a:

Ja chodzę na studia właśnie tak jak gada ten koleś i ch*j w dupę leszczom co łażą cały semestr, c**y j***ne.



Misiu tobie ch*j w dupe, bo nawet nie wiesz jak wiele rzeczy cie omija. Nawet jak masz gówniane studia to samo obcowanie z kadrą edukuje...

Goofywrc

2013-01-29, 21:16
mnie wk***iasz ty, a filmików o tym nie nakręcam.
:gay: