18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie zdałeś

horihan1 • 2013-01-26, 22:45
Ma koleś racje

mnie to osobiście też wk***ia.
jak było to ch*jowo otagowane.

ja...........ax

2013-01-26, 23:44
ja właśnie chodziłem jedynie na zaliczenia w liceum resztę czasu poświęcałem na picie i sex, co do biednego chłopca z filmiku jeśli jesteś tak głupi że by nauczyć się tego minimum na trzy, musisz chodzi na wszystkie zajęcia napie**alać śmieszne prace domowe a potem jeszcze biegać na j***ne korepetycje to ch*j ci na ryj debilu

kaffi

2013-01-26, 23:45
zaba711 napisał/a:


Nawet jak został wysłany do bazy danych czarności sadola to temu debilowi i tak nabiłeś wyświetlenia.



Po ch*j sie odzywasz i pie**olisz jak gówno wiesz? Filmy na sadolu są przechowywane nie w bazie, a na dysku w postaci pliku. Jeśli film oglądasz na sadolu to nie nabijasz mu wyświetleń na yt.

d1abol

2013-01-26, 23:50
Moreq napisał/a:

Ja chodzę na studia właśnie tak jak gada ten koleś i ch*j w dupę leszczom co łażą cały semestr, c**y j***ne.



Prywatnia uczelnia oplacana przez rodzicow, jak mniemam.
Na nornalnje, szanujacej sie , panstwowej uczelni, gdyby Cie prowadzacy cwiczenia nie widzial dluzej jak 3 tygodnie to siedzialbys pod stolem u dziekana i blagal o druga szanse lezac w jego kroczu.. po czym i tak bys wyszedl z placzem, a dziekan i tak by wyj***l Twoje papiery przez okno, wczesiej mieszajac Cie z blotem za zniewage regulaminu uczelni.

rudikopf

2013-01-27, 01:15
Tak obejrzałem sobie filmik i musze stwierdzić, że kolo jest najprawdopodobnie z sosnowca (celowo małą literą) - nienawidzę wszystkiego, co jest pochodzenia żydowskiego oraz sosnowieckiego....

kfqcpk

2013-01-27, 01:18
Nie rozumiem gościa, jak go takie coś wk***ia, to niech też nie chodzi.

baxter

2013-01-27, 02:06
a to co teraz w szkołach nie ma listy obecności ? za moich czasów jak ktoś ewidentnie olewał szkołę to nie miał szans na poprawkę jakąkolwiek i kibel, krótka piłka

byrt

2013-01-27, 02:38
następny koleś który chce się wybić pie**oląc głupoty i powtarzając ciągle to samo

RastaTrance

2013-01-27, 05:55
@Moreq

Dobra cicho Kujonie ;p

Pener

2013-01-27, 07:50
horihan1 napisał/a:

jak było to ch*jowo otagowane.


horihan1 napisał/a:

ch*jowo


horihan1 napisał/a:

*


:facepalm:

Re...........ms

2013-01-27, 09:14
ch*j kogo obchodzi jak kto chodzi na wykłady?
Jak nie chodzi i zalicza tzn, że cwaniak i zrobi karierę.

Jak chodzi pilnie a i tak się niczego nie nauczył to dostanie posadę w kadrach czy coś takiego i tak dalej nic nie będzie robić.

zresztą ch*j w to wszystko i na ch*j te studia bo i tak roboty bez znajomości w tym kraju nie dostaniecie.

dupeczki

2013-01-27, 09:52
Moreq napisał/a:

Ja chodzę na studia właśnie tak jak gada ten koleś i ch*j w dupę leszczom co łażą cały semestr, c**y j***ne.



Cytując klasyka: "i dlatego 3 lata siedzisz na drugim roku - durniu!" ;)

BMWswap

2013-01-27, 10:04
o czym on pie**oli? przecież on nie chodzi na studia, gdyby był studentem, to wiedziałby że na studiach k***a nie ma jedynek, baran j***ny :D

lokosito

2013-01-27, 10:05
lapka dla Ciebie ale w dupe:) zal Ci dupe sciska ze masz tak tepy umysl ze nie potrafisz sie całego materialy w dwa tygodnie nauczyc:)

sh_akal

2013-01-27, 10:07
Moreq napisał/a:

Ja chodzę na studia właśnie tak jak gada ten koleś i ch*j w dupę leszczom co łażą cały semestr, c**y j***ne.



Cipą jesteś Ty! Tak samo jak reszta "studentów" którzy tak robią. Jak nie potraficie wytrzymać na wykładach i uczęszczać regularnie na nie to zapie**alajcie w tej zasranej biedronce za 800zł i nie narzekać że nie pracy w wyuczonym kierunku!!

longcatislong

2013-01-27, 10:19
Moreq napisał/a:

Ja chodzę na studia właśnie tak jak gada ten koleś i ch*j w dupę leszczom co łażą cały semestr, c**y j***ne.



Ciekawe co studiujesz, jeżeli byłoby to coś porządnego, technicznego na przyzwoitej uczelni to byś wyleciał po 1 sesji.

Najpierw taki prześlizguje się przez jakieś pseudo-studia nie robiąc nic 5 lat a potem wielkie halo, że roboty nie ma albo jedyne co znajdzie to taka na zlecenie lub za minimum krajowe.