18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie zdałeś

horihan1 • 2013-01-26, 22:45
Ma koleś racje

mnie to osobiście też wk***ia.
jak było to ch*jowo otagowane.

donminik

2013-01-27, 11:53
Jakiś k**** łeb co chodził cały rok do szkoły bo mu rodzice kazali teraz się żali bo pewnie ma ujeba* hahahahahaha dobrze że się nie popłakał :mrgreen:

no i prawidłowo !!! po co chodzić do szkoły jak i tak sie tam niczego nie nauczysz ... lepiej przyjść na koniec roku i wszystko poprawić :D

Wilkoo

2013-01-27, 11:58
k***a jak mu szkoda, że ktoś przychodzi na sam koniec zalicza i sp***ala to niech sam tak robi, na ch*j drążyć temat.

chubert

2013-01-27, 11:59
Widzę, że tutaj większość studentów z pierwszego roku, a się wymądrzają jakby wszystkie rozumy pozjadali ;) Obecności ważne są na pierwszym roku, bo wtedy najwięcej ludzi odpada, a z każdym kolejnym rokiem już nikt na obecności nie zwraca większej uwagi i z każdym idzie się jakoś dogadać ;) Poza tym wydaje mi się, że tutaj raczej chodzi o szkołę średnią, a nie o studia. Koleś spina zwieracze, nadgorliwiec j***ny, który żałuje, że tak jak inni koledzy nie ma życia towarzyskiego. Zamiast na waksy to zapie**ala grzecznie do szkółki, bo mama da lanie i zakaz na kompa. LOL

soadfan

2013-01-27, 12:15
Moreq napisał/a:

Ja chodzę na studia właśnie tak jak gada ten koleś i ch*j w dupę leszczom co łażą cały semestr, c**y j***ne.



Trochę kultury! Z takim słownictwem nie będziesz przepychał kibli w mojej willi.

Ba...........co

2013-01-27, 12:24
Co to za nowa moda na jakieś vlogi i inne mondrości j***nych jutóberów? na facebóczka se to posyłajcie. ch*j mnie obchodzi co kogoś wk***ia.

VanillaBear

2013-01-27, 12:31
Jaki ból dupy. Czy to wina uczniów, że szkoły są tak ch*jowo łatwe, że nawet nie trzeba do nich chodzić, żeby zdać?

peride

2013-01-27, 12:32
Moreq napisał/a:

Ja chodzę na studia właśnie tak jak gada ten koleś i ch*j w dupę leszczom co łażą cały semestr, c**y j***ne.



Jakbyś studiował gdzie indziej niż na Wyższej Szkole Żonglowania Ryżem, to sam byś grzecznie skakał na zajęcia.

together.poland

2013-01-27, 12:50
Ja pie**ole, jedyny okres w życiu, kiedy możesz sobie położyć ch*ja na lekcje/zajęcia. W robocie raczej już nikt usprawiedliwienia od mamy nie przyjmie, więc k***a korzystaj póki możesz, a nie spinasz wora co najmniej, jakby ci całą rodzinę i pieska naleśnikami wytłukli.

opek92

2013-01-27, 12:55
Hybris napisał/a:

A mnie osobiście wk***ia fakt, że na tym yt od ch*ja powstało tych vlogerów, pseudo-oratorów, jutuberów dzielących się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. Byłoby spoko, gdyby nimi okazali się staruszkowie/kombatanci, ogólnie ludzie po 50, którzy mają o czym opowiadać. Bądź co bądź to właśnie ich wolałbym słuchać niż tych szczyli, których jedynym zmartwieniem jest brak stroju lub zaległe zadanie z przyrody.
Rozpisałbym się, ale szkoda strzępić języka, ileż można pisać o gównie.



To idź pooglądaj Urbana, on ma z 50 lat i dużo widział. Albo fapaj do wystąpień ryżego i wierz w bajki o zielonej wyspie, też dobre. To że ktoś ma 20 lat nie sprawia że gada pierdoły. A ten koleś mówi z sensem.

Mnie osobiście wk***ia fakt, że na tym sadolu od ch*ja powstało tych komentarzy, gdzie hejtuje się wszystkie filmy z yt, nawet jeśli ktoś nie jest SUPER VLOGEREM, nowy filmik wtorek czwartek i święta, tylko po prostu podrze ryj na coś co mu się akurat nie spodobało. I jak najbardziej tworzenie takich filmów popieram i mam z nich bekę. A odnośnie 'braku stroju'
:idzwch*j:
Jesteś tylko kolejną jednostką w pladze ludzi którzy patrzą na tych biednych vlogerów jak na jakiś j***nych proroków i mieszają ich z błotem bo "ALE pie**olI GŁUPOTY" bo nie załapali ironii/przenośni/aluzji. Z całym szacunkiem, ALE pie**olISZ GŁUPOTY.

W gimbazjach zawsze tak było z poprawianiem ocen, po co się bawić z niedorozwojami po parę lat, lepiej przepchnąć i mieć wywalone. Na studiach sam się przejmujesz tym co robisz, na dziennych wszyscy mają na studenta wyj***ne po całości, im więcej udupią na 1 roku tym mniej potem będzie poprawiania kolosów i tyle. A to czy zdasz zależy od tego jak napiszesz zaległe egzaminy w 10 terminie, a nie to że skopiujesz z wiki referat z biologii o energii odnawialnej i dostaniesz 3 na koniec.

A co do filmu: FAJOWE, pozdrawiam.

Trimix

2013-01-27, 13:15
Oczywiście nauka jest dla cwe*ów i ciot....... a potem jest płacz, jak to ??? nie ma pracy ??? dla mnie ??? przecież jestem mgr.inż!!! to po ch*j studiowałem??? co za kraj !!! to wina Tuska czy innego politykiera!!! Ale nie pomyśli jeden z drugim, że pomimo tytułów przed nazwiskiem, gówno wie, i każdy potencjalny pracodawca wyjebie debila po pierwszych tygodniach pracy. Także powodzenia życzę

fangreen

2013-01-27, 13:17
kur*wa az tak was to boli? tez zawsze poprawialem na koniec semestru i ch*uj z tym? jak komus zalezy na dobrej ocenie to zapi*erdala caly rok a jak ktos chce tylko zdac to robi tak jak przecietny uczen ; d przychodzi pod koniec semestru xD

ddobry10

2013-01-27, 13:21
Na ch*j się tak ten typ produkuje jak i tak pewnie na stacji benzynowej będzie pracował :D

feranos

2013-01-27, 13:22
Gówno nie ma racji, jest po prostu głupi i go to boli. Do szkoły (no głównie na studia) nie masz chodzić po to, żeby chodzić i się uczyć, tylko żeby się nauczyć i umieć. Skoro ktoś jest na tyle zdolny, że potrafi się nauczyć i zaliczyć tyle samo co inni w pięć miesięcy, to zajebiście, że tak zrobił nie marnując swojego czasu na szkołę (pewnie i tak zmarnował na coś innego, ale to nieważne). Lewak j***ny, wszyscy mają tak samo cierpieć, bo on jest debilem i nie potrafi zaliczyć wszystkiego w miesiąc.

PanBrowar

2013-01-27, 13:25
A ja osobiście uważam że dobrze typ gada i browarek poleciał. I to się k***a nie tyczy tylko studiów. To że ktoś się opie**ala cały rok a potem przychodzi i poprawia wszystkie oceny na pozytywne to nie oznacza że jak to ktoś "mądrze" powiedział "jest cwany i da sobie radę w życiu" tylko znaczy że jest j***nym leniem, wrzodem na dupie narodu i powinno go się zagonić do roboty. Pragnę przypomnieć wielkim naukowcom sadistica k***a że edukacja od 18 roku życia nie jest obowiązkowa więc jak się nie podoba to wiadomo co możesz zrobić. A pie**olenie o tym że ktoś szuka sprawiedliwości w internecie totalnie mnie rozpie**ala :homer: W normalnym kraju, z normalnym systemem nauczania takie kwiatki nie występują no ale to nie jest normalny kraj... A umysł rozwijać trzeba (niekoniecznie studiami) żeby taki jeden z drugim z białego budynku nie r*chał cię w dupę na każdym kroku i żebyś miał swój rozum a nie oglądał jak się Urban wiesza na youtube albo wypatrywał na TVN-ie na kogo głosować.

Black Snake

2013-01-27, 13:26
k***a ten koleś to debil. Jak nie oceniać to co k***a robić? Debil i mądry będą na tym samym poziomie bo ocen nie będzie -.- Poza tym ja mam 60% obecności w szkole (50% to minimum by nie mieć nkl) inni mają koło 100% i też słyszę ich oburzenie, że mają problemy z poprawianiem, zaliczeniami itp. I wiecie co mnie boli? To, że są takimi debilami. Mało w szkole jestem, ale naprawdę większość umiem, a oni 100% frekwencji, a oceny i wyniki z egzaminów naprawdę dużo gorsze. Już nie mówię o ich elokwencji i tematach do rozmów. ZIOŁO!!! PICIE!!! k***A, ALE SIĘ SCHLAŁEM! -.- Ten koleś mi na takiego samego zjeba wygląda co 75% mojej klasy.