18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metallica

Muder • 2012-03-07, 11:10
Za dużo tego dóbstepu na sadolu. Wrzucacie te brzęczenie k***a prawie codziennie, jakby to kogoś miało zainteresować.
Ci kolesie nigdy nie potrzebowali gołych gimbusek machających dupą przed kamerką, żeby być popularnymi i ściągać na każdy koncert po kilkadziesiąt tysięcy ludzi (tak k***a, grają na stadionach, lotniskach i w jebitnych halach sportowych, a nie w małych śmierdzących klubikach).
Patrzcie i słuchajcie dóbsrepowcy, przedstawiam wam legendę- Metallica.



I k***a nikt mi nie wmówi, że skomponowanie utworu dubstepowego jest trudniejsze, niż skomponowanie prawdziwej piosenki (bez różnicy czy to metal, jazz, blues, czy chociażby hip-hop). I k***a nikt mi nie wmówi, że taki Szkrileks to artyści albo muzycy. To są informatycy i k***a pogódźcie się z tym.
Umrzyjcie i niech ta piźnięta moda się skończy.

~tip.top

2012-03-07, 11:14
Zastanawiam się co z tym zrobić :roll:

Muder

2012-03-07, 11:15
Skoro nic nie robicie z tymi dubstepowymi piosenkami, to może zostaw w poczekalni i niech samo się obroni?

.:...........:.

2012-03-07, 11:19
Anonymous~ napisał/a:

Zastanawiam się co z tym zrobić :roll:



Również się zastanawiałem. Może zostawimy, a jak za bardzo się spinać będą to do susz albo klop. :)

~tip.top

2012-03-07, 11:20
Kolejny temat do dyskusji, która muzyka lepsza, a co mi tam... niech będzie ;)

Sl...........nx

2012-03-07, 11:21
Muder napisał/a:


Patrzcie i słuchajcie dóbsrepowcy, przedstawiam wam legendę- Metallica.


Uważaj, zaraz przyleci jeden cudak, który powie, że ten zespół to kaszanka, bo zaczął go słuchać jakiś niemały odsetek gimbusów.

ul...........rt

2012-03-07, 11:24
ch*j tam czy to metallica czy k***a Justin Bieber zastanawia mnie fakt po ch*j to tutaj wrzuciłeś..?

Xenomorph08

2012-03-07, 12:06
Kocham Metallikę mim całym pluszowym serduszkiem ale kurde, to nie forum muzyczne!
Lepiej już wrzucić filmik jak Trujillo w Wawie mówi po polsku do tłumu "zajebiście".

albineek

2012-03-07, 12:11
ulthart napisał/a:

ch*j tam czy to metallica czy k***a Justin Bieber zastanawia mnie fakt po ch*j to tutaj wrzuciłeś..?


po to zeby glupi mial pytanie

cwaniak82

2012-03-07, 12:17
albineek napisał/a:


po to zeby glupi mial pytanie



k***a niema głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi ośla łąko

Sl...........nx

2012-03-07, 12:32
cwaniak82 napisał/a:


k***a niema głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi ośla łąko


Dlaczego kwas solny uczestniczy w procesie trawienia, skoro łąka jest zielona, a w zamrażalce nie znalazłem dzisiaj pierogów?

Skoro nie ma głupich pytań, a jedynie odpowiedzi, poproszę o mądrą odpowiedź na to pytanie.

Kotli

2012-03-07, 13:31
Ogarnijcie ile wiary przyszło na koncert w Moskwie w 1991 r. Ludzi napizgane po horyzont, szacuje się, że przyszło ok. miliona osób.


Bu...........oR

2012-03-07, 13:34
Komponowanie Dubstepu trudne? Garnki mam, wiertarka też sie gdzieś wala... jeszcze jakiś ciężki młotek i w czym problem ? :lodowka: :lodowka:

wójek

2012-03-07, 13:36
ch*j w metalike, SLAYER k***A!

defcon1

2012-03-07, 13:47
Znam tylko Nothing else matters ale jestem największym fanem Metallici!