18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metallica

Muder • 2012-03-07, 11:10
Za dużo tego dóbstepu na sadolu. Wrzucacie te brzęczenie k***a prawie codziennie, jakby to kogoś miało zainteresować.
Ci kolesie nigdy nie potrzebowali gołych gimbusek machających dupą przed kamerką, żeby być popularnymi i ściągać na każdy koncert po kilkadziesiąt tysięcy ludzi (tak k***a, grają na stadionach, lotniskach i w jebitnych halach sportowych, a nie w małych śmierdzących klubikach).
Patrzcie i słuchajcie dóbsrepowcy, przedstawiam wam legendę- Metallica.



I k***a nikt mi nie wmówi, że skomponowanie utworu dubstepowego jest trudniejsze, niż skomponowanie prawdziwej piosenki (bez różnicy czy to metal, jazz, blues, czy chociażby hip-hop). I k***a nikt mi nie wmówi, że taki Szkrileks to artyści albo muzycy. To są informatycy i k***a pogódźcie się z tym.
Umrzyjcie i niech ta piźnięta moda się skończy.

Muder

2012-03-07, 23:54
Cytat:

Wypie**alaj z tym, w domu sobie posłuchaj a nie wrzucaj mi syfu.

I nie, nie słucham dubstepu a jedynie wk***ia mnie jechanie po gustach typu jaka to twoja muzyka jest prawdziwa a innych już nie.



Miałem już nie odpisywać na takie głupie komentarze, ale okej, czuj się zaszczycony, że zwracam na Ciebie uwagę. Otóż, nie jadę po dubstepie, tylko stwierdzam fakty. A fakty są takie, że dubstepu jest w ch*j za dużo na sadolu, Co drugi glupi filmik, czy z gołą dupą, czy z ptaszkiem, czy z bmxami, Shakirą, jest z dubstepem. Nawet teledyski dubstepowe tu znajdziesz. A więc, mój temat to swojego rodzaju protest i przy okazji ukłon w stronę osób, które wchodząc na sadola mogą uraczyć swe uszy dobrym, gitarowym graniem. Dziękuje, dobranoc.

Gratuluję warna.

ul...........rt

2012-03-08, 10:19
Muder napisał/a:



Miałem już nie odpisywać na takie głupie komentarze, ale okej, czuj się zaszczycony, że zwracam na Ciebie uwagę. Otóż, nie jadę po dubstepie, tylko stwierdzam fakty. A fakty są takie, że dubstepu jest w ch*j za dużo na sadolu, Co drugi glupi filmik, czy z gołą dupą, czy z ptaszkiem, czy z bmxami, Shakirą, jest z dubstepem. Nawet teledyski dubstepowe tu znajdziesz. A więc, mój temat to swojego rodzaju protest i przy okazji ukłon w stronę osób, które wchodząc na sadola mogą uraczyć swe uszy dobrym, gitarowym graniem. Dziękuje, dobranoc.

Gratuluję warna.



Ty chyba k***a za bardzo nie rozumiesz o co tutaj chodzi..Czy Ty myślisz że te wszystkie filmiki montują ludzie z sadola,i specjalnie wpie**alają dubstep w podkład...?Człowieku miej pretensje do całego świata!Najlepiej oprotestuj to na youtube!!

d-wade

2012-03-08, 12:03
I tak wszyscy wiemy że skończyli się na Kill'em All

DustEater

2012-03-08, 13:38
to się nazywa pralka albo działanie wiertarki

krysztal92

2012-03-08, 15:04
haha śmieszą mnie takie dyskusje. Są gusta i guściki i o tym się nie dyskutuje. I mam nadzieję ,że podk***ie chociaż paru z Was teraz ;)



Haters Gonna Hate...

MetaLina

2012-03-08, 15:14
@up, to jest wersja dubstepowa? Pytam, bo za bardzo nie wiem co to za cudo ten dubstep, a to wyżej na zwykłą elektro przeróbkę mi zakrawa :roll:

Phallucifer

2012-03-08, 17:55
moze metalowcy to brudasy i ćpuny ! Jeszcze alkoholicy, gwałciciele dzieci, złodzieje i pedały,
ale nie chodzimy do kosciola.

zonk

2012-03-09, 12:55
Rock czy też metal już tyle lat istnieje i nadal nie przemija. A te wasze dupstepy, ciulstepy i inne gówna po chwili padają i następuje moda na coś innego i tak w kółko.