18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metallica

Muder • 2012-03-07, 11:10
Za dużo tego dóbstepu na sadolu. Wrzucacie te brzęczenie k***a prawie codziennie, jakby to kogoś miało zainteresować.
Ci kolesie nigdy nie potrzebowali gołych gimbusek machających dupą przed kamerką, żeby być popularnymi i ściągać na każdy koncert po kilkadziesiąt tysięcy ludzi (tak k***a, grają na stadionach, lotniskach i w jebitnych halach sportowych, a nie w małych śmierdzących klubikach).
Patrzcie i słuchajcie dóbsrepowcy, przedstawiam wam legendę- Metallica.



I k***a nikt mi nie wmówi, że skomponowanie utworu dubstepowego jest trudniejsze, niż skomponowanie prawdziwej piosenki (bez różnicy czy to metal, jazz, blues, czy chociażby hip-hop). I k***a nikt mi nie wmówi, że taki Szkrileks to artyści albo muzycy. To są informatycy i k***a pogódźcie się z tym.
Umrzyjcie i niech ta piźnięta moda się skończy.

duży

2012-03-07, 14:10
Muder napisał/a:

Za dużo tego dóbstepu na sadolu. Wrzucacie te brzęczenie k***a prawie codziennie, jakby to kogoś miało zainteresować.



Pomyliłeś forum kolego. To NIE JEST FORUM MUZYCZNE!! To jest SADISTIC, to miejsce na, jak sama nazwa wskazuje, sadystyczne rzeczy. I nic bardziej sadystycznego dla uszu niż codzienna dawka dubstepu. Więc bądź tak grzeczny, zabierz swe zabawki i leć na forum Viva albo 4Fun itp.

Postulat: Zakazać wrzucania muzyki na Sadisticu. Chyba że to jakieś wideo z koncertu, na którym ktoś otwarcie złamał sobie kręgosłup :idea:

Pit89

2012-03-07, 14:11
a ja na wasza dyskusje tak

jokotones

2012-03-07, 14:17
Co to k***a? Portal Muzyczny?

dram09

2012-03-07, 14:28
Templariusz Mariusz napisał/a:

Amen
Obrazek
Z pozdrowieniami dla fanów Dópstepu.



Tez pozdrawiamy

mr W

2012-03-07, 14:32
Dubstep za jakiś czas umrze jak każda moda. Rock będzie żył wiecznie.

.:...........:.

2012-03-07, 14:33
mr W napisał/a:

Dubstep za jakiś czas umrze jak każda moda. Rock będzie żył wiecznie.



Eee, na murkach widywałem niegdyś napisy "punks not dead". Wydaje mi się, że rocka to nie dotyczy.

bokun1237

2012-03-07, 14:35
rock i inne ścierwo tego typu banda brudasów i ćpunów przykład mamy na Woodstock co roku :)

Nie podoba ci się dubstep to k***a nie słuchaj


Brudasy na koncercie --->



BongMan

2012-03-07, 14:37
Czytam komentarze i się zastanawiam gdzie ja k***a trafiłem? Na forum gimnazjum specjalnego numer 2 w Pcimiu? Ja pie**olę :facepalm:

stanek1235

2012-03-07, 14:39
Lagg forum post do usuniecia

Lam3rZ

2012-03-07, 14:39
To ch*j... idac tokiem myslenia autora tego tematu i ja wrzuce cos od siebie.

"ch*j w dupe kazdemu kto slucha odmiennej muzyki niz ja, nie lubie czegos to musze to zgnoic a jedyne co powinni ludzie sluchac to to, czego slucha masa pseudo normalnych ludzi..."

Muzyka jest roznoraka, gusty muzyczne tez, wiec przestancie pie**olic ze dubstep jest do dupy, ze jedynie k***a bieber jest moim masterem itp... przestancie wkoncu najezdzac na siebie nawzajem bo 90% ludzi tutaj piszacych ze dubstep to gowno, w rzeczywistosci slucha go na codzien badz tez ma kilka utworow ktore mu sie podobaja. Jedynie pisza tutaj takie glupoty bo to teraz w modzie.

A teraz posluchacie sobie czegos jeszcze gorszego od dubstepu. I mam to gdzies ze dla was sa to odglosy z budowy, czy zacinajaca sie wiertarka... Bede tego sluchal i BA, jezdzac po miescie bede was jeszcze bardziej gnebil tym puszczajac ja na cala moc glosnikow.

Peace.


stanek1235

2012-03-07, 14:40
@ LAgg Forum usunac posta

ph...........w5

2012-03-07, 14:40
bokun1237 napisał/a:

rock i inne ścierwo tego typu banda brudasów i ćpunów przykład mamy na Woodstock co roku :)

Nie podoba ci się dubstep to k***a nie słuchaj


Brudasy na koncercie --->





O ja pie**ole, ten w ogrodniczkach jaki bitny :D

coldkilla

2012-03-07, 14:46
nie wiem jak wam ale jak dla mnie metale i ten styl cały zawsze kojarzył mi się z brudasami i tanimi winami helupa te sprawy pozdro...

lapsikoss

2012-03-07, 14:48
To nie jest forum muzyczne, religijne, polityczne, o zwierzętach ani o Madzi.
A jednak mnóstwo było już o tym tematów, setki komentarzy i nie było z tego tragedii, czasem tylko trochę spiny, czasem trochę niewybrednych słów, ale zawsze jakaś dyskusja, którą ludzie czasem nawet starali się uczynić pożyteczną.
Równie dobrze mogę wrzucić jakiś słodziutki film ze słodziutkimi pchlarzami, choć to nie jest forum kynologiczne, prawda? Więc bez spiny, stanek1235 i wszyscy inni. Weszło na główną, dostało mnóstwo piw i mnóstwo komentarzy, czyż nie o to chodzi? :D