18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metallica

Muder • 2012-03-07, 11:10
Za dużo tego dóbstepu na sadolu. Wrzucacie te brzęczenie k***a prawie codziennie, jakby to kogoś miało zainteresować.
Ci kolesie nigdy nie potrzebowali gołych gimbusek machających dupą przed kamerką, żeby być popularnymi i ściągać na każdy koncert po kilkadziesiąt tysięcy ludzi (tak k***a, grają na stadionach, lotniskach i w jebitnych halach sportowych, a nie w małych śmierdzących klubikach).
Patrzcie i słuchajcie dóbsrepowcy, przedstawiam wam legendę- Metallica.



I k***a nikt mi nie wmówi, że skomponowanie utworu dubstepowego jest trudniejsze, niż skomponowanie prawdziwej piosenki (bez różnicy czy to metal, jazz, blues, czy chociażby hip-hop). I k***a nikt mi nie wmówi, że taki Szkrileks to artyści albo muzycy. To są informatycy i k***a pogódźcie się z tym.
Umrzyjcie i niech ta piźnięta moda się skończy.

KaOeNDeI

2012-03-07, 13:48
"jak by to kogoś miało zainteresować"... a myślisz że Metalica wszystkich zainteresuje ? banda brudasów

push3k

2012-03-07, 13:50
Slonx napisał/a:


Uważaj, zaraz przyleci jeden cudak, który powie, że ten zespół to kaszanka, bo zaczął go słuchać jakiś niemały odsetek gimbusów.

Czemu kaszanka? Pierwsze 4 albumy to świetny thrash, a piąty to świetny zlepek pop-thrashu. Kaszana to dopiero potem...


Aha, po kija robicie hejtownię? Też nie lubię dubstepu i wolę metal, ale niech inni sobie słuchają tego ich dubstepu. Co mnie do tego? Każdy słucha co mu się podoba.

Takewon

2012-03-07, 13:50
Co jak co, ale zazwyczaj zamieszczane filmiki z dubstepem, były filmikami czegoś dotyczącymi (jakieś sporty, faile itp.) lub też tutorialami jak robić dubstep. Więc o kant dupy trochę ten temat :roll:

lllllll

2012-03-07, 13:52
Slonx napisał/a:


Dlaczego kwas solny uczestniczy w procesie trawienia, skoro łąka jest zielona, a w zamrażalce nie znalazłem dzisiaj pierogów?



Nie wiem czy zauważyłeś, ale sam sobie odpowiedziałeś głupio na pytanie.
"Dlaczego kwas solny uczestniczy w procesie trawienia" to jest pytanie.
To Twoja odpowiedź:"skoro łąka jest zielona, a w zamrażalce nie znalazłem dzisiaj pierogów", która jest, powiedzmy 'głupia'.

Roszp

2012-03-07, 13:55
Nie ma piwa za hejt.

Rumcajs_Rozpruwacz

2012-03-07, 13:56
Takewon napisał/a:

Co jak co, ale zazwyczaj zamieszczane filmiki z dubstepem, były filmikami czegoś dotyczącymi (jakieś sporty, faile itp.) lub też tutorialami jak robić dubstep. Więc o kant dupy trochę ten temat :roll:





To masz z jakimś tematem. Sadolowe wesele bez dubstepu.

Muder

2012-03-07, 13:59
Takewon napisał/a:

Co jak co, ale zazwyczaj zamieszczane filmiki z dubstepem, były filmikami czegoś dotyczącymi (jakieś sporty, faile itp.) lub też tutorialami jak robić dubstep. Więc o kant dupy trochę ten temat :roll:



Ekhm...

http://www.sadistic.pl/tak-sie-tanczy-dubstep-vt107037.htm
Cytat:

Może komuś nagle spodoba się dubstep

- ani filmik ciekawy, ani dupa fajna, ani taniec seksowny.

http://www.sadistic.pl/nadal-uwazasz-ze-dubstep-tworzy-sie-wiertarka-vt106808.htm
Gdyby można byłoby odpowiadać na filmiki użytkowników to mój temat to właśnie byłaby moja odpowiedź.

http://www.sadistic.pl/poj***ny-teledysk-dubstepu-vt75729.htm
dubstepowy teledysk...

I w czym te tematy są lepsze/ciekawsze niż ten, który założyłem?

kietong

2012-03-07, 14:01
Ale moda na dubstep już się dawno skończyła. Teraz jest moda na nielubienie dubstepu, coś w rodzaju mody na ateizm.

RafalJestem

2012-03-07, 14:02
Muder napisał/a:

To są informatycy i k***a pogódźcie się z tym.


Borgore - były perkusista death metalowego Shabira.
Jeśli informatycy tak potrafią grać na perkusji to chciałbym być informatykiem :)

Muder napisał/a:



http://www.sadistic.pl/poj***ny-teledysk-dubstepu-vt75729.htm
dubstepowy teledysk...

I w czym te tematy są lepsze/ciekawsze niż ten, który założyłem?



Obraz z tego teledysku przynajmniej pasuje na sadola.

ph...........w5

2012-03-07, 14:03
To nie jest muzyka. Jakieś brzdęki i darcie mordy :]. Niektórzy mówią że od dubstepu ich głowa boli. Mnie głowa boli właśnie przy takiej muzyce.

soqu1

2012-03-07, 14:05
Najbardziej ch*jowy rodzaj muzyki to dubstep i metal. Pierwsze to garnki, drugie to stara lokomotywa parowa

kietong

2012-03-07, 14:06
@Amsterdam
Ejże, ejże, kolego. Ja również nie cierpię brudasów i łudstokowego motłochu, bo to śmiecie i nieroby, ale tu mamy do czynienia z legendą, więc trochę szacunku.

Lipo

2012-03-07, 14:06
RafalJestem napisał/a:


Borgore - były perkusista death metalowego Shabira.
Jeśli informatycy tak potrafią grać na perkusji to chciałbym być informatykiem :)



Obraz z tego teledysku przynajmniej pasuje na sadola.



chodziło o Skrillexa :homer: