18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metallica

Muder • 2012-03-07, 11:10
Za dużo tego dóbstepu na sadolu. Wrzucacie te brzęczenie k***a prawie codziennie, jakby to kogoś miało zainteresować.
Ci kolesie nigdy nie potrzebowali gołych gimbusek machających dupą przed kamerką, żeby być popularnymi i ściągać na każdy koncert po kilkadziesiąt tysięcy ludzi (tak k***a, grają na stadionach, lotniskach i w jebitnych halach sportowych, a nie w małych śmierdzących klubikach).
Patrzcie i słuchajcie dóbsrepowcy, przedstawiam wam legendę- Metallica.



I k***a nikt mi nie wmówi, że skomponowanie utworu dubstepowego jest trudniejsze, niż skomponowanie prawdziwej piosenki (bez różnicy czy to metal, jazz, blues, czy chociażby hip-hop). I k***a nikt mi nie wmówi, że taki Szkrileks to artyści albo muzycy. To są informatycy i k***a pogódźcie się z tym.
Umrzyjcie i niech ta piźnięta moda się skończy.

burzyk1992

2012-03-07, 14:51
i przyjdzie ci taki smierdziel, wrzuci piosenke jego ulubionego gatunku muzycznego, besztajac przy tym ulubiony gatunek innych, uznajac go za wiercenie wiertarki, dla mnie ulubiony gatunek muzyki to hiphop, bo dla mnie liczy sie przeslanie, rock dla mnie jest do dupy, bo chociazby w piosence curta cobaina, smell like teen spirit, nie ma ani kszty sensownego tekstu, jest to nielogiczny, przypadkowy splot słow, ktore ukladaja sie w ladnie brzmiacy tekst. ale to nie znaczy, ze mam tutaj wstawiac piosenke piha, ktora opowiada o moim i wielu mlodych ludzi zyciu, gnojac przy tym wlasnie ta piosenke nirvany, bo nie ma przeslania. amen

.:...........:.

2012-03-07, 14:52
Na ch*j komentujecie skoro się nie podoba? Co za pipki. :facepalm:

coldkilla

2012-03-07, 14:52
otóż to dobrze kolega wyżej stwierdził krótko i na temat :)

neil

2012-03-07, 15:06
i metalika i dabstepu ch*jowe:)

i metalika i dabstepy ch*jowe :)

nynek345

2012-03-07, 15:15
Zajebiście... Wpisujemy www.sadistic.pl, ładuje się strona i sru, przeglądamy nowe style taneczne, najnowsze gatunki muzyczne, czytamy w komentarzach rozmowy na temat najlepszej muzyki (aktualnie dość sporo takich dyskusji). Powoli zaczyna się tak dziać, że jedyną różnicą między jakimiś plotkarskimi portalami, a sadolem będzie kolor tła. Gdzie ten sadistic, który pamiętam? Na którym można było wiele ciekawych rzeczy poczytać jak i pooglądać? Ludzie wrzucają metallice, jakieś dubstepy, czy też jak ktoś tańczy siakieś brekdensy.... a na ch*j mnie to panie? Jak sobie będę chciał poczytać czy posłuchać coś nie coś z działu muzyka to znajdę odpowiedni portal. "Sadistic - Codzienna dawka czarnego humoru"? Się pytam gdzie? Quo Vadis Sadisticu?

chybeck

2012-03-07, 15:15
Dlaczego jak jest jakaś muzyka (dubstep to nie muzyka, to wręcz świętokradztwo by powiązać tym słowem dubstep i np. muzykę klasyczną) to zawsze musi być kłótnia, spinanie się i wyzywanie od brudasów i pedałów? Dlaczego w takich tematach ludzie nie łączą się tak samo jak tutaj? Głupie napinanie się, którego jedynym owocem jest sprawdzanie czy moderator jest dzisiaj czujny.

bokun1237

2012-03-07, 15:31
Sadistic już nie jest takie sadistic :(

fischu

2012-03-07, 15:33
Jak słysze takiego pajaca jak Templariusz Mariusz (reszty wymieniać mi się nie chce) to aż mi się nie dobrze robi. Tutaj mocny, a w rzeczywistości pewnie kolejny niedojeb z długimi włosami latający jak obłąkany po świecie. Czymże ta twoja jakże wyjebista Metallica się wyróżnia, poza tym, że tak jak inne znane zespoły/artyści zyskała część rynku muzycznego i wpasowała w gusta muzyczne danej grupy osób. Każdy słucha czego chce i ch*j ci do tego. Pedałem to prędzej ja ciebie nazwę, skoro latasz jak ten popapraniec z długimi włosami, ubrany na styl a'la ch*j jaki to ja nie jestem k***a mroczny. Znam parę osób lubujących się w twoich klimatach, ale na szczęście nie mają tak nasrane w głowie aby nie móc posłuchać także innej muzyki. Dziwię się tylko moderacji, że nie usunęła tego linka. O ile mi wiadomo na Sadistica czasami wpada dupstep i jego pochodne, ale są one tylko częścią filmików, w którym sam obraz jest najważniejszy, a nie ściżka dźwiękowa.

idzior

2012-03-07, 15:44
ulthart napisał/a:

ch*j tam czy to metallica czy k***a Justin Bieber zastanawia mnie fakt po ch*j to tutaj wrzuciłeś..?


Przecież wyjaśnił to w opisie i jest tam dość wyraźnie, albo się już za mocno spiłem. Polać za muzykę bo już mam dość posklejanych błędów urządzeń elektrycznych...

Muder

2012-03-07, 15:48
W ramach podsumowania od autora, oraz zakończenia jałowej dyskusji.
Tak sadistic.pl to nie jest forum muzyczne. Dlatego tak jak wy nie chcecie tu metalu, tak ja nie chce tu dubstepu. A, że dubstep jest przemycany w ch*jowych filmikach, które po prostu "oby były" ważne, że jest dubstep w podkładzie. Jakie to tematy, napisałem w poście na pierwszej stronie.
A w tym filmiku ważny jest też obraz. Wyłączcie dźwięk, a zobaczycie agresję, charyzmę i talent w najczystszej postaci. Włączcie fonię to usłyszycie ostry wokal i przekleństwa wokalisty. To nie wpisuje się w charakter sadistica?

I pytanie na koniec czy k***a filmik z gołą dupą i dubstepem w tle jest wartościowszy i sadystycznie lepszy od tego?

P.S. Filmik dostał prawie 80 piw i w ch*j komentarzy. Chyba o to tu chodzi, nie?

so whaat

2012-03-07, 15:53
niecały rok tu jestem, mało sie udzielam ale to jest juz godne pożałowania. wpie**oliła sie banda gimbusów na sadola bo myśla ze są super jak mają sadola w lajkach na fejsbooku i pie**olą smuty - jaki ten dupstep ch*jowy, jaka ta metallica zajebista, jaka ta metallica ch*jowa, i jaki ten dupstep zajebisty. i wiecie co wam powiem? że wy, którzy sie kłócicie o to, który gatunek lepszy jesteście wszyscy zdrowo poj***ni. lepsi sie poczujecie jak wrzucicie kawałek który lubicie na neta i napiszecie że ci którym sie nie podoba to gej dupa i ch*j? no to gratulacje. :roll:
co do kwestii strojów - brudasy niech sobie biegają w glanach, mhrocznych kurteczkach z napisem byle jakiej kapeli metalowej + oczywiście długie włoski. i mimo, że sam słucham metalu i to ciezkiego to jakoś potrafie sie ubrać jak człowiek, wyjść na miasto w koszuli czy w czymś, a nie straszyć dzień w dzień w tych samych śmierdzących łachach, byle tylko pokazać swiatu jaki to sie nie jest zajebistym, z tym napisem "METALLICA" na plecach. a - i proponuje tym wszystkim hejterom dapstepu wreszcie dorosnąć, bo osobiscie mnie o wiele bardziej wk***iają poj***ne grupki tró metalowców (odizolowanych od reszty społeczeństwa, w imię bycia przyj***nym metalowcem) niż zwykli ludzie słuchający dupstepu. niech sobie słuchają, nie obchodzi mnie to zbytnio. ja słucham metalu i rocku - oni dupstepu i electro. ch*j wam do tego? tacy super jesteście, że musicie wpajać swoje nawyki muzyczne innym ludziom? przez podobne przekonania wybuchały wojny - tylko że tam chodziło o religie, rase itp a nie o to, co leci w naszych słuchawkach.

ul...........rt

2012-03-07, 15:56
idzior napisał/a:


Przecież wyjaśnił to w opisie i jest tam dość wyraźnie, albo się już za mocno spiłem. Polać za muzykę bo już mam dość posklejanych błędów urządzeń elektrycznych...



Opis i tak nie wyjaśnia faktu po ch*j to tu wrzucił...Do tego obraża inne style muzyczne bo akurat metallica jest według niego zajebista.Pierogi też są zajebiste i jakoś nie wrzucam tematu o robieniu pierogów i nie pokazuje filmiku jak wszyscy się nimi zachwycają na zjeździe koła gospodyń wiejskich!Według mnie hardstyle jest zajebisty i co,mam teraz wrzucać filmiki z Qlimaxa?Ogarnijcie się ludzie do ch*ja!

Muder napisał/a:

W ramach podsumowania od autora, oraz zakończenia jałowej dyskusji.
Tak sadistic.pl to nie jest forum muzyczne. Dlatego tak jak wy nie chcecie tu metalu, tak ja nie chce tu dubstepu. A, że dubstep jest przemycany w ch*jowych filmikach, które po prostu "oby były" ważne, że jest dubstep w podkładzie. Jakie to tematy, napisałem w poście na pierwszej stronie.
A w tym filmiku ważny jest też obraz. Wyłączcie dźwięk, a zobaczycie agresję, charyzmę i talent w najczystszej postaci. Włączcie fonię to usłyszycie ostry wokal i przekleństwa wokalisty. To nie wpisuje się w charakter sadistica?

I pytanie na koniec czy k***a filmik z gołą dupą i dubstepem w tle jest wartościowszy i sadystycznie lepszy od tego?

P.S. Filmik dostał prawie 80 piw i w ch*j komentarzy. Chyba o to tu chodzi, nie?



Filmik z gołą dupą zawsze będzie lepszy nawet jeśli w podkładzie będzie śpiewać Selena Gomez!!!
A dostał 80 piw bo sadole już są pewnie po kilku głębszych i ch*jowo trafiają kursorem!

idzior

2012-03-07, 15:57
so whaat napisał/a:

co leci w naszych słuchawkach.


Jaki ja byłbym szczęśliwy gdyby jednak wszyscy te słuchawki mieli...
ulthart, W zasadzie masz rację trochę przesadziłem.
Dupstep mnie wk***ia fakt, nieraz zdarzyło mi się powyzywać, ale k***a dajcie do regulaminu albo do tematu co tam moderatorzy nie lubią słowa dubstep, rock i inne gatunki muzyczne, może się to trochę skończy

so whaat

2012-03-07, 16:04
tak samo metalowcy nie noszą słuchawek, tak i dupstepowcy nie noszą. nie ma o co spinać pośladów, bo tylko sadola zaśmiecamy pie**oleniem smut zamiast cieszyć się prawdziwym przeznaczeniem portalu.
powtórze - muzyka to sprawa indywidualna każdego z nas.
do autora: jak chcesz robić krucjaty to rób, tylko na inny temat. wrzuć coś ciekawego o murzynach. napewno będzie ciekawiej niż to co wrzuciłeś. a jak chcesz nadal prowadzić wojne na nutki to :idzwch*j:

Sl...........nx

2012-03-07, 16:13
kielcik napisał/a:



Nie wiem czy zauważyłeś, ale sam sobie odpowiedziałeś głupio na pytanie.
"Dlaczego kwas solny uczestniczy w procesie trawienia" to jest pytanie.
To Twoja odpowiedź:"skoro łąka jest zielona, a w zamrażalce nie znalazłem dzisiaj pierogów", która jest, powiedzmy 'głupia'.


Mylisz pojęcia, mocium panie.

Gdy zadam pytanie: "Dlaczego Kardaszewski pełni ważną funkcję publiczną, skoro nawołuje do linczu?" To w żaden sposób sobie nie odpowiadam.