18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metallica

Muder • 2012-03-07, 11:10
Za dużo tego dóbstepu na sadolu. Wrzucacie te brzęczenie k***a prawie codziennie, jakby to kogoś miało zainteresować.
Ci kolesie nigdy nie potrzebowali gołych gimbusek machających dupą przed kamerką, żeby być popularnymi i ściągać na każdy koncert po kilkadziesiąt tysięcy ludzi (tak k***a, grają na stadionach, lotniskach i w jebitnych halach sportowych, a nie w małych śmierdzących klubikach).
Patrzcie i słuchajcie dóbsrepowcy, przedstawiam wam legendę- Metallica.



I k***a nikt mi nie wmówi, że skomponowanie utworu dubstepowego jest trudniejsze, niż skomponowanie prawdziwej piosenki (bez różnicy czy to metal, jazz, blues, czy chociażby hip-hop). I k***a nikt mi nie wmówi, że taki Szkrileks to artyści albo muzycy. To są informatycy i k***a pogódźcie się z tym.
Umrzyjcie i niech ta piźnięta moda się skończy.

nynek345

2012-03-07, 16:43
Skończcie pie**olić która muzyka jest najlepsza i dlaczego akurat wasza, bo takie rozmowy można o kant dupy rozbić (oczywiście wiadomo że moja rządzi). Co do tematu muzyki w filmikach, tu takie spostrzeżenie. Jak mi się nie podoba podkład to puszczam coś innego, ewentualnie wyłączam głos i oglądam samo video. Na razie wiele filmików ma podkład np w formie takiego dubstepu i już wystarczy żeby mieć w dupie to co jest zawarte w filmiku, a zająć się tematem "dlaczego dubstep jest ch*jowy". I tu nie chodzi o sam dubstep, bo aktualnie jak widzę, wszystkie filmiki które mają jakąś dość specyficzną muzykę sprawiają ogromne spięcia na tematy muzyczne. W ten sposób sadistic przeradza się w wylęgarnie napinaczy, a to wpływa na klimat tu panujący.

Kto napisze tu kolejny komentarz ten chłopak Jacykowa!

Boss-man

2012-03-07, 17:15
Hałas i nic więcej...

sowiak92

2012-03-07, 17:18
Co to k***a za darcie p*zdy? ;o. Nie slucham srapstepu ale to tez jest gnoj

Rumcajs_Rozpruwacz

2012-03-07, 17:22
burzyk1992 napisał/a:

i przyjdzie ci taki smierdziel, wrzuci piosenke jego ulubionego gatunku muzycznego, besztajac przy tym ulubiony gatunek innych, uznajac go za wiercenie wiertarki, dla mnie ulubiony gatunek muzyki to hiphop, bo dla mnie liczy sie przeslanie, rock dla mnie jest do dupy, bo chociazby w piosence curta cobaina, smell like teen spirit, nie ma ani kszty sensownego tekstu, jest to nielogiczny, przypadkowy splot słow, ktore ukladaja sie w ladnie brzmiacy tekst. ale to nie znaczy, ze mam tutaj wstawiac piosenke piha, ktora opowiada o moim i wielu mlodych ludzi zyciu, gnojac przy tym wlasnie ta piosenke nirvany, bo nie ma przeslania. amen



Właśnie zbeształęś inny gatunek muzyczny niż twój. Lepiej się nie odzywaj już bo nie gesteś godny zaufania :)

zonk

2012-03-07, 17:42
burzyk1992 napisał/a:

i bo chociazby w piosence curta cobaina, smell like teen spirit, nie ma ani kszty sensownego tekstu, jest to nielogiczny, przypadkowy splot słow, ktore ukladaja sie w ladnie brzmiacy tekst.


No to żeś k***a powiedział, tak jakby te wszystkie peje i inne ch*je śpiewały z sensem.

Mlodymm

2012-03-07, 18:01
Ja pie**ole, kolejny wielki TRU metalowiec, który nie dopuszcza do siebie nic innego aniżeli metal? Ile Ty chłopcze masz lat? 15? Bo takie zachowania są żałosne i pokazują tylko i wyłączenie Twoje ograniczenia. Ja też słucham metalu, dużo mocniejszego niż Twoja legenda - Metallica, ale jakoś nie boli mnie posłuchanie Skirllexa jeśli jest to dobre, czy hip-hopu lub popu i każdego innego rodzaju muzyki. Brak słów na takich ludzi...

Rumcajs_Rozpruwacz

2012-03-07, 18:11


Ja na przykład lubie mieszanki w ekstremalnych gatunkach. Fajne mózgozjeby wychodza.

Muder

2012-03-07, 18:16
Cytat:

Ja pie**ole, kolejny wielki TRU metalowiec, który nie dopuszcza do siebie nic innego aniżeli metal? Ile Ty chłopcze masz lat? 15? Bo takie zachowania są żałosne i pokazują tylko i wyłączenie Twoje ograniczenia. Ja też słucham metalu, dużo mocniejszego niż Twoja legenda - Metallica, ale jakoś nie boli mnie posłuchanie Skirllexa jeśli jest to dobre, czy hip-hopu lub popu i każdego innego rodzaju muzyki. Brak słów na takich ludzi...



Jaaa pie**ole baranie.... Cudownie, cieszę się Twoim szczęściem, że słuchasz nawet mocniejszej muzyki niż Metallica. Super. Gratulacje. I w ogóle cała Twoja wypowiedź byłaby z sensem i na temat, tylko, że ja nie jestem metalowcem. Z metalu słucham tylko Metallici i równie dobrze mogłem zamiast ich wstawić tu Led Zeppelin, The Doors, k***a Pearl Jam, albo Lenny'ego Kravitz'a.
A w ogóle przeczytałeś co napisałem pod spodem? Nie hejtuje wszystkich rodzajów muzyki. Nawet dubstepu, choć uważam, że tworzą go informatycy i dubstep jest po prostu tworem programów komputerowych. Twierdzę, że za dużo go na sadolu. :!:

Mlodymm

2012-03-07, 18:16
Rumcajs_Rozpruwacz, wow... Kto zrobił taki remix Emperora?

Edit:
Muder napisał/a:



Jaaa pie**ole baranie.... Cudownie, cieszę się Twoim szczęściem, że słuchasz nawet mocniejszej muzyki niż Metallica. Super. Gratulacje. I w ogóle cała Twoja wypowiedź byłaby z sensem i na temat, tylko, że ja nie jestem metalowcem. Z metalu słucham tylko Metallici i równie dobrze mogłem zamiast ich wstawić tu Led Zeppelin, The Doors, k***a Pearl Jam, albo Lenny'ego Kravitz'a.
A w ogóle przeczytałeś co napisałem pod spodem? Nie hejtuje wszystkich rodzajów muzyki. Nawet dubstepu, choć uważam, że tworzą go informatycy i dubstep jest po prostu tworem programów komputerowych. Twierdzę, że za dużo go na sadolu. :!:

Dziękuję. Ja też ogromnie się cieszę z tego powodu. Jakbyś nie zauważył na końcu postawiłem znak zapytanie. Więc gdzie stwierdzenie? TO było pytanie. A obrażać Ciebie nie miałem zamiaru, więc wyluzuj. Przeczytałem, co napisałeś.

Rumcajs_Rozpruwacz

2012-03-07, 18:43
@Mlodymm To Ulver remix czyli Garm go zrobił zapewne.

piochux

2012-03-07, 19:33
@lamerz - k***a chcesz ludziom głośniki porozpie**alać???

memphis564

2012-03-07, 21:20
ahh ten koncert w seatle 1989 :) szkoda ze tam nie bylem battery i blackened zagrali o 20% szybciej :) o ile wszystkiego szybciej nie zagrali, i dla takich momentow zaluje ze urodzilem sie pozniej ;f

fejzez

2012-03-07, 22:30
dokładnie, nie ma co porównywać dubstepu i metalu chyba każdy widzi różnicę...
przykładowo dla Ciebie "bogiem" jest metallica, dla mnie np. jakiś producent dubstepu którego sety przysważają u mnie ciarki na plecach, którego muzyka zajebiście do mnie trafia, pomyśl o tym
trza sie szanować a nie patrzeć z pod byka tylko że ktoś słucha innej muzyki niż on

zidanek666

2012-03-07, 23:29
Tak! Metalowcy to brudasy i ćpuny ! Jeszcze alkoholicy, gwałciciele dzieci, złodzieje i pedały oO

Jak ja "uwielbiam" takich ludzi, którzy sami pokazują jacy są ograniczeni takimi stwierdzeniami^
Zniżając się do wszego poziomu " a na dyskotekach nie ma extasy, speed? technozjeby i ćpuny!"

Czy wy ludzie jesteście normalni? Gadanie o gustach muzycznych jest jak latanie samolotem o balecie... czyli bez sensu.

Weźcie się ogarnijcie, po co się afiszować "jakiego my to gatunku muzycznego nie słuchamy" oO

A to, że dubstep robią "informatycy" to przecież wszyscy wiedzą. To jest prosta muzyka trafiająca do prostych ludzi oO i było to udowodnianie wielokrotnie, że aby zostać "w miarę ogarniętym """Twórcą""" " muzyki techo wystarczy jakieś dwa tygodnie, profesjonalny program do tejże muzyki i wuala ... żeby grać rockową muzykę musisz troszeczkę więcej wydać i uczyć się grubymi latami. To są fakty i nikt nie może tego zaprzeczyć.

.3lite

2012-03-07, 23:40
@autor

Wypie**alaj z tym, w domu sobie posłuchaj a nie wrzucaj mi syfu.

I nie, nie słucham dubstepu a jedynie wk***ia mnie jechanie po gustach typu jaka to twoja muzyka jest prawdziwa a innych już nie.