18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mazurek Dąbrowskiego

giboN31 • 2013-10-26, 00:07
Patrząc ostatnio co się u nas dzieje i słuchając pięknych dziadkowych opowieści, postanowiłem przypomnieć wam to:



Może było, może nie, ale tak dla przypomnienia żeby żaden użyszkodnik nie zapomniał kim naprawdę jest i żeby do końca życia tego nie zapomniał (możesz mieszkać w usa, uk, czy innej zielonej wyspie (Grenlandia?) to nie jest ważne). JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA. Mimo wszystko są jeszcze tacy którzy chcą coś zmienić. Nigdy nie jest za późno, pozdrawiam.



Jak było to nie znaczy że nie może być drugi raz, nie w tym przypadku, nie jesteśmy eurocwe*ami jesteśmy Polakami, pozdrawiam

Tak jestem trochę pijany, no i co? Nie mam zamiaru się wstydzić za cokolwiek tu napisałem

Jeszcze raz pozdrawiam, tyle mogę w pojedynkę (pozdrawiam :) )

Sn...........ol

2013-10-26, 00:12
Mimo, że jestem Ślązakiem piwo postawiłem. Szacunek dla Polski będę miał jak ona by nie była.

Krzysu

2013-10-26, 00:14
Jeszcze nie zginęła, ale ledwo zipie. Póki czerwona hołota w rządzie się trzyma to za ch*j nic się nie zmieni.

buenos11

2013-10-26, 00:22
Za nasz zajebisty hymn zawsze piwko!!!

~Vuko

2013-10-26, 00:35
Cytat:

Mimo, że jestem Ślązakiem piwo postawiłem. Szacunek dla Polski będę miał jak ona by nie była.


Dlatego gadzie powinniście zamknąć te swoje czarne pyski, bo z Was są tacy Polacy jak z Katarzyny W. dobra mama, j***ni górnicy. Kopcie węgiel, bo tylko do tego się nadajecie, a do polityki i patriotyzmu się nie mieszajcie.

Idź już spać, bo jutro pewnie zapie**alasz od samego rana wydobywać węgiel, który ja później spalę, myśląc, ile Ci j***ni ślązacy zapie**alają dla mnie i jak bardzo mam wyj***ne na wasze liche życia ;)

ProVVe

2013-10-26, 00:36
Niech ktoś mi powie, że nie miał gęsiej skórki albo łezki w oku...

Ownetman

2013-10-26, 00:38
Właśnie ostatnio się dowiedziałem, że trzecia zwrotka brzmi:

"Jak Czarniecki do Poznania
Po szwedzkim zaborze,
Dla ojczyzny ratowania
WRÓCIM się przez morze."

Byłem zawsze przekonany, że "wrócił", że to o Czarnieckim, a tu zaskoczenie. I w gwoli ścisłości: "KIEDY my żyjemy", nie "póki" i "ZŁĄCZYM się z narodem", nie "złączył". Poprawność jest istotna, bo podkreśla nasz szacunek do hymnu.

sz...........an

2013-10-26, 00:38
Jak słyszę babę która to śpiewa to mnie ch*j bierze.... to jest na męski głos... a nie jakieś wysokie gówno

I rota brzmi o wiele lepiej jak dla mnie

carlos9585

2013-10-26, 00:42
@Vuko
Też jestem ze Śląska i Ci coś powiem. Jestem patriotą, a gdyby nie nasz węgiel, to byłoby Ci zimno w dupę i siedziałbyś w egipskich ciemnościach.

ktd

2013-10-26, 00:49
@ ProVVe
Ja.

Sn...........ol

2013-10-26, 00:50
~Vuko - hmm i znowu to samo. Czy ja obraziłem Polskę, nie. To dlaczego obrażasz mnie i ludzi, którzy schodzą 1000 m. pod ziemie, żeby utrzymać swoja rodzinę ? Mam szacunek dla Polski, ale wychowywałem się na Śląsku i wpajano mi pewne wartości, a Ty ohydnie mnie obrażasz. Znam wielu "goroli" ale nikt NIGDY mnie nie obraził przez to, że jestem Ślązakiem. Chciałbym, abyś powiedział mi to w "czarny pysk" cwaniaku ON-LINE.

ZnanyJakoZaganiacz

2013-10-26, 00:50
carlos9585 napisał/a:

@Vuko
Też jestem ze Śląska i Ci coś powiem. Jestem patriotą, a gdyby nie nasz węgiel, to byłoby Ci zimno w dupę i siedziałbyś w egipskich ciemnościach.



Ja palę węglem brunatnym z Wielkopolski. A dwie najbliższe mi elektrownie (Pątnów-Adamów-Konin oraz Bełchatów) też nim palą.

~Vuko

2013-10-26, 00:55
carlos9585 napisał/a:

Też jestem ze Śląska i Ci coś powiem. Jestem patriotą, a gdyby nie nasz węgiel, to byłoby Ci zimno w dupę i siedziałbyś w egipskich ciemnościach.


No niestety nie byłoby mi zimno, bo mam w ch*j drewna z przyjaznych wschodnich terenów Polski. Tam ludzie nie płaczą i nie narzekają że muszą iść zapie**alać, nie uważają się za nadludzi. A u Was na śląsku to napie**alacie że tak Wam źle w kopalniach ale i tak tam pójdziecie do roboty zamiast stamtąd sp***alać, wywyższając swoje ego ponad swoje IQ.

Chcecie autonomii - dogadajcie się z niedawnymi oprawcami zza zachodniej granicy, sprzedawczyki.

Szczam_na_Zakrystii

2013-10-26, 00:55
I znowu k***a hanysy :facepalm2:
Jak ktoś posługujący się językiem polskim może coś takiego napisać: "Mimo, że jestem Ślązakiem piwo postawiłem. Szacunek dla Polski będę miał jak ona by nie była."
Jak jesteś takim ślązakiem (tfu) to zacznij SStawać na baczność przy tym:



j***ne folksdojcze!