18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mazurek Dąbrowskiego

giboN31 • 2013-10-26, 00:07
Patrząc ostatnio co się u nas dzieje i słuchając pięknych dziadkowych opowieści, postanowiłem przypomnieć wam to:



Może było, może nie, ale tak dla przypomnienia żeby żaden użyszkodnik nie zapomniał kim naprawdę jest i żeby do końca życia tego nie zapomniał (możesz mieszkać w usa, uk, czy innej zielonej wyspie (Grenlandia?) to nie jest ważne). JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA. Mimo wszystko są jeszcze tacy którzy chcą coś zmienić. Nigdy nie jest za późno, pozdrawiam.



Jak było to nie znaczy że nie może być drugi raz, nie w tym przypadku, nie jesteśmy eurocwe*ami jesteśmy Polakami, pozdrawiam

Tak jestem trochę pijany, no i co? Nie mam zamiaru się wstydzić za cokolwiek tu napisałem

Jeszcze raz pozdrawiam, tyle mogę w pojedynkę (pozdrawiam :) )

Yanuha

2013-10-26, 00:58
fajny ptak



a co to za nuta w tle?

premium122

2013-10-26, 00:58
Ku chwale ojczyzny , piwo leci.

Można sie smiac ale takie zwykle , male gesty jak odsluchanie hymnu , wywieszenie flagi sa fundamentem jaki buduje patriotyzm w ludziach , a patriotyzm przeklada sie na dume narodowa a w perspektywie na silny kraj.taka ameryka tego najlepszym przykladem.

Zawulon

2013-10-26, 01:05
Brawo dzielmy się dalej ku uciesze wrogów, brawo k***a, brawo

1.Michal

2013-10-26, 01:07
Cytat:

Tak jestem trochę pijany, no i co?



Ja też. Każdy może się napić :D Za hymn 1 piwo to za mało.

Wowo98

2013-10-26, 01:07
"Naród, który nie sza­nuje swej przeszłości nie zasługu­je na sza­cunek te­raźniej­szości i nie ma pra­wa do przyszłości" J. Piłsudski.

Bociek

2013-10-26, 01:15
Mnie rozpie**alają łyse typy nazywające siebie patriotami, którzy wydukać potrafią jedynie 2 zwrotki, a nawet ja, nie uznający siebie za patriotę, a nawet pałający niechęcią do rządu znam całość Polskiego hymnu! (ruski i włoski też przy okazji)

Muzz

2013-10-26, 01:20
Jak widzę kolejną batalię Ślązacy kontra reszta Polski to płakać aż się chce... Polak Polakowi Polakiem.

Sn...........ol

2013-10-26, 01:20
Szczam_na_koło - ciekawe dlaczego Polak (być może patriota) słucha Niemieckiego hymnu.. Hipokryta pie**olony :shock:

Pan_Generał

2013-10-26, 01:21
MarioSwiony napisał/a:

Mimo, że jestem Ślązakiem piwo postawiłem.



I? Ja jestem z pomorza, i takich głupot nie piszę. Rozumiem że mieszkanie na śląsku jest straszne, ale nie płacz.

Jesteś może górnikiem? Może coś wybuchnie i problem będzie z głowy.

gringo303

2013-10-26, 01:22
k***a mać! co jest z wami do ciężkiej k***y! Nawet przy Mazurku Dąbrowskiego potraficie się czepiać Ślązaków. Wiadomo zawsze znajdą się oszołomy (ruch autonomi śląska) o których się dużo mówi tak samo jak z innymi mniejszościami, a jedyne chciałbym Wam moi drodzy przypomnieć np o:
1) 3 powstania śląskie..o co walczyli? o Polski Śląsk!
2) Pacyfikacja kopalni „Wujek” za protest przeciw stanowi wojennemu

ale to ślązacy źli....górale podhalańscy, kaszubi i inni to co? żyją po wsiach( bez urazy) a że górnik poza tym że kopie pod ziemią to buduje miasta na powierzchni i trudno go nie uciszyć to jest zły.....tylko delikatnie przypomnę ile to górali sp***oliło do USA...a Ci co zastali nawet jednego wyciągu nie postawią bo zawsze jakiś się nie zgodzi i płot postawi w poprzek stoku.

GóralWCH

2013-10-26, 01:26
Czemu ktoś tu przypomina nam nasz hymn? Pozornie głupie pytanie, ale jednak...

~Vuko

2013-10-26, 01:28
Pan_Generał jesteś z Pomorza, ja z Małopolski - dwa krańce kraju, a jak przyszłoby co do czego to jeden za drugiego by na wojnie życie oddał.

A ze ślązakiem? Strach w okopie siedzieć, bo by Cię niemcowi wydał.

sirkluck

2013-10-26, 01:30
Vuko napisał/a:


Dlatego gadzie powinniście zamknąć te swoje czarne pyski, bo z Was są tacy Polacy jak z Katarzyny W. dobra mama, j***ni górnicy. Kopcie węgiel, bo tylko do tego się nadajecie, a do polityki i patriotyzmu się nie mieszajcie.

Idź już spać, bo jutro pewnie zapie**alasz od samego rana wydobywać węgiel, który ja później spalę, myśląc, ile Ci j***ni ślązacy zapie**alają dla mnie i jak bardzo mam wyj***ne na wasze liche życia ;)



ale wiocha

xXMolochXx

2013-10-26, 01:34
Szkoda tylko że warszawe po wojnie na węglu odbudowano... ale szkoda mi słów żeby kłócić się z takim ćwierć inteligentem jak ty. mam 21 lat zostało mi 23 lata pracy w kopalni a potem w wieku około 46lat będę śmiał ci się w twarz że musisz zapie**alać na moją emeryturę, pozdro!

Bez urazy dla reszty Polaków z poza śląska, ale każdy kto ma odrobinę oleju w głowie to to zrozumie

filip397

2013-10-26, 01:38
"Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

(...)

Na to wszystkich jedne głosy:
"Dosyć tej niewoli
mamy Racławickie Kosy,
Kościuszkę, Bóg pozwoli."

Jestem Polakiem, mam 20 lat. Urodziłem się w niewoli, jak wszyscy moi rówieśnicy. Całe nasze pokolenie od samego początku jest ogłupiane, okłamywane i manipulowane. Otrzymujemy przymusową edukację: uczą nas myśleć schematowo i poprawnie wykonywać polecenia; historia, którą nas karmią jest przekłamana i niedopowiedziana w taki sposób, abyśmy sami wyciągali BŁĘDNE wnioski, wyrabiali opinie i poglądy. Jesteśmy zaprogramowani, by wiernie polegać na systemie i bać się zmian i wszelkich "odstępstw" od chorych, fałszywych, nienaturalnych norm. Jesteśmy skazani na egzystencjalną porażkę. Ślepo brniemy do kompletnego zniewolenia, dajemy się okradać i nie umiemy zapewnić sobie godnej przyszłości.
Jednak wierzę w ludzi. Mimo, że większość z nas to ślepi, głuchoniemi durnie, ciągle mam nadzieję, że otworzymy oczy. Mam nadzieję, że ludzie dostrzegą chory, skorumpowany, nieludzki burdel, który trzyma nas, Polaków, za jaja i nie daje szansy na odzyskanie przytomności. Mam nadzieję, że Polacy znów się w porę obudzą. Że znowu się zdrowo, przytomnie wku*wimy.

Nie dajmy się zniewolić po raz kolejny. Panie i Panowie, czas najwyższy, Lepiej już nie będzie.
Jestem wku*wiony. Mam dosyć tego cyrku, tego potężnego wała na tak wielką skalę.
W słowa Hymnu: Już dosyć, czas działać.
Ubudźmy się.