18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mazurek Dąbrowskiego

giboN31 • 2013-10-26, 00:07
Patrząc ostatnio co się u nas dzieje i słuchając pięknych dziadkowych opowieści, postanowiłem przypomnieć wam to:



Może było, może nie, ale tak dla przypomnienia żeby żaden użyszkodnik nie zapomniał kim naprawdę jest i żeby do końca życia tego nie zapomniał (możesz mieszkać w usa, uk, czy innej zielonej wyspie (Grenlandia?) to nie jest ważne). JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA. Mimo wszystko są jeszcze tacy którzy chcą coś zmienić. Nigdy nie jest za późno, pozdrawiam.



Jak było to nie znaczy że nie może być drugi raz, nie w tym przypadku, nie jesteśmy eurocwe*ami jesteśmy Polakami, pozdrawiam

Tak jestem trochę pijany, no i co? Nie mam zamiaru się wstydzić za cokolwiek tu napisałem

Jeszcze raz pozdrawiam, tyle mogę w pojedynkę (pozdrawiam :) )

gringo303

2013-10-26, 02:48
S.W.A.T napisał/a:

@ Pan_Generał
To miał być obusieczny miecz. Pokazać nam nie Ślązakom, że kiedyś i w sumie nadal sporo im zawdzięczamy, jako Polacy. Węgiel który i tak idzie na eksport, sprawia że w budżecie jest tyle pieniędzy, że nie przepie**alają jej całej politycy i coś tam nadal zostaje. Z drugiej strony są tak zaślepieni, zapomnieli o co walczyli tacy powstańcy śląscy i tak dalej, że czasami chce się rzygać. Może i im zawdzięczamy, ale każda ziemia polska coś zrobiła dla ojczyzny, choćby powstanie wielkopolskie czy sejneńskie, jedyne jakie wygraliśmy.
No bo skoro chcieli być polakami, a niektórzy z nich się za takich uważają, to kto im k***a tak mózgi wyprał, że teraz się wypierają swojej ojczyzny? O kraj należy walczyć, a nie sp***alać z podkulonym ogonkiem do bogatszego sąsiada i fojksdolczyć. Przodkowie potrafili, może i MY (ogólnie Polacy) będziemy też kiedyś musieli, wtedy się okaże ile w każdym z nas patrioty i polaka.



a jak nazwiesz w takim razie 2-3 miliony Polaków którzy wyjechali do angli, irlandii, USA, norwegii itd?

S.W.A.T

2013-10-26, 03:12
@ gringo303

Uchodźcami ekonomicznymi.

PRG

2013-10-26, 03:28
biała jak cebula
czerwona jak cebula

ProVVe

2013-10-26, 03:35
ktd napisał/a:

@ ProVVe
Ja.




Bo masz lewe geny kolaborantów... Prawdopodobnie nawet jakby cie połozyli zamiast worka z piaskiem to jeszcze by twe truchło pozycje naszych zdradziło tym specyficznym odorem. Niczym znaki dymne...

oc...........an

2013-10-26, 04:18
Sadystyczne w ch*j :samoboj:

Czy tylko ja nie rozumiem sensu tej wstawki? Oh, zapomniałem, przecież sadistic to taki portal patriotyczno-katolicko-prawicowy i tutaj wstawiamy husarię i GROM. :facepalm:

Lubię hymn, lubię niektórych polaków, ale Polandii jako kraju już nie, bo nic od niego nie dostałem (za edukację moi rodzice płacą podatkami, służba zdrowia to ch*j oszustwo, a podatki są nawet na lokaty w bankach), a na dodatek zabrano mi ulgi na przejazdy autobusem i koleją :roll:

Nie wiem z czego mam być dumny - z kraju w którym nawet Chińczycy budują u nas fabryki bo pracujemy za takie grosze, że jest to niespotykane w naszym regionie ekonomicznym, czy może z tego, że na moją pensję w PL nikt nie będzie pracować?

W Polsce już nawet islamizacja się zaczęła, więc pozdro.
http://www.sadistic.pl/islamizacja-polski-wschodniej-vt238675.htm

Najśmieszniejsze jest to, że mam tutaj opinię najczerwieńszego komucha na forum, a jako jeden z nielicznych mam flagę wywieszoną w pokoju i zawsze opowiadam znajomym o Cebulandii w samych superlatywach. Polecam ten styl życia komunisty-patryjoty :P

A, żeby nie było, postuję dowód:


fhMichaelo

2013-10-26, 05:05
k***a, takie fajne przesłanie autora tematu, a bydło się tu gryzie znowu między sobą... co za naród.

Dobrutro

2013-10-26, 06:47
Beznadziejny hymn, tak samo beznadziejne godło. Co to ma być? Biała kura na czerwonym polu? O przepraszam, symbol w tarczy to HERB, a nie GODŁO. Bo nawet w konstytucji naszego kraju jest byk, w najważniejszym dokumencie. Że też nikogo to nie oburza? Pamiętajcie, że to co macie ktoś kiedyś ustalił i wybrał. Osobiście bym wolał inny herb, z BARDZIEJ DRAPIEŻNĄ pozą orła, a nie z takimi krótkimi skrzydłami jakby mu ktoś podciął. A za hymn inną pieśń, bo było wiele innych propozycji przy jego wyborze, a wybrano najbardziej pompatyczną, a nie to co ludziom naprawdę na sercu leżało. Rota bardziej pasuje do polskiej historii.

"Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród,
Nie damy pogrześć mowy!
Polski my naród, polski lud,
Królewski szczep piastowy,
Nie damy by nas zgnębił wróg...
- Tak nam dopomóż Bóg!
- Tak nam dopomóż Bóg!

Do krwi ostatniej kropli z żył
Bronić będziemy Ducha,
Aż się rozpadnie w proch i w pył
Krzyżacka zawier*cha.
Twierdzą nam będzie każdy próg...
- Tak nam dopomóż Bóg!
- Tak nam dopomóż Bóg!

Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz,
Ni dzieci nam germanił.
Orężny wstanie hufiec nas,
Duch będzie nam hetmanił,
Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg...
- Tak nam dopomóż Bóg!
- Tak nam dopomóż Bóg!

Nie damy miana Polski zgnieść
Nie pójdziem żywo w trumnę.
Na Polski imię, na jej cześć
Podnosim czoła dumne,
Odzyska ziemię dziadów wnuk...
- Tak nam dopomóż Bóg!
- Tak nam dopomóż Bóg!"

Albo jeszcze lepiej jakby hymnem było "Boże, coś Polskę", ale by był ubaw z tych pseudo wojujących ateistów co każdy przejaw religii ich wkurza. PS sam jestem ateistą, ale mi to lata czy komuś kawałek drewna na ścianie pomaga w czymkolwiek, bo mi jest bez różnicy.

dupeczki

2013-10-26, 08:54
Vuko napisał/a:


Dlatego gadzie powinniście zamknąć te swoje czarne pyski, bo z Was są tacy Polacy jak z Katarzyny W. dobra mama, j***ni górnicy. Kopcie węgiel, bo tylko do tego się nadajecie, a do polityki i patriotyzmu się nie mieszajcie.

Idź już spać, bo jutro pewnie zapie**alasz od samego rana wydobywać węgiel, który ja później spalę, myśląc, ile Ci j***ni ślązacy zapie**alają dla mnie i jak bardzo mam wyj***ne na wasze liche życia ;)



Masz jakiś uraz do Śląska? Dziewczyna stamtąd Ci dać nie chciała? Idź się powieś...
Nie nie jestem ze Śląska

1.Michal napisał/a:

rozlałem piwo wstając


A za ten komentarz piwko się należy! :)

wernetto

2013-10-26, 10:07
Vuko napisał/a:


Dlatego gadzie powinniście zamknąć te swoje czarne pyski, bo z Was są tacy Polacy jak z Katarzyny W. dobra mama, j***ni górnicy. Kopcie węgiel, bo tylko do tego się nadajecie, a do polityki i patriotyzmu się nie mieszajcie.

Idź już spać, bo jutro pewnie zapie**alasz od samego rana wydobywać węgiel, który ja później spalę, myśląc, ile Ci j***ni ślązacy zapie**alają dla mnie i jak bardzo mam wyj***ne na wasze liche życia ;)



Ból dupy widzę, ale co się dziwić jesteś z Krakowa najbardziej z pedalonego miasta w Polsce obecnie.

kenzol

2013-10-26, 10:25
"~Vuko"

Dlaczego ten człowiek otrzymuje aż tyle piw???? Tacy jesteście sadole? Tak bardzo popieracie popaprańca, który szerzy nienawiść w Polskim narodzie??? Nieładnie, bardzo nieładnie.

ZnanyJakoZaganiacz

2013-10-26, 10:41
kenzol napisał/a:

"~Vuko"

Dlaczego ten człowiek otrzymuje aż tyle piw???? Tacy jesteście sadole? Tak bardzo popieracie popaprańca, który szerzy nienawiść w Polskim narodzie??? Nieładnie, bardzo nieładnie.



We mnie nienawiść wzbudza pogarda jaką niektórzy ludzie okazują wobec języka polskiego, a którzy mienią się polakami. Pogarda ta wyrażona jest przez całkowity brak poszanowania wobec zasad rządzących tym językiem w piśmie, jak i w mowie. Punkt pierwszy, widzę że masz całkowity brak poszanowania wobec zasad interpunkcji. Punkt drugi, przymiotniki piszemy z małej litery, tak więc "polski naród" a nie "Polski naród". Punkt trzeci, jesteś hipokrytą, wzbudziłeś nienawiść we mnie, a innych od popaprańców wyzywasz. Jak dla mnie, o wiele mniej zasługujesz na to by nazywać cię polakiem niż taki Vuko.

AnteTheOne

2013-10-26, 11:02
Według mnie jest to śmieszne, że ludzie uważają się za nie-patriotów i srają na naszą ojczyznę tylko dlatego, że jest ch*jowy ustrój polityczny i kacapy w rządzie. Wstań z przed kompa k***o i na Marsz Niepodległości albo inny akcję, która z roku na rok się rozrasta i pokazuje tym pajacom, że jest nas wielu i im nie odpuścimy. Pozdro, za Mazurek oszroniony browar !

maciuch2

2013-10-26, 11:22
to musi mieć co najmniej 5000 piw.

białywęgorz

2013-10-26, 11:24
Weźcie wy się odpie**olcie od tego Śląska. Jezeli nie znosicie Śląska, nie możecie się nazywać Polakami, a już na pewno nie patriotami, tylko j***nymi nacjonalistami. Jeżeli bronisz Polski - broń i Śląsk. Za takie pie**olenie jak ~Vuko powinien być ban...